• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Al. Pokoju
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Al. Pokoju

    Kraków

    • 1 100 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    GRZEGÓRZKI , AL. POKOJU , około 70 M2 z klimatyzacją. Dwa niezależne pokoje i trzeci z otwartą kuchnią, łazienka, toaleta przedpokój, balkon, piwnica Na podłogach w pokojach panel...

  • Blisko Uł, narutowicza, Radiostacja, uczelnie, CKD
    1 / 12
    Blisko Uł, narutowicza, Radiostacja, uczelnie, CKD

    Łódź

    • 155 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie kawalerkaw świetnej lokalizacji przy ulicy Narutowcza/Kopcińskiego blisko Monopolis, Dworca Łódź fabryczna, Uniwersytetów łodzkich Lokal jest 2 minuty od u...

  • 3pok 54met, ok. Paczkowskiej PEŁEN ROZKŁAD/PIWNICA (Wrocław)
    1 / 16
    3pok 54met, ok. Paczkowskiej PEŁEN ROZKŁAD/PIWNICA (Wrocław)

    Wrocław

    • 660 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA CENA!!! TYLKO W HOME EXPERT SUPER OFERTA! Ciche, przestronne mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy na bliższych Krzykach Hubach we Wrocławiu. Mieszkanie dwust...

  • Idealne na start! Mieszkanie w atrakcyjnej cenie
    1 / 8
    Idealne na start! Mieszkanie w atrakcyjnej cenie

    Konin

    • 154 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,92 m2 usytuowane na I piętrze w doskonałej lokalizacji przy ul. Łężyńskiej 1 w Koninie. Lokal składa się z 3 p...

  • atrakcyjne mieszkanie 29,26 m2 Kraśnik ul. Chopina
    atrakcyjne mieszkanie 29,26 m2 Kraśnik ul. Chopina

    Kraśnik

    • 219 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    JANAJ JAN SIDORUK
    Biuro nieruchomości

  • Apartament nad Motławą -Brabank, 2 pokoje
    1 / 10
    Apartament nad Motławą -Brabank, 2 pokoje

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 25 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: elegancki apartament 46,47 m² w prestiżowej inwestycji Brabank | Gdańsk, ul. Stara Stocznia Opis ni...

  • Mieszkanie Ełk ul. Wielkanocna

    Ełk » ul. Wielkanocna

    • 850 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w Ełku ul. Wielkanocna 6/62 Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96,68 m , położone na III i IV piętrze w b...

  • Duże mieszkanie z wyposażeniem, trzy balkony

    Rzeszów » ul. Krośnieńska

    • 950 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie z trzema balkonami oraz piwnicą. Nieruchomość usytuowana w Rzeszowie, w ciche...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku ul. os. Na Stoku

    Kielce » Na Stoku » os. Na Stoku

    • 519 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Osiedle Na Stoku Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 1 piętrze w bloku po termomodernizacji, zabezpieczonym domofonem. Na...

  • Mieszkanie w Sanoku, dwupoziomowe 94 m2
    1 / 12
    Mieszkanie w Sanoku, dwupoziomowe 94 m2

    Sanok

    • 580 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony w Sanoku, na terenie obrębu Posada, przy ul. Stróżowskiej. Jest to lokal składający się z dwóch niezależnych poziomów mieszkal...

  • **Ogrodniczki**
    1 / 14
    **Ogrodniczki**

    Białystok

    • 425 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 59,80m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Ogrodniczki w dzielnicy Wysoki Stoczek. Przestrzeń mieszkalna to: -pokój dzienny -dwie osobne sy...

  • Nowe mieszkanie 65,49m2+ogród !

    Oleśnica

    • 509 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PROMOCJA NA PIERWSZE 3 SZT. !!! Z ETAPU DRUGIEGO, ODDANIE DO UŻYTKOWANIA I KWARTAŁ 2027TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania...

  • Nowe mieszkanie 69,15m2+Taras+35m2 gratis!

    Oleśnica

    • 529 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SPIESZ SIĘ, ZOSTAŁ OSTATNI LOKALTYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku pierwotnego (bez PCC) o powierzc...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza

    Warszawa » Mokotów » rondo Rondo im. Arcybiskupa Jana Pawła Woronicza

    • 799 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowoczesną, przestronną  i funkcjonalną kawalerkę o pow. 36,57m2, na ostatnim 10 piętrze w inwestycji Qbik Loft Apartments - ul. Woronicza 31 na Mokotowie.Na lo...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 360 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż - inwestycyjne mieszkanie 37 m² | Żory, os. Sikorskiego | Gotowiec inwestycyjny z kontem na Bookingu! Lokalizacja: Żory, osiedle Sikorskiego Powierzc...

  • Wyjątkowe 4.pok. mieszkanie z duszą w kamienicy!

    Szczecin » ul. Śląska

    • 1 250 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 10 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie z artystyczną duszą w przedwojennej kamienicy na ul. Śląskiej przy pl. Grunwaldzkim w Szczecinie, gdzie historia splata się z nowoczesnym...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 615 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na ul.Śląskiej 72, przestrzeń wymagająca remontu, z ogromnym potencjałem. Lokal na 4 piętrze w bloku z roku 1965 w bezpiecznej, zabudowanej od ulicy przestrzeni. Przed b...

  • Mieszkanie Rumia ul. Piaskowa

    Rumia » ul. Piaskowa

    • 620 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ____Piękny zakątek nad Bałtykiem! ___Rumia! __Dębogórze-Wybudowanie Piętro domu na sprzedaż! Przy ul. Dębogórska dom mieszkalny Parter piętro i strych Na 1 piętrze mies...

  • Mieszkanie z widokiem na Wawel. Grzegórzki

    Kraków » Grzegórzki

    • 1 220 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Zamieszkaj z panoramą Krakowa – zachody słońca między Wawelem a Kopcem Kościuszki – z własnego salonu! Opis nieruchomości: Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m²...

  • OKAZJA !!! 3 pokoje, 72m2, I piętro, TYLKO U NAS !
    1 / 16
    OKAZJA !!! 3 pokoje, 72m2, I piętro, TYLKO U NAS !

    Rychowo

    • 119 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    UWAGA ! OKAZJA ! PREZENTUJEMY PAŃSTWU PRZESTRONNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE o powierzchni 72,87m2, POŁOŻONE NA PIERWSZYM PIĘTRZE W BUDYNKU ZLOKALIZOWANYM W MIEJSCOWOŚCI RYCHOWO, oddal...