• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grabowo Kościerskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 538)
  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Natolin ul. Pileckiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Pileckiego

    • 870 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    .....Na cichym zielonym osiedlu Ursynowa nieopodal Górze Trzech Szczytów/Górka Kazurka! Stacja Metra Natolin Prezentujemy rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 60,63m2. z widną ku...

  • Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym
    1 / 15
    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym

    Stare Miasto

    • 489 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam nowoczesne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na spokojnym, bezpiecznym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu parterowych domów w zabudowie szeregowej (ul. Promykowa 8 ,St...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 795 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Lokal mieszkalny 71,35 mkw. parter z ogródkiem w Zagórzu
    1 / 12
    Lokal mieszkalny 71,35 mkw. parter z ogródkiem w Zagórzu

    Zagórz

    • 280 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny na parterze, stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 71,35 mkw., usytuowany w czteromieszkaniowym budynku, przy ulicy Kolejowej w Zagórzu. Do spr...

  • Mieszkanie bezczynszowe, 2-pokojowe 35,5 mkw. Czarna Dolna
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe, 2-pokojowe 35,5 mkw. Czarna Dolna

    Czarna Górna

    • 195 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw., stanowiące odrębną nieruchomość, bezczynszowe, położone na pierwszym piętrze w bloku w Czarnej Dolnej, w gminie Czarna,...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 378 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,30m przy ulicy Spółdzielców w Bielsku-Białej. Blok z winda po termomodernizacji elewacja odnowiona 2 lata temu, klatka świe...

  • Mieszkanie Kraków
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków

    Kraków

    • 774 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie 50 m ul. Pychowicka 18, Kraków (Dębniki / Ruczaj) Szukasz jasnego, zadbanego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa? To m...

  • Kawalerka w Koszalinie

    Koszalin

    • 168 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 681 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 21 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 31.82m 2 , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku, w okolicy ul. Michała Drzymały. Blok położony na terenie kameralnego, zamkniętego osie...

  • Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Bełżyce

    Bełżyce » ul. Wilczyńskiego

    • 469 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bełżyce - prawie 70m² mieszkania mieszczącego 3 przestronne pokojeMieszkanie na trzecim piętrze bloku położonego blisko centrum - idealne zarówno dla rodziny chcącej mieszkać w cen...

  • Tuwima/Chorzowska Bytom 2 pokoje osobne wejścia
    1 / 5
    Tuwima/Chorzowska Bytom 2 pokoje osobne wejścia

    Bytom

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Dobry układ - osobne pokoje, bardzo ustawne duże okna skierowane na południowy wschód. Kuchnia mała ale można zachować ciąg roboczy i c...

  • Mieszkanie Warszawa
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 995 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 16 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy na Powiślu. Aleja 3maja 2 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w pięknej przedwojennej kam...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku

    Kłodzko

    • 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,5 m², na ulicy Czeskiej w odrestaurowanej Kamienicy na 4. piętrze blisko kłodzkiego Rynku. W skład mieszkania wchodzi...

  • Mieszkanie Gniezno Centrum, Żuławy
    1 / 13
    Mieszkanie Gniezno Centrum, Żuławy

    Gniezno

    • 390 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest mieszkanie 2-pokojowe, o łącznej powierzchni 39,32 m2 (w tym mieszkanie 37,92 m2 i piwn...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Brzoza

    Brzoza

    • 133 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 467 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Tomasza Kaliszana ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na prawo własności lokalu stanowiącego odrę...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 529 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,99 m2, położone na 4 piętrze zadbanego budynku na osiedlu Zarzecze. To przestrzenny i bardzo funkcjonalny lokal z pi...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Olsztyńska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Olsztyńska

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Działkach Leśnych. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie...

  • Mieszkanie Słotwina

    Słotwina

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51m2, położone w spokojnej części miejscowości Słotwina, zaledwie kilka minut od Świdnicy. To idealna propozycja dla osób, które...

  • Mieszkanie 112 m2 (taras) przy parku w Puławach.

    Puławy » ul. Pułku Piechoty

    • 590 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nietuzinkowe mieszkanie (apartament) 112 m2 trzy pokoje ( największy 50 m2) z pięknym tarasem i balkonem bezpośrednio przy parku do własnej aranżacji w centrum Puław woj. lubel...

  • Mieszkanie Szydłowiec ul. Tadeusza Kościuszki

    Szydłowiec » ul. Kościuszki

    • 1 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować na wynajem lokal znajdujący się na pierwszym piętrze przy ul. Kościuszki 204, Centrum. Powierzchnia wynosi 38,56m2 Parking zabezpieczony szlabanem...