• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 235 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,12 m² , położonego w śródmieściu Bytomia, przy ulicy Drzymały. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 409 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | NOWA CENA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Łużyckiej w Bytomiu, przy malowniczym Parku Kachla . Nieruchomość o powier...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 449 990 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie duże sypialnie, garderoba, łazienka oraz przestronny przedpokój...

  • Mieszkanie Sosnowiec Pogoń

    Sosnowiec » Pogoń

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Pogoń przy ul. Staropogońskiej. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń przy ul. Staropogońskiej. Nie...

  • Mieszkanie bezczynszowe 43,95m2 Olszanka (Kraśniczyn)
    1 / 11
    Mieszkanie bezczynszowe 43,95m2 Olszanka (Kraśniczyn)

    Olszanka

    • 106 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam na sprzedaż 2 pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 43,95m2. Lokal znajduje się w bloku na pierwszym piętrze. Lokal nie wymaga nakładów remontowych. W skład lokalu...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 521 639 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku PCC oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji na Osiedlu Czarkowo zlokalizowany przy ul. Łężyca-In...

  • Okazja! Luksusowy 3-pokojowy apartament
    1 / 15
    Okazja! Luksusowy 3-pokojowy apartament

    Warszawa

    • 1 550 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Luksusowy 3-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji – Wilanów Zawady ulica Bruzdowa. Wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m², p...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 442 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Marcinowicach! CENA DO NEGOCJACJI! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, 3 pokoje, osob...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 289 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 35m2 w dokumentach (37 m2 realnej powierzchni) składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal przeszedł kapitalny remont wymienione wszystkie...

  • Sprzedam nieruchomość lub zamienię na dobre auto ! Pilne
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość lub zamienię na dobre auto ! Pilne

    Stawiany

    • 49 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie jest w domu 4 rodzinnym 3 pokojowe i 4 pokój po adaptacji poddasza oraz już zaadoptowana podstawa pod taras 17m/kw działka z ogrodem 513m/kw , 2 garaże do wykończenia ....

  • Mieszkanie Hel ul. Admirała Steyera

    Hel » ul. Steyera

    • 949 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 17 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy, doskonale zlokalizowany apartament w nadmorskim kompleksie „Helska Willa”Nowoczesne staranie wykończone mieszkanie o powierzchni 53,5 m² (zgodnie z KW 53,53 m²), składa...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Wincentego Witosa

    Olsztyn » ul. Witosa

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wincentego Witosa 1G w Olsztynie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku...

  • Mieszkanie Broniewice

    Broniewice

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowym budynku na nowym osiedlu w Broniewicach. Mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 61,47m2 usytuowane na PIERWSZYM pięt...

  • Widokowy apartament w kurorcie Kozubnik

    Porąbka » ul. Kochana

    • 429 999 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament nr 52 o powierzchni 28,45 m², położony na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowym Kurorcie Kozubnik. Z okien rozpościera się...

  • Mieszkanie Opole ul. Kośnego

    Opole » ul. Kośnego

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na mieszkanie, lokal, biuro...... Ścisłe centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana...

  • Mieszkanie Tarnów ul. Lwowska

    Tarnów » ul. Lwowska

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłączność Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Lwowska 100 Na wynajem oferujemy świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m, z...

  • Nowe mieszkania w Koszycach Wielkich

    Koszyce Wielkie » ul. Łąkowa

    • 472 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    DWUPOZIOMOWE APARTAMENTY Z CHARAKTEREM Koszyce Wielkie, ul. Łąkowa | 62,93 m² Cisza, komfort i tylko kilka minut od centrum Tarnowa. Jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku,...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Antoniego Magiera

    Warszawa » Bielany » ul. Magiera

    • 949 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego Magiera na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym czwartym p...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 265 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • GOTOWE DO ODBIORU !  słoneczne płd-zach
    1 / 19
    GOTOWE DO ODBIORU ! słoneczne płd-zach

    Reda

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości