• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 542)
  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Og
    1 / 16
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Og

    Kołobrzeg

    • 445 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w spokojnej dzielnicy na drugim piętrze! Dla kogo ta nieruchomość? Dla pary, dla pary z dzieckiem oraz dla osób z poza EU ponieważ bez dodatkowych formalności mogą kupić...

  • Mieszkanie Kielce Sady, Nowowiejska
    1 / 13
    Mieszkanie Kielce Sady, Nowowiejska

    Kielce

    • 469 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż ul. Nowowiejska , os. Sady, Kielce Cena: 469 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 58,59 m Liczba pokoi: 3 pokoje(z możliwością powrotu do 4 pokoi) Piętro: 1/...

  • Mieszkanie Kielce Kadzielnia ul. Gagarina

    Kielce » ul. Gagarina

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,73 m , położone na Kadzielni jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Kielcach. M...

  • Mieszkanie Wiązów ul. Wolności

    Wiązów » pl. Wolności

    • 265 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Czy wyobrażasz sobie poranki z widokiem na zabytkowy rynek Wiązowa, a popołudnia w swoim własnym ogródku - tuż obok mieszkania? To wyjątkowe miejsce ł...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje z balkonem w bloku w Grodźcu
    1 / 15
    2 pokoje z balkonem w bloku w Grodźcu

    Będzin

    • 199 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Będzin Grodziec, mieszkanie w bloku 4-piętrowym z dużym balkonem. Mieszkanie o powierzchni 38m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokojem, usytuowane na 2 pię...

  • Pokój z aneksem kuchennym + łazienka

    Pilichowo

    • 67 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka o powierzchni 28,20 m2, bez umeblowania. Usytuowane jest w dwupiętrowym domu wielorodzinnym na parterze....

  • Ruczaj | 2 pokoje | Balkon | Kameralna Inwestycja!

    Kraków » ul. Bułgarska

    • 480 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bułgarskiej w Krakowie.Mieszkanie o powierzchni 35,79 m2 znajduje się na II piętrze w II piętrowym odnowionym budynku z 196...

  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 460 000 € cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 169 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na morze w La Manga. Nowa, ekskluzywną inwestycję mieszkaniowa w pierwszej linii oszałamiającego Morza Śródziemnego, w rajskiej enklawie La Man...

  • NA SPRZEDAŻ – mieszkanie z antresolą w Świnoujściu

    Świnoujście » ul. Kujawska

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ❗️ NOWA CENA ❗️❗️NA SPRZEDAŻ – mieszkanie z antresolą w Świnoujściu, ul. Kujawska ❗️Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 71,72 m², położone w doskonałej l...

  • PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA
    1 / 8
    PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA

    Gliwice

    • 300 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA!! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o pow. 41.51m2 położone na 1 piętrze 2...

  • STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola
    1 / 16
    STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola

    Gliwice

    • 455 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. STYLOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta ,...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 11
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 310 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,7 m², usytuowane na IV piętrze w zadbanym, 4-piętrowym...

  • Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,14 mkw, usytuowanego na pierwszym piętrze w niskim odnowionym bloku. STANDARD MIESZKANIA:...

  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska rynek pierwotny

    Dąbrowa Tarnowska

    • 420 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM + MIEJSCE PARKINGOWE - DĄBROWA TARNOWSKA. Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 89,84m...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 249 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 11 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI, idealne do zamieszkania, wynajmu lub z przeznaczeniem na działalność typu biuro/ kancelaria.OGROMNE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE! LOKALIZACJA:Ulica...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Olkusz

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 46 m² – po remoncie, spokojna okolica
    1 / 10
    Mieszkanie 46 m² – po remoncie, spokojna okolica

    Pruszcz Gdański

    • 494 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż mieszkanie 42,3 m² + piwnica 3,7 m² – po remoncie, do własnej aranżacji Powierzchnia w księdze wiec...

  • Mieszkanie Jurata gm. Jastarnia, Ratibora
    1 / 15
    Mieszkanie Jurata gm. Jastarnia, Ratibora

    Jastarnia

    • 948 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 20 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jurata ul. Ratibora - wyjątkowa lokalizacja (odległość ok. 150 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 600 m od pełnego morza) Jurata to jedno z najbardziej prestiżowych i malowniczych miejs...

  • Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim

    Gdańsk

    • 669 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu – Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,5 m², z funkcjonal...