• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze
    1 / 6
    4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze

    Gdańsk

    • 784 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze – Gdańsk Ujeścisko-Łostowice, ul. Niepołomicka 25 Lokali...

  • Sprzedam mieszkanie

    Stalowa Wola

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, sprzedam mieszkanie przy ul Poniatowskiego w Stalowej Woli 44.5m. Posiada oddzielne 2 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym. Jest bardzo widne i cieple.Trzy lata temu...

  • Na sprzedaż: Stylowe mieszkanie 36,62 m2 - Kalisz, ul. Ciasna

    Kalisz

    • 296 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy kolejne atrakcyjne mieszkanie dostępne w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Ciasnej w Kaliszu. Lokal usytuowany na parterze, po generalnym remoncie, w...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Łańcucka

    Gdańsk » Chełm » ul. Łańcucka

    • 619 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 45,40 m² w Gdańsku - ChełmIdealne na start, dla rodziny lub jako inwestycja!KUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,40 m², poł...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Łowicka

    Warszawa » Mokotów » ul. Łowicka

    • 698 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na Górny Mokotów -. Super lokalizacja - z jednej strony tramwaje i autobusy 7 minut spacerem z drugiej Metro Racławicka - 7 minut spacerem :) === NOWA CENA ! === C...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Świętokrzyska

    Gdańsk » ul. Świętokrzyska

    • 539 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE, DO WŁASNEJ ARANŻACJI!2 pokoje z wyjściem na przestronną loggięMIESZKANIE: Na sprzedaż ciepłe, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,41 m2, położo...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja

    Kołobrzeg

    • 1 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 26 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 3 pokojowe, przestronne mieszkanie , które daje ogromne możliwości aranżacyjne. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, gdzie wygodna przestrzeń i duży metraż to pr...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w samym sercu Kołobrzegu! trzypokojowe z kuchnią (dwie sypialnie plus salon z aneksem kuchennym), łazienką z wanną i jasnym korytarzem. W cichym sąsiedztwie, z oknami...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 696 827 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna

    Ustronie Morskie

    • 482 190 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, Kolejny etap - budynek 2 B oraz 3 C już w sprzedaży. Ciekawa architektura, funkcjonalny układ...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 516 424 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy u...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja

    Kołobrzeg

    • 700 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowy lokal apartamentowy, z dużą, słoneczną loggią. W pełni wykończony - do nabycia z cesji praw. 400 m do morza. Perłowa Przystań - Nowoczesny budynek gotowy do użytkowan...

  • Apartament typu studio 950 metrów od Uniwersytetu Neo Agat
    1 / 11
    Apartament typu studio 950 metrów od Uniwersytetu Neo Agat

    Kielce

    • 395 352 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament typu studio z możliwością sypialni - Neo Agat W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,68 m² z balkonem o powierzchni 6,63 m² w nowoczesnej inwestycji Neo Agat p...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Ratuszowa
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Ratuszowa

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na I piętrze w bloku przy ulicy Ratuszowej, w samym sercu Kołobrzegu! Lokal, dwustronny, słoneczny, środkowy. Mieszkanie po częściowym r...

  • 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z ogródkiem
    1 / 10
    2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z ogródkiem

    Gdańsk

    • 639 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, ul. Twarda – Gdańsk Młyniska Opis nieruchomości Oferujemy wyją...

  • Sprzedam udziały w mieszkaniu 7/8
    Sprzedam udziały w mieszkaniu 7/8

    Wiązów

    • 120 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam 7/8 udziałów w nieruchomości - bezpośrednio, bez pośredników. Do lokalu przynależy komórka lokatorska. Nieruchomość nieobciążona hipoteka, zastawem itd - czysta księga wi...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 890 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | NOWOCZESNY APARTAMENT TRZYPOZIOMOWY - 140 m² + OPCJA TARASU | GARAŻ + 2 MIEJSCA PARKINGOWE | ŚWIETNA LOKALIZACJA Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, kt&...

  • Mieszkanie Kielce Ksm ul. Chopina

    Kielce » KSM-XXV-lecia » ul. Chopina

    • 309 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 11 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów i od razu nadaje się do zamieszkania lub wynajmu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Lokalizacja: ul. Fryderyka Chopina,...

  • Mieszkanie Kielce Centrum ul. Aleja IX Wieków

    Kielce » Centrum » ul. Aleja IX

    • 3 200 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w Centrum Kielc przy al. IX Wieków Kielc, apartamentowiec Ventus Parking wielopoziomowy w odległości 160m Piętro 1/4 z tar...

  • Mieszkanie Tarnów Wola Rzędzińska
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów Wola Rzędzińska

    Tarnów

    • 259 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PRZYTULNE MIESZKANIE NA PARTERZE W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ - IDEALNE DLA SINGLA, PARY, SENIORA LUB POD WYNAJEM Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie bliskość miasta, kameralną...