• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • Mieszkanie 46,36m2, 2 pok., Ursynów (Rezerwacja)

    Warszawa » Ursynów » ul. Skała

    • 790 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i zamkniętym osiedlu, na wars...

  • Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 350 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,39 m, położone na 3. piętrze zadbanego bloku przy ul. Wolności w Brzegu. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone i przestronn...

  • Mieszkanie Płock Dobrzyńska

    Płock » Dobrzyńska

    • 225 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | Kawalerka z dużym balkonem. Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie dla singla, pary lub na wynajem. Lokal o pow. 24m2 składa się z ustawnego pokoju, oddzie...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Kmicica

    Polkowice » ul. Kmicica

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,4 m², położone na parterze w kameralnym bloku przy ul. Kmicica w Polkowicach.Idealne dla seniora, pary lub jako pierwsze mieszkanie - be...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Krzyki

    Wrocław

    • 652 800 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie bezpoś...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Krzyki

    Wrocław

    • 663 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Obozowa
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Obozowa

    Kraków

    • 530 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 23 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka/23 m2/ogródek/Obozowa/2014 Kawalerka23m2+taras3m2, pełne AGD. Polecam Państwu kawalerkę zlokalizowaną na parterze 3-piętrowego bloku z 2014 roku przy ulicy Obozowej. L...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 602 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% PCC Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w czerwcu + system smart home premium w cenie! (wartość 6500zł)...

  • Nowoczesne M2+ garderoba/ z tarasem/ ogród narożny 150 M2/ pilna...

    Rzeszów

    • 485 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyczyn prywatnych, pilna sprzedaż. Nowoczesne mieszkanie z tarasem"pod klucz" umeblowane, z dużym narożnym ogrodem - ponad 150 m2/1,5 ara! Kameralne, spokojne osiedle - p...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Centrum ul. Silniczna

    Kielce » Centrum » ul. Silniczna

    • 740 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie/lokal użytkowy o powierzchni ok. 76,26 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Sinicznej 15 w...

  • Piękne 3 pokoje gotowe do zamieszkania

    Szczecin » ul. Krasińskiego

    • 699 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m², zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Krasińskiego (róg Duńskiej)Lokal znajduje się na 2. piętrze budyn...

  • Atrakcyjne 3 pok. IIIp. - ul. UPALNA
    1 / 12
    Atrakcyjne 3 pok. IIIp. - ul. UPALNA

    Białystok

    • 459 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone na IIIp. w niskim bloku na os. Słoneczny Stok (ul. UPALNA). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie ki...

  • Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego

    Gołdap

    • 355 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,36 m, z balkonem, położone w bloku w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej, przy ul. Paderewskiego....

  • Sprzedam kawalerkę W Jeleniej Górze

    Jelenia Góra

    • 330 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam kawalerkę W Jeleniej Górze mieszkanie jest spółdzielcze - własnościowe na 8 piętrze w budynku wielorodzinny . Miesięczny czynsz do Jsm . to 500 zł . Mieszkanie jest z og...

  • Mieszkanie Świebodzice

    Świebodzice

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w kamienicy. Układ pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka - piwnica...

  • Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 210 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 42,82 m , zlokalizowane w kamienicy przy ul. Rybackiej w Brzegu. Klatka schodowa została odświeżona, co zapewnia...

  • Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w Centrum Tarnowa,
    1 / 12
    Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w Centrum Tarnowa,

    Tarnów

    • 320 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 39,36 m², położony na pierwszym piętrze kameralnego bloku z cegły przy ul. Waryńskiego w Tarnowie. Mieszkani...

  • SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź
    1 / 16
    SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź

    Łódź

    • 295 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SPRZSEDANA kawalerka o pow.39m² – możliwość adaptacji na M3 – Centrum Łodzi! Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni ponad 39,27m2 m², położona w centrum Łodzi, w kamienicy na 2....

  • trzypokojowy apartament
    1 / 13
    trzypokojowy apartament

    Warszawa

    • 1 824 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Do sprzedaży, w prestiżowo położonym apartamentowcu, z recepcją i ochroną, dwa ciche trzypokojowe apartamenty (96 i 108 m2) z dużym salonem i wydzieloną zamykaną częścią prywatną z...

  • 3pok, 51met, ok. Jugosłowiańskiej LOGGIA/PIWNICA (Wrocław)
    1 / 10
    3pok, 51met, ok. Jugosłowiańskiej LOGGIA/PIWNICA (Wrocław)

    Wrocław

    • 599 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Różance - okolice ul. Jugosłowiańskiej. Lokal znajduje się w 10-piętrowym budynku z...