• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 599 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Klimatyczny, niepowtarzalny apartament w stylu loftowym z dużym balkonem - Centrum! Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół - idealne dla osób poszukując...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla osób ceniących wygodę i nowoczesne rozwiązania. Lokalizacja: ulica Rogoyskiego, Tarnów Powierzchnia: 45,25 m Mi...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 448 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 226 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą komfortowym 2-pokojowym mieszkaniem znajdującym się w zielonej części Świdnicy - ul.Głowackiego...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 429 100 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 5 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszaknie Zarezerwowane ! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, sypialnia...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 600 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - parter, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy pokoje, duża kuchnia,łazienka z oknem ora...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wasilkowskiego
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wasilkowskiego

    Warszawa

    • 949 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Budynek z 1987r płyta, winda Ekspozycja wschodnio-zachodnia Widok na patio, na zieleń Ciche Garderoba 8 m Balkon 6 m Świetna lokalizacja centrum Ursynowa 3 minuty do metra stacja I...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Zadumana
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Zadumana

    Warszawa

    • 618 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy jasną, cichą kawalerkę na Ochocie w z widokiem na Park Szczęśliwicki Wykończona w oparciu o detale Budynek z 2002 r , cegła, Osiedle Zadumana, ochrona, ogrodzone Mieszkani...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Śródmieście ul. pl. św. Macieja

    Wrocław » Śródmieście » pl. Macieja

    • 765 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    pl. św. Macieja Nowoczesne, przestronne, po gruntownym remoncie, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m w zadbanej kamienicy z 1915 roku tuż przy Rynku. M...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Mikołowska

    Gliwice » ul. Mikołowska

    • 1 150 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia, Gliwice, ul. Mikołowska Oferujemy do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w doskonałej lokalizacji w Gliwicach przy ul. Mikołowskiej. Nieruchomość o p...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 565 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie 4-pokojowe po kapitalnym remoncie zlokalizowane w bloku na Osiedlu Zarzecze! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 410 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Szpitalna 58, Tarnów Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 60,2 m, usytuowane na wy...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 489 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z garażem i miejscem postojowym, parter - okolice parku! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, trzy pokoje, duża łazienka oraz prze...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn rynek pierwotny ul. Stanisława Dąbka

    Gdańsk » ul. Dąbka

    • 690 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ostatnie mieszkanie w inwestycji. Odbiór październik 2025 MIESZKANIE:Mieszkanie o powierzchni 57,27 m2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju,  łazienki i pr...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – ul. Sławińskiego 3, Żyra
    1 / 5
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – ul. Sławińskiego 3, Żyra

    Żyrardów

    • 297 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – ul. Sławińskiego 3, Żyrardów – 39,90 m² Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,90 m², położone na parterze w kameralnym, jednopięt...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 10
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 290 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,18 m² wraz z piwnicą, usytuowane...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 1 250 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 15 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biały dom, w Kołobrzegu, mieszkanie 3 pokojowe z przyjemnym widokiem na port rybacki, z dwoma balkonami i garażem. Wyposażone w ogrzewanie podłogowe. Dwie sypialnie z szafami w z...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 599 100 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne klimatyczne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Bardzo dobra lokalizacja w okolicach II liceum i Galerii Świdnickiej. Mieszkanie o powierzchni 103 m2 , n...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 279 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Młodych - gotowa do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój. Mieszkanie w ba...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach parku na 2 piętrze w Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon z garde...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIeszkanie z garażem, na osiedlu zamkniętym. Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marii Dąbrowskiej w Tarnowie. Lokal znajduje się na trzec...