• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna
    Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 642 712 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji na Osiedlu Czarkowo. Zlokalizowany przy ul. Łężyca-Inwestycyjna  Osiedle NIWA nowopowstający budynek dwuklatkowy z 2 i 3 pokojowymi mie...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 528 054 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji na Osiedlu Śląskim. Nowopowstający budynek dwuklatkowy z 2, 3, 4 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 39,25 m2 do 87,35 m2 wraz z...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 556 326 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Promocja - obniżona cena o ok. 12tys. zł! Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,82 mkw. w dopiero co oddanym do użytku budynku. Blok znajduje się n...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 556 791 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 527 775 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna
    Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 604 520 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 890 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Osiedle NIWA | Bez PCC Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone przy ul. Łężyca-Inwestycyjna n...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 558 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 555 210 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Unikatowe mieszkanie w centrum Lublina - 136m2!

    Lublin » ul. Okopowa

    • 952 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136m2 - 6 pokoi.Lokal położony jest na ostatnim piętrze kamienicy w samym sercu Lublina..Nieruchomość idealna dla osób szukających...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 248 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie na parterze - okolice parku! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, sypialnia, kuchnia, łazienka i przedpokój. Salon stanowi centralną część miesz...

  • Mieszkanie Dworek ul.

    Dworek

    • 65 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu.LOKALIZACJA: Dworek to spokojna i urokliwa miejscowość położona w gminie Mikołajki Pomorskie. Miejscowość otoczona jest mal...

  • Mieszkanie Sandomierz ul. Adama Mickiewicza

    Sandomierz » ul. Mickiewicza

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w malowniczym Sandomierzu. Ta nieruchomość, znajdująca się w doskonałej lokalizacji, oferuje komfortowe warunki życia or...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Słoneczna

    Elbląg » ul. Słoneczna

    • 539 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA KLIMATYCZNE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Elbląg. ul. Słoneczna * Dwupoziomowe z antresolą ( 15 mkw) * Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Beniowskiego

    Elbląg » ul. Beniowskiego

    • 1 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA PRZESTRONNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE NA WYNAJEM Elblag, ul.Beniowskiego * Dwa pokoje * Balkon * Parter * Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci mie...

  • Mieszkanie Dębica

    Dębica

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie 47,42 m2 w Dębicy blisko centrum SPRZEDAM W ofercie biura przedstawiamy niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,42 m2 Mieszkanie z racji s...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 460 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania z przestrzenią i wyjątkowym klimatem? Ta nieruchomość w Świdnicy to połączenie funkcjonalności i doskonałej lokalizacji! Położone w spokojnej części miasta, t...

  • OSTATNIE MIESZKANIE Dębowe Zacisze 3 Jarosław
    1 / 6
    OSTATNIE MIESZKANIE Dębowe Zacisze 3 Jarosław

    Jarosław

    • 492 660 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 495 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dębowe Zacisze 3 Jarosław | Nowe mieszkania na sprzedaż | Ostatnie MIESZKANIE, gotowe do odbioru! Nie zwlekaj – to Twoja szansa na zakup nowego mieszkania w jednej z najbardziej...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Orłowska

    Gdynia » Orłowo » ul. Orłowska

    • 3 600 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem apartament w Orłowie na osiedlu wybudowanym przez Invest Komfort.Atuty nieruchomości to doskonała lokalizacja, bliskość morza i komunikacji miejskiej.Apartament składa s...

  • Mieszkanie Skawina, Żwirki i Wigury
    1 / 6
    Mieszkanie Skawina, Żwirki i Wigury

    Skawina

    • 783 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4 pokoje/103m2/Skawina/Rynek. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Żwirki i Wigury w Skawinie. W skład lokalu wch...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Polanki

    Gdańsk » Oliwa » ul. Polanki

    • 1 720 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 17 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bardzo interesująca nieruchomość z ogromnym potencjałem pośród zieleni, o powierzchni użytkowej 96,83 m² w sercu gdańskiej Oliwy przy ul. Polanki z dużym ogrodem. Dodatkowo do adap...