• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 379 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Młodych! ZDJĘCIA POGLĄDOWE! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc oraz p...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Beniowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Beniowskiego

    • 849 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie położone w Pruszczu Gdańskim o powierzchni użytkowej wskazanej w księdze wieczystej 73,70 m2,...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Bulońska

    Gdańsk » ul. Bulońska

    • 770 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,30 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W jego sk...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku, Sikorskiego
    1 / 17
    Mieszkanie Kielce Na Stoku, Sikorskiego

    Kielce

    • 659 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania z tarasem Kielce osiedle Nowy Stok ul. Sikorskiego Podstawowe informacje: Lokalizacj...

  • Mieszkanie Oświęcim ul. Generała Władysława Sikorskiego

    Oświęcim » park Park imienia Generała Władysława Sikorskiego

    • 1 950 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Oświęcim, ul. Sikorskiego 12Do wynajęcia przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane w nowoczesnym bl...

  • **Piastowska**
    1 / 11
    **Piastowska**

    Białystok

    • 415 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 48,20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -dwa pokoje sypia...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kościuszki
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Dochodowy apartament w Hotelu Diva SPA **** 3 piętro wschodni widok, w obiekcie z basenem, spa i restauracją. Pokój dwuosobowy z łazienką i opcją dostawki oraz z balkonem. Wy...

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i ogródkiem jak również 2 miejscam...

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOŚĆ! TYLKO W NASZYM BIURZE! BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i o...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Nowy Zawiszów

    Świdnica » ul. Nowy Rynek

    • 1 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [i]MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA 2025 ROKU.[/i] Do wynajęcia nowe mieszkanie - nowa część Zawiszowa! [i]Umowa w formie najmu okazjonalnego.[/i] Na powierzchnię mieszkani...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 364 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum. Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Na powierzchnię mieszkania...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Heweliusza

    Zabrze » ul. Heweliusza

    • 470 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Zabrzu na [i] osiedlu Wiśniowa Aleja. [/i] Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku. Atutem osiedla Wiśniowa Aleja jest je...

  • Mieszkanie Płock Tysiąclecia ul. Płoskiego

    Płock » Tysiąclecia » ul. Płoskiego

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Do wynajęcia mieszkanie 48m2 świeżo po remoncie 3 pokoje 2 piętro Możliwe korzystanie z piwnicy Ul. Płoskiego Koszt 2200 czynsz plus opłaty do spółdzielni (480zl)...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 372 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 40,42m2 z tarasem oraz balkonem! Projekt gratis! Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta!...

  • Mieszkanie Świdnica ul. okolice Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 420 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w okolicach parku i ul Głowackiego Na powierzchnię mieszkania ok. 47 m2 składa się salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedp...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 379 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc or...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z dużym balkonem, garażem i ogródkiem - Mokrzeszów! [i]TYLKO U NAS![/i] Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z dużym balkonem , sypialnia, du...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 379 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, osobna kuchnia,...

  • MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ
    1 / 16
    MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ

    Gorzów Wielkopolski

    • 485 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na poziomie parteru w IV kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę położone w Gorzowie Wielkopolskim –...

  • Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,
    1 / 10
    Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 1 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 149,68m² zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Krobielewko, gmina Skwierzyn...