• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 548)
  • 1 / 4
    OKAZJA!!!! 2. pokojowe mieszkanie Z BALKONEM

    Lubin

    • 235 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    NIE SZUKAJ DALEJ- OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE. Klucze w biurze! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 43,58 m², 2. piętro, - 235 000 zł (do negocjacji) d...

  • Atrakcyjny apartament na sprzedaż w Sarandzie!

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 1 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjny apartament na sprzedaż w Sarandzie! Twoja wymarzona inwestycja nad albańskim morzem! Saranda, Albania – idealna lokalizacja, blisko plaży i bulwaru! Powierzchni...

  • Mieszkanie Chłapowo ul. Żeromskiego

    Chłapowo » ul. Żeromskiego

    • 850 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

                                             Wyjątkowy apartament blisko plażyLokalizacjaApartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Na Klifie w Chłapowie przy ul. Żeromskiego. To...

  • Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 810 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament z dużym tarasem blisko plaży JantarLokalizacjaApartament położony jest w Jantarze - jednym z najbardziej znanych kurortów nad Bałtykiem, nazywanym „Bursztynową...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Narbutta Ludwika

    Warszawa » Mokotów » ul. Narbutta

    • 5 900 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu piękne, eleganckie, ciepłe i przytulne mieszkanie wychodzące na park przy kinie "Iluzjon" z dużym 5-skrzydlowym oknem w wykuszu. Okolica: -spokojna okolica -niska zab...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Lelewela

    Świdnica » ul. Lelewela

    • 655 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od Świdnickiego rynku. Nieruchomość powstała z połączenia dwóch mieszkań, dzięk...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 538 164 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2 pokoje z balkonem Nowe budownictwo Wrotków 0% prowizji Wyobraź sobie poranki w spokojnej, zielonej części Lublina, z szybkim dojazdem do centrum i bliskością Zalewu Ze...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 633 880 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, 59,80m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 59,80m2 Piętro: 2 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 689 212 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, 65,02m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 65,02m2 Piętro: 3 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Stanisława Staszica

    Rzeszów » ul. Staszica

    • 455 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyłącznie w Central Office!!NOWA NIŻSZA CENA!!!W ofercie biura Central Office Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 zlokalizowane przy u...

  • Mieszkanie Władysławowo, Sterowa
    1 / 10
    Mieszkanie Władysławowo, Sterowa

    Władysławowo

    • 547 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE | NAZROŻNE | BLISKO MORZA | WYPOSAŻONE | HALA GARAŻOWA | BALKON | WŁADYSŁAWOWO | Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze położone we Władysła...

  • Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,
    1 / 12
    Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,

    Gogolewo

    • 290 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie - Gogolewo, powiat gostyński Powierzchnia: 78,2 m² Lokalizacja: Gogolewo, powiat gostyński P...

  • NAJTANIEJ MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWAN, DZIAŁKA REKREA
    1 / 16
    NAJTANIEJ MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWAN, DZIAŁKA REKREA

    Gryfino

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    BARDZO TANIO MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY NA WŁASNOŚĆ I DZIAŁKA REKREACYJNA 1,5km GRYFINO tablica z napisem Gryfino widnieje przy wyjeżdzie z Żabnicy lub jest dojazd do Gr...

  • Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem – ul. Dębowa 4, Bielsko-Biał...

    Bielsko-Biała

    • 349 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Magdalena Kucharska
    Agentka nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 2 990 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m² , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każ...

  • Planty, ul. Jastrzębia, 48.96 m2, 3 piętro, wolne od zaraz.
    1 / 11
    Planty, ul. Jastrzębia, 48.96 m2, 3 piętro, wolne od zaraz.

    Radom

    • 275 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Doskonała propozycja na inwestycje lub dla młodych na "dobry początek". Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,96 m2, położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w cichej...

  • NAJTAŃSZE / NOWE mieszkanie 49m2 - bezpośrednio
    NAJTAŃSZE / NOWE mieszkanie 49m2 - bezpośrednio

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Kartograficzna 84 (48,41 m2) blisko ul. GŁĘBOCKIEJ. Mieszkanie oddane z księgą wieczystą. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim....

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice, Borkowska
    1 / 5
    Mieszkanie Gdańsk Łostowice, Borkowska

    Gdańsk

    • 622 506 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesny komfort spotyka się z zielonym spokojem! Przy ul. Borkowskiej w Gdańsku rusza sprzedaż mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji z prywatnymi...

  • SUPER lokalizacja. PLAC GRUNWALDZKI. 2 pokoje, CO sieć, 1 piętro,...

    Gliwice

    • 319 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • PLEBISCYTOWA 3 pokoje, loggia, blisko ścisłe CENTRUM miasta, ziel...

    Gliwice

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości