• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 538)
  • Sprzedam mieszkanie z garażem w cenie! Kocierzowy

    Kocierzowy

    • 263 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 62m²,usytuowane na parterze w jednopiętrowym blokuw miejscowości Kocierzowy gm. Gomunice. Mieszkanie składa się z:• dwóch pokoi,•...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Hoża

    Warszawa » Śródmieście » ul. Hoża

    • 5 640 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, ścisłe centrum Warszawy. Mieszkanie po generalnym remoncie na IV z IV pięter. Klimatyzacja, posiada nowe okna 3-szybowe,...

  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Lubinie, ul. Drzymały
    1 / 12
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Lubinie, ul. Drzymały

    Lubin

    • 295 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 44,35 m2, położone na 2. piętrze bloku w samym sercu Lubina. Atuty nieruchomości: - Funkcjonalny układ - 3 pokoje, a...

  • Apartament  120m2 z ogródkiem, taras na Os. Słowackiego
    1 / 16
    Apartament 120m2 z ogródkiem, taras na Os. Słowackiego

    Zielona Góra

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem inwestycji jest kompleksowa rewitalizacja trzypiętrowego domu wielorodzinnego. Projekt obejmuje gruntowny remont wnętrz, kompleksowe wykonanie elewacji ,komfortowe ogrz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej cenie!
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej cenie!

    Nowy Sącz

    • 515 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz przestrzeni z charakterem, która będzie spełnieniem marzeń o domu idealnym - zatrzymaj się właśnie tutaj. ⸻ Oferta dotyczy: Nowoczesnego mieszkania w standardzie de...

  • Mieszkanie Wąsosz,
    1 / 10
    Mieszkanie Wąsosz,

    Wąsosz

    • 316 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy przestronne i jasne mieszkanie położone na 2. piętrze w atrakcyjnej i spokojnej części Wąsosza. To idealna...

  • Mieszkanie Żabno, Sieradzka
    1 / 15
    Mieszkanie Żabno, Sieradzka

    Żabno

    • 249 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy Żabno ul. Sieradzka Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w miejscowości Żabno, przy ulicy Sieradzkiej, zaledwie 16 km od Tarnowa. Nieruchomość znajduje...

  • Mieszkanie Leszno Podwale,
    1 / 6
    Mieszkanie Leszno Podwale,

    Leszno

    • 365 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE, PIERWSZE PIĘTRO! Oferujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,5 m², znajdujące się na PIERWSZYM piętrze wielorodzinnego b...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo ul. Nadwiślańska

    Gdańsk » ul. Nadwiślańska

    • 750 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Świetne 2-pokojowe mieszkanie z dużym 82 m2 ogrodem ! Inwestycja Villa Neptun - 10 minut do plaży - Faktura VAT 23%Podana cena jest ceną brutto z możliwością wystawienia faktury VA...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy do remontu

    Szczecin » ul. Nad Odrą

    • 395 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie do kapitalnego remontu. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, k...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Lokal mieszkalny - Piaseczno

    Piaseczno

    • 490 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 60 m2 z prywatnym ogródkiem ładnie zagospodarowanym o powierzchni 147 m2 , dodatkowo komórka lokatorska i poddasze strychowe wspólne wraz z gara...

  • Przestronne 66 m² | 4 pokoje | Strażacka

    Rzeszów » ul. Strażacka

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa – przy ulicy S...

  • Mieszkanie | Sprzedaż | 56 m2 I 2 pokoje

    Ciechanów

    • 469 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Powstańców Wielkopolskich 15A w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 56 m2 wchodz...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Wałowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Wałowa

    • 2 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2 pokoje w inwestycji Bastion Wałowa.Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, tereny spacerowe, restauracje oraz dostęp do komunikacji miejskiej.Apartament skła...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Borkowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Borkowska

    Kraków

    • 599 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania gotowego do zamieszkania lub wynajęcia. Kameralna zabudowa, dużo zieleni. Miejsca postojowe na osiedlu. Komórka lokatorska 16 m2. Do sp...

  • Kawalerka przy obwodnicy idealna pod wynajem
    1 / 8
    Kawalerka przy obwodnicy idealna pod wynajem

    Gdańsk

    • 450 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Kawalerka przy obwodnicy Trójmiasta – idealna dla singla lub pod inwestycję Opis nieruchomości: Oferujemy przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztw...

  • Mieszkanie Lublin Czuby,
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Czuby,

    Lublin

    • 579 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 66,90m2 na wysokim parterze / z II w kameralnym budynku z 1995 r....

  • Na sprzedaż Apartamenty w zabudowie szeregowej - Konin
    1 / 6
    Na sprzedaż Apartamenty w zabudowie szeregowej - Konin

    Konin

    • 480 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne apartamenty w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w Koninie przy ul. Rataja. Inwestycja będzie gotowa w I kwartale 2026 roku. Dostępne lokale: Ap...

  • Na sprzedaż mieszkanie 28,49 m² – Patrzyków, gm. Kramsk
    1 / 5
    Na sprzedaż mieszkanie 28,49 m² – Patrzyków, gm. Kramsk

    Patrzyków

    • 144 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,49 m², położone na parterze budynku w miejscowości Patrzyków (gmina Kramsk), graniczącej z Koninem. Mieszkanie składa się z: -...