• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 541)
  • Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, 2 miejsca w hali
    1 / 5
    Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, 2 miejsca w hali

    Gdańsk

    • 1 400 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 15 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej | Gdańsk Chełm Opis oferty Na sprze...

  • Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem i miejscem postojowy...

    Koszalin

    • 509 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Walecznych

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Walecznych

    • 829 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż, jasne, ciepłe, ciche, rozkładowe, ustawne, wykończone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe (istnieje możliwość wydzielenia 3. pokoju) mieszkanie w Gdańsku (d...

  • 2 Ostatnie Apartamenty 2-Pokojowe SPRZEDANE
    1 / 14
    2 Ostatnie Apartamenty 2-Pokojowe SPRZEDANE

    Jędrzejów

    • 315 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDANE Dzień dobry Posiadam na sprzedaż 3 apartamenty w Apartamentowcu Zielone Tarasy w stanie deweloperskim 1. o powierzchni 30,29 m2 zlokalizowane na III piętrze ( 2 pokoj...

  • MIESZKANIE 71 M2 CHEŁMIEC – SZEROKA OAZA
    1 / 11
    MIESZKANIE 71 M2 CHEŁMIEC – SZEROKA OAZA

    Nowy Sącz

    • 579 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO U NAS! NA SPRZEDAŻ – DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE 71 m2 z garażem – Chełmiec osiedle Szeroka Oaza Układ: trzy niezależne pokoje w tym jeden na drugim poziom...

  • **Rumiankowa**
    1 / 13
    **Rumiankowa**

    Białystok

    • 530 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,90m2 przy ulicy Rumiankowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dzięki temu zyskujesz spokój, ciszę i...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Dolny Mokotów ul. Zbierska

    Warszawa » Mokotów » ul. Zbierska

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [i]ZAREZERWOWANE [/i] [i][/i] [i][/i] [i]Zapraszam na Mokotów [/i] Fajna oferta dwupokojowego mieszkania z oddzielną widną kuchnią, w niskim domu z cegły na Mokotowie !...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Warszawska

    Sochaczew » ul. Warszawska

    • 195 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie o pow. 38,87 m2 w kamienicy przy ulicy Warszawskiej 62 w Sochaczewie.Lokal znajduje się na trzecim piętrze (poddaszu) i składa się z dużego pokoju, oddzielnej k...

  • Mieszkanie 70 mkw w centrum Lublina

    Lublin » Śródmieście

    • 980 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ;** Świetna lokalizacja -- niski czynsz !** Ścisłe centru miasta to duża ilość potencjalnych klientów !! **Jest to mieszkanie - aktualnie po przeróbce jako lokal usługowy. Po niew...

  • 2 pokoje przy parku Kasprowicza

    Szczecin » ul. Słowackiego

    • 349 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego znajdującego się tuż przy Parku Kasprowicza. Znajduje się na pierwszym piętrze w oficyniePokoje przejściowe o powierzchniach 15...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY APARTAMENTU W KRAKOWIE PRZY UL.TYNIECKIEJ. Apartament o powierzchni 100,02 m², idealny do zamieszkania, wynajmu lub prowadzenia biznesu!...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 3 950 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie mieści się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, na Wyspie Spichrzów nad  Motławą. Znajduje się na Starówce Gdańskiej w wyjątkowym jej miejscu, jakim jest Wyspa Spic...

  • Mieszkanie 38 m²przy Motławie  idealne pod wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie 38 m²przy Motławie idealne pod wynajem

    Gdańsk

    • 640 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 38 m² przy Motławie – 2 pokoje, idealne pod wynajem | Gdańsk – Śródmieście Lokalizacja: Gdańsk, Śródmieście – 160 m od Mostu Stągiewnego, 50 m od deptaka na...

  • Komfortowe mieszkanie na 9 piętrze z balkonem
    1 / 9
    Komfortowe mieszkanie na 9 piętrze z balkonem

    Gdańsk

    • 900 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Gdańsk Zaspa – 2-pokojowe mieszkanie 50,3 m² | balkon | komórka lokatorska | hala garażowa Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 50,3 m², położone na 9. piętrze w...

  • Mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską
    1 / 8
    Mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską

    Gdańsk

    • 600 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i komórką lokatorską – Gdańsk Zakoniczyn, ul. Konstantego Bergiela Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, w pełni wyposażone mieszkan...

  • Mieszkanie Leszno

    Leszno

    • 450 264 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie |2. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m² | Leszno / Święciechowa | bez PCCSzukasz większego mieszkania, które możesz urządzić po swojemu ? Zdjęcia to przykład wykończ...

  • Nowe 3‑pok. mieszkanie 57,5 m² z balkonem

    Leszno

    • 486 319 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 57,53 m² | 1. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m² | Leszno / Święciechowa | bez PCCSzukasz ustawnego mieszkania w nowym budynku, które możesz szybko wyposażyć i zamie...

  • Dwupokojowe mieszkanie przy Parku Żeromskiego.

    Szczecin » Śródmieście » ul. Jana Kazimierza

    • 467 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kamienicy – Szczecin, ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy w bezpoś...

  • Garsoniera w stanie deweloperskim - ul. Skałeczna - Kraków
    1 / 6
    Garsoniera w stanie deweloperskim - ul. Skałeczna - Kraków

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 23 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Garsoniera w stanie deweloperskim – II piętro, ul. Skałeczna – Kraków, Kazimierz Oferujemy do sprzedaży garsonierę w stanie deweloperskim, zlokalizowaną na drugim piętrze kameraln...

  • Kawalerka z balkonem i widokiem na rzekę
    1 / 7
    Kawalerka z balkonem i widokiem na rzekę

    Gdańsk

    • 560 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kawalerka z balkonem i widokiem na rzekę – Gdańsk, ul. Mostek 4 – inwestycja Portovo Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 27 m², położone na 1. piętr...