• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Tarnów Strusina, Powstańców Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów Strusina, Powstańców Warszawy

    Tarnów

    • 375 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w samym sercu Tarnowa - Strusina Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,27 m2, zlokalizowanego na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z cegły, położonego w ś...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 422 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne, słoneczne mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane przy parku! Na powierzchnie mieszkania składa się półotwarta kuchnia z jadalnią oraz salone...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 600 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne, 2-poziomowe mieszkanie pod samą Świdnicą! Mieszkanie w trakcie podziału. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć d...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 229 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka w Centrum - gotowa do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchnia oraz łazienka. W mieszkaniu są nowe okna PCV wyposażone w rolety wewnęt...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo ul. Stanisława Leszczyńskiego

    Bydgoszcz » Szwederowo » ul. Stanisława Leszczyńskiego

    • 574 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m² z dużym balkonem w BydgoszczyNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Nowowiejska

    Elbląg » ul. Nowowiejska

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Elbląg, ul. Nowowiejska * Trzypokojowe * czwarte piętro * Winda * Centralne ogrzewanie i ciepła wod...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Suchanino » ul. Powstańców Warszawskich

    • 740 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 11 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, jasne, 4-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z KW.Obcokrajowcy nie muszą czekać na pozwolenie z MSWIA!!!Ustawne mieszkanie z balkonem do własnej a...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 267 776 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Okazja!2 pokoje z loggią ,Wzgórze Wolności ,Bydgoszcz, Szybka spr...

    Bydgoszcz

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², usytuowane na 6. piętrze w bloku z windą. Budynek znajduje się na zamkniętym, zadbanym osiedlu w jednej z najlepszych lok...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Bieżanów-Prokocim ul. Wielicka

    Kraków » Podgórze » ul. Wielicka

    • 750 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wielickiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Rybnik Kłokocin

    Rybnik » Kłokocin

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Rezerwacja Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy przestronne gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,50m2,położone na 4 piętrze niskieg...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Bielany rynek pierwotny ul. Fortowa

    Warszawa » Bielany » ul. Fortowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne i bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie w ekskluzywnym małym apartamentowcu. Mieszkanie pełne światła z ponad 5 m balkonem Kuchnia aneksie w salonie. Dwie sypialnie- oko...

  • Mieszkanie Kielce Podkarczówka ul. Hugona Kołłątaja

    Kielce » Podkarczówka » ul. Kołłątaja

    • 650 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Tylko do końca tygodnia duża niższa cena 650000 zł Na sprzedaż komfortowe i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 70,02 m, zlokalizowane na 1 piętrze w niskim, zadba...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Czerniakowska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Czerniakowska

    Warszawa

    • 820 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1974 r zadbany, po termoizolacji, 2 nowe windy Ekspozycja północno-zachodnia Balkon 4,5 m, widok na zieleń Duża piwnica 5...

  • Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej
    1 / 16
    Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej

    Nowy Targ

    • 895 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej z komórką lokatorską o łącznej pow. 61mkw. w tym: mieszkanie o powierzchni 50,5mkw. w cenie 735000, komórka...

  • OKAZJA Kawalerka parter Strzyżów
    1 / 3
    OKAZJA Kawalerka parter Strzyżów

    Strzyżów

    • 75 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Metraż mieszkania– 25,2 m2 Kondygnacja – parter Dodatkowo lokal niemieszkalny (garaż) o pow użytkowej 18,60 m2 położony w budynku wielosegmentowym. Spółdzielcze własnościowe prawo...

  • Trzypokojowe mieszkanie do sprzedania w spokojnej okolicy

    Płock

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadam do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka (pełna własność ) Mieszkanie usytuowane jest przy ul. Na Skarpie w ogrodzonym blo...

  • Mieszkanie Strzegom

    Strzegom

    • 499 858 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Nowoczesne osiedle w niedalekich okolicach Centrum Strzegomia! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży tr...

  • Mieszkanie Strzegom

    Strzegom

    • 353 213 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Nowoczesne osiedle w niedalekich okolicach Centrum Strzegomia! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dw...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Krowoderska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Krowoderska

    • 2 200 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 16 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    133 metrowe , 4pokojowe ,Z WIDOKIEM NA OGRÓD, JASNE , CICHE do generalnego remontu. Trzy niezależne pokoje , jeden przechodni, dwa przedpokoje , łazienka, toaleta, piwnica. Ogrz...