• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Apartament 90 m² | Centrum| Garaż| Wysoki standard

    Leszno » ul. Skarbowa

    • 897 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament premium w centrum miasta | ul. Skarbowa | 90,75 m² | miejsce w garażu | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90,75 m², położ...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lokal znajduje się na II piętrze nowoczesnego budynku z w...

  • Mieszkanie 4 pokojowe - nowoczesne osiedle

    Wrocław » ul. Długa

    • 1 059 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Wrocław, Stare Miasto – 4 pokoje 77,30 m2 | balkon 4,17 m2 | garderoba | gotowe od ręki | Osiedle Porto Szukasz przestronnego mieszkania w sercu miasta, a jednocześnie blisko ziel...

  • Mieszkanie 3 pokojowe - nowoczesne osiedle

    Wrocław » ul. Długa

    • 929 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Duży wybór mieszkań 3-pokojowych (od 51,6m2 do 72,7m2) w inwestycji LOKUM Porto w korzystnych cenach!Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 3 pokojowego, o pow. 64,55m2. Z pokoju dzie...

  • Apartament 5 pokoi, loggia, taras

    Wrocław » ul. Długa

    • 2 699 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 17 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Piękny, słoneczny apartament / penthouse o pow. 151, 85m2 z loggią, ciągnącą się przez całą długość lokalu, o pow. 33,01m2 i tarasem do indywidualnego korzystania o pow. 69,08m2.Wy...

  • Mieszkania 2 pok. - nowoczesne osiedle

    Wrocław » ul. Długa

    • 669 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Duży wybór mieszkań 2-pokojowych (od 33,5m2 do 57,0m2) w korzystnych cenach!Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 38,78m2.Z pokoju dziennego istnieje możliwość w...

  • Pięknie urządzona kawalerka na nowoczesnym osiedlu

    Wrocław » ul. Długa

    • 649 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 21 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Pięknie urządzona przez dewelopera kawalerka, na nowoczesnym, zielonym osiedluDuży wybór mieszkań 1-pokojowych (od 26,6m2 do 40,8m2) w korzystnych cenach!Niniejsza oferta dotyczy m...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 309 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokokojowe mieszkanie na I piętrze - okolice Osiedla Młodych! [i] Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję! [/i] Na powierzchnię mieszkania składa się otwa...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 529 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkalnie zlokalizowane na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się sypialnia z wyjściem na balkon, dwa pokoje w tym jeden z otwartą...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 355 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, osobna kuchnia, duża łazien...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 429 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w okolicach D.H. ZENIT. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 45 m, które znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Toruńska

    Gliwice » ul. Toruńska

    • 1 050 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Gliwicach Trynek, przy ulicy Toruńskiej, Osiedle Nove Villove. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowc...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 417 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 45,30m2 z balkonem! Projekt gratis ! Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta! Serdeczni...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 418 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łaz...

  • Mieszkanie Opole ul. Fieldorfa Emila gen.

    Opole » ul. Fieldorfa

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowny kliencie, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji. Nieruchomość o powierzchni 48,80m2 oraz ok. 2m2 piwnicy usytuowana na II piętrze X piętrowego bloku....

  • Mieszkanie Chorzów ul. Wolności

    Chorzów » pl. Wolności

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Chorzów, Centrum, Wolności Oferujemy do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 52,...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 215 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ... --------------------------------UWAGA--------------------------- Zanim zaprezentujemy nieruchomość, klient musi zostać zarejestrowany w naszym biurze jako osoba poszukująca...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Młodych

    Świdnica » os. Osiedle Młodych

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych! Mieszkanie w stanie do remontu. Na powierzchnię mieszkania ok. 40,5 m2 składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, osobna...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 495 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze - Osiedle Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, 2 sypial...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 520 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, parter - nowy Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, główna sypialnia oraz pokój dziecka, łazienka i...