• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 536)
  • Apartament na parterze z tarasami Ustroń
    1 / 16
    Apartament na parterze z tarasami Ustroń

    Ustroń

    • 749 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Komfortowy apartament w górach Ustroń, ul. Wczasowa 66A o powierzchni 100 m2 położony na parterze budynku z tarasami. Na sprzedaż apar...

  • Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka
    1 / 15
    Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka

    Radom

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przytulne, dwustronne i ustawne w układzie północ-południe z dużym balkonem, piwnicą i komórką na półpiętrze. Znajduje się na piątym piętrze wieżowca w cichym i spokojnym zakątku o...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mielno

    • 1 380 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 16 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie San Pedro del Pinatar rynek pierwotny

    Rzeplin

    • 240 000 € cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 582 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaz apartament przy plaży w Lo Pagan Przedstawiamy nowy projekt apartamentów przy plaży z widokiem na plażę w Lo Pagan. Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję dla...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 389 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mieszkanie z duszą w centrum miasta. Lokal idealny na Twoją działalność! Nowa cena! Szukasz prestiżowej i strategicznej lokalizacji dla swojej kancelarii, gabinetu lekarsk...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 799 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | Prestiżowe 130,58 mkw w zabytkowej kamienicy Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 130,58 mkw, usytuowane na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 568 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie znajdujące się w samym centrum nadmorskiej dzielnicy Przymorze, świetnie skomunikowana, tuż obok bloku znajdują się przystanki autobusowe, a nieopodal przyst...

  • Funkcjonalne, 3 pokoje, osobna kuchnia

    Rzeszów » ul. Kurpiowska

    • 485 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej i...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice

    Wrocław » Fabryczna

    • 527 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m położone w spokojnej części Wrocławia, przy ul. Bobrzej. Lokal znajduje się w odświeżonym budynku z miejskimi medi...

  • 2-pokojowe mieszkanie 41m2 + ogródek
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie 41m2 + ogródek

    Skierniewice

    • 450 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    - 2-pokojowe mieszkanie numer M1.3 na parterze w Inwestycji Łowicka 100 Dewelopera EPS Development - Fotowoltaika, filtry antysmogowe i smart home - Podziemna hala garażowa, ładowa...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 48 m² - 2 pokoje Skierniewice Widok
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż - 48 m² - 2 pokoje Skierniewice Widok

    Skierniewice

    • 465 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Łowicka 100 to kameralna inwestycja powstająca na osiedlu Widok w Skierniewicach. Lokalizacja zapewnia doskonałe skomunikowanie z resztą miasta, a jednocześnie bliskość terenów zie...

  • Strzałkowo ul. Górna - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 15
    Strzałkowo ul. Górna - mieszkanie na sprzedaż

    Strzałkowo

    • 389 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż MIESZKANIE Z BALKONEM W STRZAŁKOWIE UL. GÓRNA znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku 2-piętrowym. Lokal posiada 3 pokoje, dużą kuchnię, łazienkę, odrębne...

  • Konin - przytulne mieszkanie w dobrej lokalizacji
    1 / 6
    Konin - przytulne mieszkanie w dobrej lokalizacji

    Konin

    • 215 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką, usytuowane na 2 piętrze w bloku w centrum Konina. Lokal gotowy do zamieszkania – idealny zarówno dla par...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Tarnobrzeg

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 48,2 m2 w Tarnobrzegu na osiedlu Serbinow/Centrum - bardzo ładna i atrakcyjna lokalizacja.Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny [tel]

  • Nowe 2 pokojowe 41,86 m2 duży balkon ul. Legionów Polskich
    1 / 11
    Nowe 2 pokojowe 41,86 m2 duży balkon ul. Legionów Polskich

    Słupsk

    • 394 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    GOTOWE DO ODBIORU MIESZKANIE W NOWYM BLOKU Z WINDĄ, PIWNICA W CENIE. MIEJSCE POSTOJOWE, DUŻY BALKON. NISKIE KOSZTY NABYCIA (NIE MA PCC I PROWIZJI). Mieszkanie 2 pokojowe, salon z a...

  • Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | Mława
    1 / 4
    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | Mława

    Mława

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!!! UWAGA-KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA - WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL!!! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem posto...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Marcelin, Ptasia
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Marcelin, Ptasia

    Poznań

    • 651 754 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    WYJĄTKOWE 2 POKOJE (41,69 m²) Z DUŻĄ LOGGIĄ | 5. PIĘTRO | GRUNWALD OPIS MIESZKANIA I INWESTYCJI  To przestronne, dwupokojowe mieszkanie na 5. piętrze jest idealną propozycją dla t...

  • Mieszkanie Elbląg, Mączna
    1 / 10
    Mieszkanie Elbląg, Mączna

    Elbląg

    • 455 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ZAMIANA NA OKOLICE UL MATEJKI, DĄBKA, JAR NOWOCZESNE WNĘTRZE, BARDZO WYGODNA KUCHNIA, PRZYTULNY SALON, PIĘKNA SYPIALNIA ZACHWYCAJĄCA ŁAZIENKA W MIESZKAN...

  • Kochasz klimat starych kamienic?

    Szczecin » ul. Jagiellońska

    • 770 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – ul. Jagiellońska, Szczecin (Centrum)

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Olimpijska

    Gdańsk » ul. Olimpijska

    • 640 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum ora...