• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 547)
  • M2 - świetna lokalizacja - dobra cena

    Lublin » ul. Niecała

    • 520 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie, Lublin, Śródmieście, ul. Niecała, 2 pokoje.Idealnie nadaje się na cele mieszkaniowe jak i do prowadzenia działalności w zakresie usług prawnych.Opis mieszkania:- piętro...

  • Sławinek - gotowe do wejścia M3

    Lublin » Sławinek » ul. Kolorowa

    • 668 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sławinek - 70,5m2 zadbane, czyste -PO REMONCIE! Ogromna Łazienka3 pokoje - ul. Kolorowa.Niewymagające dodatkowych nakładów finansowych.Pierwsze piętro - z balkonem i piwnicą.Świet...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 434 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkt...

  • Mieszkanie Kielce ul. Piekoszowska

    Kielce » ul. Piekoszowska

    • 465 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż . Lokalizacja :Kielce ,ul.Piekoszowska ,osiedle Czarnów Powierzchnia 48m Cena :465 000zł...

  • Mieszkanie Kielce Sady ul. Targowa

    Kielce » Sady » ul. Targowa

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować na wynajem lokal znajdujący się na wysokim parterze przy ul. Targowej 9, Sady. Lokal jest nowy, nigdy niezamieszkany. Oferta skierowana do stude...

  • Mieszkanie Końskie ul. Wojska Polskiego

    Końskie » ul. Wojska Polskiego

    • 320 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w Końskich przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie wymaga remontu, co daje przyszłym właścici...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Jeleniowska

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Jeleniowska

    • 709 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z TARASEM 22 m Kielce Jeleniowska Prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, wykończony apartament o powierzchni 61,91 m , położony na 3. pię...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Wojska Polskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Wojska Polskiego

    • 919 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 4 pokoje Wietrznia Wojska Polskiego. Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Wietrznia Wojska Polskiego. Nieruch...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Piłsudskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Piłsudskiego

    • 589 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią ul. Piłsudskiego , Kielce Opis nieruchomości: Prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7...

  • Mieszkanie Kielce Jagiellońskie ul. Karczówkowska

    Kielce » Jagiellońskie » ul. Karczówkowska

    • 432 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie znajduje się w 10-piętrowym blok...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Żeromskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Żeromskiego

    • 298 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości CKdom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania do kapitalnego remontu idealne dla inwestora, pod wynajem, albo dla osoby, która chce urządzić je od zera, po swoje...

  • Mieszkanie Staszów ul. Kolejowa

    Staszów » ul. Kolejowa

    • 199 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 8 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz kompaktowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnych upodobań? A może rozważasz zakup nieruchomości pod wynajem lub jako bezpieczną lokatę...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek ul. Zofii Nałkowskiej

    Kielce » Szydłówek » ul. Nałkowskiej

    • 1 250 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować na wynajem lokal znajdujący się na 4/4 piętrze przy ul. Zofii Nałkowskiej. W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Wincentego Witosa

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Witosa

    • 336 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentuje na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 29,24 m z wyjątkowo dużym balkonem, idealnym miejscem na poranną kawę czy wieczorny odpoczynek. Układ mieszk...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów ul. Piekoszowska

    Kielce » Czarnów » ul. Piekoszowska

    • 1 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka zlokalizowana przy ul. Piekoszowskiej na osiedlu Czarnów Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na parterze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji zabezpieczonym do...

  • Mieszkanie Kielce ul. Romualda

    Kielce » ul. Romualda

    • 350 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m położone na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Romualda w Kielcach. Lokal wymaga gen...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Starodomaszowska

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Starodomaszowska

    • 799 999 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 82 m, położone w samym sercu Kielc , w rewelacyjnej lokalizacji: kilka minut pieszo do Rynku, gale...

  • Mieszkanie Staszów ul. Ignacego Raczyńskiego

    Staszów » ul. Raczyńskiego

    • 410 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m, zlokalizowane na 1. piętrze bliźniaka w spokojnej, kameralnej części Staszowa. Opis nieruchomośc...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 365 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Osiedle Staszica to jedna z najbardziej funkcjonalnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego....

  • Mieszkanie Jurata gm. Jastarnia, Wojska Polskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Jurata gm. Jastarnia, Wojska Polskiego

    Jastarnia

    • 1 495 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 31 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jurata ul. Wojska Polskiego - wyjątkowa lokalizacja (odległość ok. 250 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 550 m od pełnego morza) Jurata, perła Półwyspu Helskiego, to jedno z najbardzie...