• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • Nieruchomość lokalowa – ul. Nad Strugą 2/6, Toruń
    1 / 15
    Nieruchomość lokalowa – ul. Nad Strugą 2/6, Toruń

    Toruń

    • 474 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość lokalowa – ul. Nad Strugą 2/6, Toruń Powierzchnia: 49,40 m² + piwnica 3,43 m² | I piętro | loggia Cena wywoławcza: 474 200 zł | Tryb: przetarg ustny nieograniczony P...

  • Ostatni 2 Pokojowy Apartament+Balkon 8m2 REZERWACJA
    1 / 8
    Ostatni 2 Pokojowy Apartament+Balkon 8m2 REZERWACJA

    Jędrzejów

    • 299 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA ! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w najbardziej prestiżowej inwestycji mieszkaniowej w Jędrzejowie – Zielone Tarasy nad Zalewem. To...

  • Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz

    Międzyrzecz

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie około 38 M2 , mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, korytarz , sypialnia oraz łazienka Plus piwnica i strych z wyznaczona skrytka i miej...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 600 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament przy Al. Korfantego 9 w Gliwicach. Mieszkanie ma powierzchnie 206 m2, usytuowane na drugim i trzecim piętrze reprezentac...

  • Mieszkanie Olkusz ul. Elizy Orzeszkowej

    Olkusz » ul. Orzeszkowej

    • 337 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie - ul. Orzeszkowej, Osiedle Młodych, Olkusz Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48,34 m² , położone na 3. piętrze w...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Egejska

    Warszawa » Mokotów » ul. Egejska

    • 10 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajmu przestronne, rozkładowe, narożne (płn-wsch-płd) mieszkanie w nowym kompleksie na Stegnach. Okolica z pełną infrastrukturą miejską, dobre połączenia komunikacyjne. I...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Feliksa Dorsza

    Pogórze » ul. Dorsza

    • 995 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE DWU POZIOMOWE PODZIELONA NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA KAŻDE Z OSOBNYM WEJŚCIEM.  LOKALIZACJANieruchomość znajduje się przy nowym osiedlu z 2022r. przy ulicy Feliksa Dorsza w...

  • WAVE–wyjątkowa oferta w sercu Gdańska
    1 / 7
    WAVE–wyjątkowa oferta w sercu Gdańska

    Gdańsk

    • 846 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WAVE NIERUCHOMOŚCI – wyjątkowa oferta w sercu Gdańska! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Jana Heweliusza 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Madison oraz k...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 13
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 660 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    WYGODNE 4 POKOJOWE LEGNICA JAWORZYŃSKA Oferujemy Państwu wygodne przestronne mieszkanie o powierzchni 99,71 m². Mieszkanie znajduje się na III piętrze zadbanej kamienicy. W skład...

  • Na sprzedaż PIĘTRO przedwojennej WILLI w centrum

    Szczecin » Śródmieście » ul. Wielkopolska

    • 2 499 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 15 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro piękniej poniemieckiej willi przy ul. Wielkopolskiej, w reprezentacyjnej części centrum Szczecina z kami...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Nysy

    Nysa » ul. Marcinkowskiego

    • 370 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Nysy – ul. Marcinkowskiego. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość – przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,82 m², położon...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    - MIESZKANIE 3 pokojowe na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim - Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 46 m2 położone na 6 piętrze wieżowca z dwoma mieszkaniami...

  • Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na os. Staszica - Gorzów Wielkopolski Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m (łącznie z pomieszczeniami przynależnymi 53,98 m)...

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 489 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Dzisiaj chciałbym zaproponować Państwu jednopokojowe mieszkanie [kawalerkę] na warszawskiej Woli (osiedle „Niska”]. Mieszkanie znajduje się na VII kondygnacji w X k...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Invest Home prezentuje na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42.16m2 przy ulicy Kraszewskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym wejściem. Je...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem najmu jest apartament o powierzchni 51m2 położone na 1 piętrze zlokalizowane na ulicy Podmłynie w Nowym Sączu. Mieszkanie jest idealne dla pary oraz rodziny z dziećmi...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Znajduje ono się w nowym bloku na osiedlu SADYBA przy ulicy 29-go Listopada. STANDARD Mieszkanie jest nowe, u...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Invest Home prezentuje bardzo komfortowe wygodne mieszkanie przy ul. Starowiejskiej w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu domów wielorodzinnych na terenie...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przedstawiam Państwu eleganckie 2 pokojowe mieszkanie na wynajem położone na 8 piętrzę przy ulicy Batalionów Chłopskich w Nowym Sączu. Mieszkanie pełna własność ulokowane jest w...

  • Sprzedam mieszkanie lub zamienię na dom z dopłatą z mojej st
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie lub zamienię na dom z dopłatą z mojej st

    Lublin

    • 600 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dzień dobry sprzedam mieszkanie w bloku mieszkalnym na ulicy Grażyny w Lublinie z poszerzonym balkonem z widokiem na park dostęp do balkonu z 2 pokoi w pokojach gładzie . Na ulicy...