• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 544)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Biskupia

    Kraków » Stare Miasto » ul. Biskupia

    • 2 399 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 20 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Szanowni Klienci mamy przyjemność zaprosić do oglądania pięknego mieszkania na Starym Mieś...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Bogusławsk...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Bogusławskiego

    • 1 048 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 22 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Kazimierz ul. św. Wawrzyńca

    Kraków » ul. Wawrzyńca

    • 1 400 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. św. Wawrzyńca. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Kazimierz ul. pl. Nowy

    Kraków » pl. Nowy

    • 935 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pl. Nowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Mieszkanie Kraków Łagiewniki ul. Borsucza

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Borsucza

    • 675 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Borsuczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Płaszów ul. Lasówka

    Kraków » Podgórze » ul. Lasówka

    • 778 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lasówka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krak...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 995 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE DWU POZIOMOWE PODZIELONA NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA KAŻDE Z OSOBNYM WEJŚCIEM. IDEALNE NA WYNAJEM LUB DLA DUŻEJ RODZINY Z DOROSŁYM DZIECKIEM LOKALIZACJANieruchomość znajduj...

  • Sprzedam mieszkanie na os. Wolność w Bełchatowie!

    Bełchatów

    • 279 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48,20 m², usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Wolność w Bełchatowie.Mieszkanie składa się z: • trzech poko...

  • Na sprzedaż mieszkanie 32,3m² Konin, Os. V
    1 / 6
    Na sprzedaż mieszkanie 32,3m² Konin, Os. V

    Konin

    • 179 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz idealnego mieszkania na start, a może dochodowej inwestycji? Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m², zlokalizowane V osiedlu w Koninie, przy ulicy 11 Listo...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto ul. Walońska

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Walońska

    • 5 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Umeblowany apartament /prestiżowe osiedle Angel River nad rzeką/centrum/ Stare Miasto/siłownia/SPA/ochrona/ Do wynajęcia umeblowany apartament w centrum miasta na prestiżowym o...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Gen. De Gaulle'a

    Gdańsk » Wrzeszcz » al. de Gaulle'a

    • 890 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Gdańska - zaledwie 50 metrów od przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia szybki dostęp do różnych...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Kolejowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 47,9 m² znajduje się na 8 piętrze...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Siedleckiego

    Władysławowo » ul. Siedleckiego

    • 595 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Władysławowo ul. Prof. Siedleckiego (odległość do morza ok. 500 m, do dworca PKP ok. 200 m) Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Władysławowa. Ten lokal to idealne po...

  • CICHY ZAKĄTEK OBOK RONDA WIATRACZNA

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Dobrowoja

    • 529 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przytulne 32 m² w przedwojennej kamienicy na zielonym Grochowie - gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowa, dwupokojowa kawalerka o powierzchni 32,23 m². Położona na parterze w...

  • Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 299 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż APARTAMENT NARCIARSKI. Doskonała lokalizacja - 4km do centrum Zakopanego, w spokojnym Kościelisku z którego roztacza się piękny widok na Tatry. Apartament składa się...

  • BEMOWO - 42 m,umeblowane 2 pok.,balkon, garaż, ok. st. metra
    1 / 13
    BEMOWO - 42 m,umeblowane 2 pok.,balkon, garaż, ok. st. metra

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, całkowicie umeblowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie w części Górce położone na parterze w 14-piętrowym budynku z 200...

  • Przestronne, słoneczne mieszkanie na os. Chorzeń
    1 / 10
    Przestronne, słoneczne mieszkanie na os. Chorzeń

    Konin

    • 599 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Hiacyntowej w Koninie. To idealna propozycja dla rodziny...

  • Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter
    1 / 16
    Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 10 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo – zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 , garaż podziemny pod mieszka...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kościan

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie położone pięknym mieście,i super lokalizacji. Mieszkanie położone 5 min pieszo od pasażu Quik na osiedlu Konstytucji w Kościanie W mieszkaniu zostały w...

  • Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam
    1 / 16
    Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam

    Chorzów

    • 238 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie po remoncie w pełni urządzone. Posiadam świadectwo energetyczne. Po remoncie hydraulika, gaz, elektryka. Przebudowa ścian i zmiana układu mieszkania. W kuchni kuchenka...