• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 548)
  • Nieruchomosci
    1 / 12
    Nieruchomosci

    Stargard Szczeciński

    • 280 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Stargard- okolica- miejscowosc Sądów, Na sprzedaż 4-ro pokojowe mieszkanie, o pow.76,42m, na drugim piętrze, niskiego bloku z lat 80 tych usytuowane na zielonym zamkniętym Osiedlu,...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje 47,5 m² – Ełk, os. Konieczki
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje 47,5 m² – Ełk, os. Konieczki

    Ełk

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m² – Ełk, os. Konieczki Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m², położone na 4. piętrze w zad...

  • Mieszkanie Zielona Góra Piastowskie,
    1 / 11
    Mieszkanie Zielona Góra Piastowskie,

    Zielona Góra

    • 399 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, które przeszło generalny remont. Prace obejmowały: wymianę instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, wymianę pod...

  • Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku| Plac Św. Michałą
    1 / 14
    Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku| Plac Św. Michałą

    Jarosław

    • 449 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku z widokiem na Plac Św. Michała 71 m², 4 pokoje, po remoncie, II piętro – idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem Na sprzedaż mie...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Starogardzka
    Mieszkanie Gdańsk Orunia, Starogardzka

    Gdańsk

    • 453 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkania Starogardzka - komfort i bezpieczeństwo w zielonej części Gdańska Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na wygodnym dost...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki, Stokłosy
    Mieszkanie Gdańsk Kokoszki, Stokłosy

    Gdańsk

    • 702 500 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Inwestycja zlokalizowana… Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - gwarantowana prywatność - niskie ceny miesz...

  • Mieszkanie Białystok Wygoda ul. Wasilkowska

    Białystok » Wygoda » ul. Wasilkowska

    • 419 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,86 m², zlokalizowane na osiedlu Wygoda. Dobra propozycja do rodzin ze względu na układ pokoi i okolicę, w której w bliskiej odległości znajd...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Toruńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Toruńska

    • 1 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, wysoki standard i doskonałą lokalizację. Apartament mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, położonym tuż nad brzegiem Mot...

  • 4pok 83met okolice Zemskiej BALKON/PIWNICA/PARKING (Wrocław)
    1 / 16
    4pok 83met okolice Zemskiej BALKON/PIWNICA/PARKING (Wrocław)

    Wrocław

    • 789 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA CENA!!! Do sprzedania przestronne mieszkanie 4-pokojowe w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Nowym Dworze - okolice ul. Zemskiej. Składa s...

  • Okazja! Przytulne dwa pokoje w spokojnej okolicy.
    1 / 16
    Okazja! Przytulne dwa pokoje w spokojnej okolicy.

    Warszawa

    • 579 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej 23D. Lokal jasny i przestronny nadaje się do bezpośredniego zamieszkania bez wk...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 295 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE ŚWIEŻO PO REMONCIE!!!! Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 37m 2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym,...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Hryniewieckiego

    Władysławowo » ul. Hryniewieckiego

    • 672 600 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!PIĘKNY APARTAMENT 50 M OD MORZA, Z MIEJSCEM W HALI GARAŻOWEJ I KOMÓRKĄ !!!LOKALIZACJA: apartament znajduje się przy ul. Hryniewieckiego. Jest to zdecydowanie najbardzie...

  • Unikalny Apartament w Sercu Szczecina

    Szczecin » al. Wyzwolenia

    • 448 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 20 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Unikalny Apartament w Sercu Szczecina, Inwestycyjna Perełka! Na sprzedaż oferuję nowoczesny apartament o powierzchni 23 m² zlokalizowany na 7. piętrze prestiżowego apartamentowca H...

  • Mieszkanie typu M-3 w Katowicach -dzielnica Koszutka.
    1 / 11
    Mieszkanie typu M-3 w Katowicach -dzielnica Koszutka.

    Katowice

    • 390 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 w kamienicy na 1 piętrze o powierzchni 49,00m2 w Katowicach – Koszutka. W lokalu : 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz możliwość korzystani...

  • nowe mieszkanie w centrum Wrocławia
    nowe mieszkanie w centrum Wrocławia

    Wrocław

    • 759 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 11 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie 3 -pokojowe w standardzie deweloperskim o pow. 63,57 m2 w ok. ul. Długiej we Wrocławiu. Atrakcyjna lokalizacja: nowe osiedle na Starym Mieście...

  • mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu
    mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu

    Wrocław

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    olecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie o pow. 47,15 m2, zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Zakrzów (dzielnica Psie Pole). Mieszkanie w standardzie dewe...

  • Sprzedam apartament w Miami na Florydzie
    Sprzedam apartament w Miami na Florydzie

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Apartament w Miami na sprzedaż w Miami Aventura. 2 sypialnie, 2 łazienki. Ponad 100m2 powierzchni mieszkalnej w nieruchomości. To powierzchnia 1022 sqft. Kondominium w Flamenco Tow...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Franklina Roosevelta

    Gniezno » ul. Roosevelta

    • 1 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Gniezno, ul. Roosevelta - do wynajęcia mieszkanie 37 m² Lokalizacja:Mieszkanie położone w bloku przy ul. Roosevelta, w spokojnej części miasta. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, p...

  • Pomorzany, 2 pokoje, Spółdzielcze prawo

    Szczecin » ul. Maja

    • 479 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzc...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy w samym centrum

    Szczecin » ul. Parkowa

    • 795 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w...