• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 538)
  • Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich
    1 / 5
    Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 179 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 34,65 m², położonego na drugim piętrze budynku z lat 80., usytu...

  • Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl
    1 / 7
    Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl

    Ząbkowice Śląskie

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Obniżamy cenę ! Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 130,84 m² w kamienicy – Ząbkowice Śląskie Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze...

  • Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich
    1 / 6
    Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 170 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Ząbkowic Śląskich! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania położonego na czwartym piętrze w centrum miasta. To idealna propozycja za...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wejherowo

    • 395 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie

    Lublin

    • 375 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    CZUBY Płn : polecam do zakupu przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 33,5 m² zlokalizowane na parterze w niskim 4 piętrowym bloku z cegły z 2002 r. W skład mieszkania wchodzą: pok...

  • Mieszkanie własnościowe M4
    1 / 3
    Mieszkanie własnościowe M4

    Zamość

    • 388 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż: mieszkanie własnościowe M4, zlokalizowane na osiedlu Elizy Orzeszkowej przy ul. Oboźna 3 w centrum Zamościa. Odrębna nieruchomość - KW. Całkowita powierzchnia użytkowa...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębina

    • 360 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 43,19m2
    1 / 12
    Mieszkanie 43,19m2

    Łódź

    • 430 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie własnościowe 2 pokojowe o powierzchni 43,19 m2 w bardzo cichej i doskonałej lokalizacji przy ulicy Strycharskiej w Łodzi. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Chrzanów
    1 / 15
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 53,16 m2. Chrzanów, os. Młodości, przy ul. Tadeusza Urbańczyka. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy....

  • Mieszkanie Świdnica ul. Dąbrowskiego

    Świdnica » ul. Dąbrowskiego

    • 525 948 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy! Przestronne, jasne i ustawne pomieszczenia zapewnią komfort codziennego życia. Funkcjonalny uk...

  • Mieszkanie na sprzedaż bądź zamiany
    1 / 3
    Mieszkanie na sprzedaż bądź zamiany

    Tomaszów Lubelski

    • 350 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 68m2 dodatkowo piwnica i miejsce parkingowe , blok w centrum miasta na przeciw galeria,,Stokrotka,, dookoła jest szereg wielu sklepów czy też plac zabaw...

  • Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!
    1 / 11
    Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!

    Myślibórz

    • 115 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Myśliborza? Marzysz o własnym kącie, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy...

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Jasień, Lubowidzka
    1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Jasień, Lubowidzka

    Gdańsk

    • 420 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Gdańsku Jasień ul. Lubowidzka, które znajduje się w nowo wybudowanym budynku z 2026 roku. Mieszkanie o powierzchni 31,02 m² składa się...

  • idealne na pierwsze "M" lub pod inwestycję

    Jastrzębie-Zdrój

    • 185 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 4 pok. mieszkanie, bardzo ustawne pokoje

    Wrocław » ul. Herbsta

    • 954 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4‑pokojowe mieszkanie 76,90 m² z dużym balkonem – Wrocław, Sołtysowice, ul. Lothara Herbsta Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowa...

  • 3 pok., duży balkon, miejsce postojowe gratis

    Wrocław » ul. Herbsta

    • 849 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3‑pokojowe mieszkanie 64,08 m² z ogromnym 12,40 m² balkonem – Wrocław, Sołtysowice, ul. Lothara Herbsta Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrz...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 1 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 25 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NA SPRZEDAŻ PIĘKNY APARTAMENT 2-POKOJOWY Z DUŻYM BALKONEM NAD MORZEM !!WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA - DUŻY BALKON 10 MINUT DO PLAŻY - INWESTYCJA SPECTRUM !APARTAMENT: Na sprzedaż 2-...

  • Komfortowe 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania !

    Pruszków

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m², położone na spokojnym, zielonym osied...

  • Mieszkanie Banino ul. Wojciecha Kossaka

    Banino » ul. Kossaka

    • 849 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie w Baninie o powierzchni 89,96 m² w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej...

  • Mieszkanie Rybnik Maroko-Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 1 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M2 o powierzchni 32,65m2 usytuowane na 1 piętrze. Rybnik ul.Dąbrówki. Mieszkanie po generalnym remoncie wyposażone w kuchnię w zabudo...