• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Ostatnie 2 pok. Oddanie 4 kwartał 2025 ! 15 min od Poznania

    Zalasewo

    • 403 970 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Robert Szofiński
    Agent nieruchomości

  • 4 pokojowe nowe, gotowe do wejścia z balkonem!

    Kraków » ul. Sławka

    • 1 280 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    .Mam przyjemność zaprezentować nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie.Nieruchomość o powierzchni 68,79m2 znajduje się ma 7 piętrze w 7 piętrow...

  • Mieszkanie Dzierzgoń ul. Im. Janka Krasickiego

    Dzierzgoń » os. Krasickiego

    • 329 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Tylko u nas!Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Dzierzgoniu, os. im. Janka Krasickiego, ścisłe centrum miasta.LOKALIZACJA: Miasto Dzierzgoń le...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na wynajem dwa mieszkania zlokalizowane w domu jednorodzinnym, położonym na Osiedlu Zawiszów Każde z mieszkań składa się z osobnej kuchni, łazienki oraz pokoju. Lokale są w pełn...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Ostrołęka

    Ostrołęka

    • 350 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe ( pow. 57,86m2) w Ostrołęce przy ul. Hallera. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i wymaga remontu. W mieszkaniu są parkiety dębowe...

  • Polecam mieszkanie na sprzedaż, ul. Przepiórki

    Szczecin » ul. Przepiórki

    • 457 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym budynku z windą | Szczecin – Warszewo / Żelechowa, ul. Przepiórki.Mieszkanie o powierzchni 31,55 m²,...

  • Mieszkanie Mechelinki ul. Do Morza

    Mechelinki » ul. Do Morza

    • 1 399 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 16 655 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowa, przestronna i komfortowa nieruchomość z ogrodem, z ekspozycją południowo - zachodnią, wykonana zgodnie z projektem profesjonalnego biura przy użyciu wysokiej jakości...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Siedleckiego

    Władysławowo » ul. Siedleckiego

    • 490 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Władysławowo ul. Prof. Siedleckiego (odległość do morza ok. 450 m, do dworca PKP ok. 250m) budynek latarnia morskaatrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Władysławowa prz...

  • PENTHOUSE - 4-pokojowe - idealne dla rodziny – Neo Agat
    1 / 8
    PENTHOUSE - 4-pokojowe - idealne dla rodziny – Neo Agat

    Kielce

    • 768 061 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4-pokojowe - idealne dla rodziny – Neo Agat Komfortowe mieszkanie z praktycznym układem i przestronnym balkonem w stanie deweloperskim - stwórz przestrzeń według własnego pomysł...

  • 2-pokojowe mieszkanie blisko UJK
    1 / 9
    2-pokojowe mieszkanie blisko UJK

    Kielce

    • 393 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie blisko UJK 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - inwestycja Neo Agat przy ulicy Poleskiej 41 w Kielcach. Na 31,48 m² powierzchni składa się: - sal...

  • Idealna inwestycja - mieszkanie blisko UJK
    1 / 8
    Idealna inwestycja - mieszkanie blisko UJK

    Kielce

    • 385 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    W sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji - inwestycja Neo Agat przy ulicy Poleskiej 41 w Kielcach – tuż obok Kampusu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Na 33,25 m²...

  • Wykończony apartament Sandomierz Vitis Park - bez PCC
    1 / 16
    Wykończony apartament Sandomierz Vitis Park - bez PCC

    Sandomierz

    • 714 997 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament, modne kolory ziemi i wnętrze gotowe do zamieszczania, urządzone z dbałością o każdy szczegół - w ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Vitis P...

  • Apartament typu studio - nowe budownictwo POLESKA KIELCE
    1 / 9
    Apartament typu studio - nowe budownictwo POLESKA KIELCE

    Kielce

    • 329 057 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kompaktowa kawalerka w nowoczesnej inwestycji – Neo Agat Kompaktowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - inwestycja Neo Agat przy ulicy Poleskiej 41 w Kielcach. 25,91 m² powierzc...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Sanoku, gotowe do zamieszkania
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe w Sanoku, gotowe do zamieszkania

    Sanok

    • 320 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony w Sanoku, na terenie obrębu Posada. Jest to lokal o powierzchni użytkowej 51,19 m2, położony na I piętrze, składający się z po...

  • Ekskluzywny apartament w Angel City!!!
    1 / 16
    Ekskluzywny apartament w Angel City!!!

    Kraków

    • 1 190 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 22 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni ponad 53m2, zlokalizowany w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City. Lokal składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego z częścią jadalną...

  • 3 pok. jasne mieszkanie po remoncie blisko centrum w spokojn
    1 / 9
    3 pok. jasne mieszkanie po remoncie blisko centrum w spokojn

    Wrocław

    • 490 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedaż bezpośrednia. Pośrednikom dziękuję. Do sprzedaży ciche i ciepłe mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką przy ul. Energetycznej. Mieszkanie bardzo dobrze nasł...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Tartaczna

    Gdańsk » ul. Tartaczna

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NAJEM DLUGOTERMINOWY, Najem możliwy od 01.09.2026 rATUTY NIERUCHOMOŚCI:Wysoki standard wykończenia wnętrzDoskonała lokalizacja w sercu GdańskaPełna infrastruktura handlowo-usługowa...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Ks. Prym. Macieja Łubieńskiego

    Gniezno » pl. Macieja

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Mieszkanie 50 m² - Centrum Gniezna, ul. Łubieńskiego 17, II piętro Cena: tylko 200.000 zł!➤ LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie Gniezna, przy ul...

  • Mieszkanie Poznań Rataje ul. Os. Orła Białego

    Poznań » os. Orła Białego

    • 550 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 12 piętro

    OKAZJA! Na sprzedaż znakomicie zlokalizowany lokal mieszkalny położony na os. Orła Białego na Ratajach w Poznaniu! Mieszkanie w perspektywie przeznaczone jest do remo...