• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego
    1 / 9
    Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego

    Wejherowo

    • 448 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | 3 POKOJE | DO WYKOŃCZENIA | BALKON | PIWNICA | CENTRUM | WEJHEROWO | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. L...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Zabrzu Biskupice. Pierwsze piętro w kamienicy. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica 11, 46m2. Ogrz...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny, Janiny Porazińskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Gdynia Karwiny, Janiny Porazińskiej

    Gdynia

    • 990 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament 3-pokojowy o powierzchni 62,5 m2, jest możliwość dokupienia  miejsca postojowego w hali garażowej i dwa pomieszczenia zamykane( boksy na rowery) za cenę 50 000 zł, położ...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospol...

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 22 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest CICHE, klimatyzowane, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca w Miasteczku Wilanów w inwestycji...

  • Dwa oddzielnie pokoje, oddzielna widna kuchnia

    Ożarów Mazowiecki » ul. Obrońców Warszawy

    • 527 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Obrońców Warszawy 7. Lokal znajduje się na 3 piętrze w zadbanym budynku i składa się z dwóch oddzielnych pokoi,...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 2 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | ***Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, Pełne ume...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | ***Nowoczesna kawalerka na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, Pełne umeblowanie i...

  • Ełk ul. Kilińskiego, I piętro, odnowione

    Ełk » ul. Kilińskiego

    • 455 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,75 m2, zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Kilińskiego 33 w Ełku.CENA lokalu mieszkalnego wyn...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Głęboka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Głęboka

    • 647 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 40,50 m2. W jego sk...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Koralowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Koralowa

    • 589 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Tylko u nas!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Świetna propozycja dla rodziny oraz inwestora szukającego mieszkania "pod wynajem".LOKALIZCJA: Orunia Górna to ba...

  • Wynajmę przytulną kawalerkę w Krakowie
    1 / 7
    Wynajmę przytulną kawalerkę w Krakowie

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę 18m w Krakowie w Borku Fałęckim. Mieszkanie nowe, wykończone, wyposażone w sprzęt AGD, gotowe do zamieszkania. Składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i...

  • Sprzedaż mieszk.2-pokoje centrum - inwestycja

    Opole » ul. Waryńskiego

    • 335 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 43,20 m2. XI piętro w wieżowcu, standard średni, Opole - Centrum, ul.Waryńskiego.NOWA, ATRAKCYJNA CENA !!!Proponujemy funkcjonalne mieszkanie...

  • Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. ks. Jerzego Popiełuszki

    Łomża » ul. Popiełuszki

    • 565 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w [i] świetnej lokalizacji [/i], gdzie wszystko masz dosłownie na wyciągnięcie ręki? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Nowoczesne osiedle przy ulicy Księdz...

  • Mieszkanie Środa Śląska ul. Białoskórnicza

    Środa Śląska » ul. Białoskórnicza

    • 455 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokal mieszkalny położony na I Piętrze składający się z Przedpokoju, Kuchni, Łazienki, 2 Pokoi, Balkonu i przynależnej Piwnicy o powierzchni 5,70 m2. Wszystkie media, CO własne ga...

  • Okazja - ostatni segment z miejscem postojowym

    Poniatowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż mieszkania w nowym budynku dwulokalowym, położone we wsi Poniatowice , około 10 km od Oleśnicy - trasa na Warszawę . W okolicy zjazd na S8 z wygodnym dojazdem do Wrocł...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 427 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia:2-pokojowy apartament o pow.44,27 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Chojnowie
    1 / 10
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Chojnowie

    Legnica

    • 299 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 63,34 m2 usytuowanego na IIp. w kamienicy, miasto CHOJNÓW. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko...

  • Na sprzedaż mieszkanie po remoncie CHOJNÓW
    1 / 8
    Na sprzedaż mieszkanie po remoncie CHOJNÓW

    Chojnów

    • 339 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    "Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania po kapitalnym remoncie usytuowanego na III p. w kamienicy - miasto Chojnów. Lokal mieszkalny 2-pokojowy o p...

  • Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchows
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchows

    Czchów

    • 480 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchowskie. Przedmiotem oferty jest mieszkanie składające się z 3 pokoi + 1 małe pomieszczenie, kuchni, łazienki, korytarza...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 397 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości