• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 543)
  • Wyjątkowy Apartament z ogródkiem
    1 / 9
    Wyjątkowy Apartament z ogródkiem

    Gdańsk

    • 949 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Wyjątkowy Apartament w Gdańsku – Idealna Inwestycja lub Miejsce do Zamieszkania Na sprzedaż przestronny, nowocz...

  • na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Głogowie

    Głogów

    • 230 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam przytulne mieszkanie w Głogowie, które przez lata było pełne rodzinnego ciepła i dobrych wspomnień. Mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 + balkon, znajduje się na 10 piętrze i...

  • 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji
    1 / 7
    2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji

    Gdańsk

    • 898 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Gdańsk, Główne Miasto, ul. Ogarna Podstawowe infor...

  • Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim

    Gdańsk

    • 652 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu – Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie M...

  • Mieszkania trzypokojowe - Kopernika 16, Oleśnica

    Oleśnica » ul. Kopernika

    • 639 375 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędny...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 023 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 341 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 18 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul....

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 141 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 18 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Komisji Edukacji Narodowe...

    Warszawa » Ursynów » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajmu apartament 2 pokojowy na Kabatach, umeblowany i wyposażony. Lokalizacja: Warszawa Kabaty, ul. Komisji Edukacji Narodowej, 50 metrów od metra Kabaty, pod blokiem siłow...

  • Mieszkanie Międzyrzecz,
    1 / 7
    Mieszkanie Międzyrzecz,

    Międzyrzecz

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie o powierzchni 46,33 m² usytuowane na II piętrze w Międzyrzeczu przy ulicy Wojska Polskiego to świetne miejsce dla rod...

  • Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie

    Gorzów Wielkopolski

    • 269 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie 5 lat temu. Dzielnica: Zakanale. Polecamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 34 m2 położone na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Wilków gm. Złotoryja, Brata Alberta
    1 / 11
    Mieszkanie Wilków gm. Złotoryja, Brata Alberta

    Wilków

    • 110 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    *** NOWA CENA *** OKAZJA INWESTYCYJNA!!! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić od A do Z, w atrakcyjnej cenie i z niskimi opłatami? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2 p...

  • 2 pokojowe mieszkanie 800 m od morza
    1 / 7
    2 pokojowe mieszkanie 800 m od morza

    Gdańsk

    • 719 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 615 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    2 pokojowe mieszkanie 800 m od morza Na sprzedaż: Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk Brzeźno – 800 m od plaży Lokalizacja Nieruchomość położona jest...

  • 4-pokojowe mieszkanie na os. Słonecznym

    Szczecin » ul. Jasna

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Słonecznym (blisko pętli tramwajowej).Oferta idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko - sklepy, szkoły, przedsz...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Kredowa

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Kredowa

    • 1 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje mieszkanie na wynajem, położone na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Informacje podstawowe: Powierzchnia: 50,5 m Liczba pokoi: 2 Pię...

  • Mieszkanie Wyszków

    Wyszków

    • 570 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego blisko centrum Wyszkowa, z dobrą komunikacją którą zapewnia ulica Świętojańska. W bezpośrednim sąsiedztwie br...

  • Mieszkanie na parterze na os. Majowym

    Szczecin » ul. Łubinowa

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na parterze na osiedlu Majowym.Idealna oferta dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko- sklepy...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 R.

    Łódź » Śródmieście » ul. Rewolucji 1905 r.

    • 649 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 6 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Rewolucji 1905 r. 25Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96 m² w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łodzi -...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Ignacego Krasickiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Krasickiego

    • 1 599 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sopot - ul. Krasickiego: oferta obejmuje duże mieszkanie 6 POKOI położone na poddaszu kamienicy (IV piętro), o powierzchni liczonej po podłodze ok 140 m.kw. (powierzchnia użytkowa...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże, adm. J.Unruga
    1 / 11
    Mieszkanie Gdynia Obłuże, adm. J.Unruga

    Gdynia

    • 479 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | 3 POKOJE | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | BALKON | GDYNIA | Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze położone w Gdyni na ulicy Admirała Józefa Unruga. To idealne mi...