• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 536)
  • Mieszkanie inwestycyjne. Wysoki standard. Gotowe.

    Kraków » ul. Aleja Juliusza Słowackiego

    • 1 550 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 18 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne. Świeżo wyremontowane, w pełni wyposażone. Urządzone w wysokim standardzie. LOKALIZACJA Centrum Krakowa, Al. Juliusza Słowackiego. Doskonale sko...

  • Mieszkanie Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 599 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Sprzedam komfortowy apartament w pobliżu centrum Rybnika. Funkcjonalny apartament w nowoczesnym budynku przy ul. Wyzwolenia - zaledwie 1,3 km od rybnickiego rynku. F...

  • Rezerwacja | Mieszkanie | Sprzedaż | 58,80 m2

    Glinojeck » ul. Południowa

    • 239 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze przy ul. Południowej 18D w Glinojecku. W skład mieszkania o powierzchni 58,8 m2 wchodzą: · Trzy p...

  • Mieszkanie w centrum Lublina, ul Lipowa

    Lublin

    • 509 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ŁAZIENKA ŚWIEŻO PO REMONCIE: Nowy bojler elektryczny Nowoczesna kabina prysznicowaOddzielne WC RESZTA MIESZKANIA:Drewniany parkiet na podłogach (klimat!)Okna plastikowe (cicho i ci...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Józefa Czyżewskiego

    Gdańsk » Oliwa » ul. Czyżewskiego

    • 1 339 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 38 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartamenty ANTRACYT - wyjątkowe miejsce w sercu Oliwy.Inwestycja dewelopera Moderna wyróżnia się doskonałą lokalizacją - tuż przy lesie, a jednocześnie z szybkim dojazdem do bizne...

  • Apartamenty inwestycyjne blisko Starego Miasta w Gdańsku.
    1 / 5
    Apartamenty inwestycyjne blisko Starego Miasta w Gdańsku.

    Gdańsk

    • 400 200 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    -Nowe lokale apartamenty inwestycyjne do zamieszkania lub najmu krótko i długoterminowego. Dostępne od zaraz. - lokal z osobną księgą wieczystą - ​​​​​​​zakup bezpośredni z pakiet...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska

    Warszawa

    • 830 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia Budynek z 1977 Rama H Ekspozycja północno-wschodnia Mieszkanie o powierzchni 54 m składa s...

  • Dwa mieszkania każde 100 mkw. w domu dwurodzinnym Stara Wieś
    1 / 16
    Dwa mieszkania każde 100 mkw. w domu dwurodzinnym Stara Wieś

    Brzozów

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne, każdy o powierzchni 100 mkw., położone w domu dwurodzinnym w Starej Wsi, w powiecie brzozowskim, w gminie Brzozów. Do każdego mieszkania przynale...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem na dachu
    1 / 9
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem na dachu

    Gdańsk

    • 1 399 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 18 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem na dachu – 74 m², Gdańsk Opis mieszkania: *Powierz...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Koszutka, Hoppego
    1 / 14
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Koszutka, Hoppego

    Katowice

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w Katowicach przy ul. Hoppego o powierzchni 48,58 m. Mieszkanie usytuowane w budynku 10-piętrowym na...

  • Mieszkanie Kiełczów

    Kiełczów

    • 800 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W Kiełczowie przy ul Polnej lokal mieszkalny z 2020 roku na parterze z działką Bardzo przyjemne, urządzone mieszkanie o pow 66,50 m2 z ładnie zagospodarowaną działką pow. 101 m2...

  • Bezczynszowa Kawalerka nad morzem
    1 / 14
    Bezczynszowa Kawalerka nad morzem

    Ustronie Morskie

    • 295 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO u NAS !!! Prezentujemy KAWALERKĘ ( BEZCZYNSZOWĄ) zlokalizowaną w kamienicy w nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie. Odległość do zejścia na plażę wynosi...

  • Mieszkanie 43 m2 z ogródkiem 350 metrów od jeziora Śniardwy
    1 / 12
    Mieszkanie 43 m2 z ogródkiem 350 metrów od jeziora Śniardwy

    Okartowo

    • 190 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie 43 m2 z ogródkiem, 350 m od jeziora Śniardwy w Okartowo - Tartak, gmina Orzysz cena 190 000 zł - powierzchnia użytkowa 42,97 m2, dodatkowo udział w działce...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 15
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 429 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 77 m2 , Polanica- Zdrój- 3- pokojowe mieszkanie w centrum miasta, po remoncie, jasne i funkcjonalne. Nieruchomość położona w budynku wielorodzinnym z osobnym, niezależn...

  • Wyjątkowy Apartament z ogródkiem
    1 / 9
    Wyjątkowy Apartament z ogródkiem

    Gdańsk

    • 949 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Wyjątkowy Apartament w Gdańsku – Idealna Inwestycja lub Miejsce do Zamieszkania Na sprzedaż przestronny, nowocz...

  • na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Głogowie

    Głogów

    • 230 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam przytulne mieszkanie w Głogowie, które przez lata było pełne rodzinnego ciepła i dobrych wspomnień. Mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 + balkon, znajduje się na 10 piętrze i...

  • 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji
    1 / 7
    2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji

    Gdańsk

    • 898 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Gdańsk, Główne Miasto, ul. Ogarna Podstawowe infor...

  • Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim

    Gdańsk

    • 652 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu – Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie M...

  • Mieszkania trzypokojowe - Kopernika 16, Oleśnica

    Oleśnica » ul. Kopernika

    • 639 375 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędny...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 023 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...