• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 666 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 330 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 239 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 14 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJE! DUŻA STOPA ZWROTU Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowocześnie wyremontowanej kawalerki o powierzchni użytkowej 16,31m 2 , znajdującej...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 460 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 3 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie na parterze! [i]MILE WIDZIANA ZAMIANA NA MNIEJSZE MIESZKANIE.[/i] Istnieje możliwość dzierżawy ogródka położonego przy budynku! Na powierzchnię m...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 540 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, gustownie urządzone 4-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania - I piętro, teren posesji zamknięty, ogródek! [i]Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, idealne d...

  • Mieszkanie Otwock ul. Józefa Poniatowskiego

    Otwock » ul. Poniatowskiego

    • 530 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 39 m², położonego w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ul. Józefa Poniatowski...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 245 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie idealne dla Inwestora! Cena do negocjacji! Mieszkanie składa się z dwóch części: Pierwsza część: przedpokój, dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia z...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Borkowska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Borkowska

    • 530 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, jasne i funkcjonalne 2 pokoje mieszkanie w Gdańsku - ul. BorkowskaKUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż atrakcyjne, nowe mieszkanie o powierzchni 37,88 m², położo...

  • Mieszkanie Sosnowiec Pogoń

    Sosnowiec » Pogoń

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Pogoń przy ul.Zamenhofa. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń przy ul. Zamenhofa. Nieruchomość o...

  • Mieszkanie Opole ul. Stawowa

    Opole » ul. Stawowa

    • 629 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesny apartament z ogródkiem! Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 49,50m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na parterze z zagospodarowanym ogrodem...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 485 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - I piętro, Osiedle Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, trzy sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta o...

  • Mieszkanie Żarów Żarów

    Żarów

    • 409 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne trzypokojowe mieszkanie w Żarowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie w 2019...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 408 100 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze na zamkniętym osiedlu nieopodal Świdnicy! ----KOMORÓW--- Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia - WYMAGANY NAJEM OK...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 437 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Podwale Staromiejskie

    Gdańsk » ul. Podwale Staromiejskie

    • 599 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA - Serce Gdańska na wyciągnięcie rękiZamieszkaj w samym centrum historycznego Gdańska - tu, gdzie klimat Starego Miasta łączy się z miejską wygodą i tętniącym życiem. Za...

  • APARTAMENTY- ZAWADA- POD KRAKOWEM

    Zawada

    • 428 584 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENTY NA WZGÓRZACH – KAMERALNE OSIEDLE POD KRAKOWEM Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie 18 km od centrum Krakowa ATUTY INWESTYCJI: Kameralne osiedle – idealne dla osó...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie ul. Grabowa

    Siemianowice Śląskie » ul. Grabowa

    • 415 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich na [i] osiedlu Tuwim. [/i] Mieszkanie znajduje się na granicy z Katowicami nieopodal Al. Korfantego. Mi...

  • Nowe, wykończone mieszkanie - wysoki standard!
    1 / 5
    Nowe, wykończone mieszkanie - wysoki standard!

    Chojnice

    • 369 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam nowe, gustownie wykończone mieszkanie w Chojnicach, w nowym bloku przy Gdańskiej 95. Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym (24,15 m²) – z nową zabudową kuchenną,...