• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 253)
  • Mieszkanie-3pokoje-46m2 Poniatowa

    Poniatowa » ul. Nałęczowska

    • 280 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 46m2 w świetnej lokalizacji - ul. Nałęczowska w Poniatowej.Lokal znajduje się na 2 piętrze w zadbanym 3 piętrowym bloku.Opi...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polski...

    Gdynia » Śródmieście » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 3 699 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 34 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji.PENTHOUSE:  Na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie wy...

  • Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta - ok. 77m2

    Radomsko

    • 370 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 77 m2, położone w samym centrum miasta, w bloku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal jest gotowy do wprowadzenia się od...

  • Sprzedam Bliźniak
    1 / 8
    Sprzedam Bliźniak

    Pyrzyce

    • 290 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam mieszkanie bliźniak z małym ogródkiem . Mieszkanie jest w stanie dobrym do zamieszkania. Na parterze znajduje się jeden pokój ,kuchnia oraz zejście do piwnicy . Na piętrz...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu dostępna jest pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszko...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w mieszkaniu

    Włocławek

    • 86 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 1 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Rafała Maślanki – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w związku z art. 49111a ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. Pr...

  • Mieszkanie Kielce Ksm ul. Sandomierska

    Kielce » KSM-XXV-lecia » ul. Sandomierska

    • 265 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31,3 m, położone na 1 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Sandomierskiej 156 w Kielcach. Lokal składa się z: jasnego pokoju dziennego,...

  • Nowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami
    1 / 5
    Nowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami

    Pruszcz Gdański

    • 448 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim – Pruszcz Gdański, ul. Sikorskiego Opis nieruchomości Na sprz...

  • Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna
    1 / 5
    Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 526 634 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji Osiedla NIWA w Łężycy.  Nowo powstający budynek  z 2, 3, 4,  pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 31,3 m2 do 66,6 m2 wraz z dużymi...

  • Mieszkanie na sprzedaż w Słupsku gotowe do zamieszkania 45,70 m²...

    Słupsk

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Słupsku przy ul. Banacha 7 (dzielnica Zatorze). Lokal ma powierzchnię 45,70 m², na którą składają się: trzy niezależne p...

  • Mieszkanie Wejherowo ul.

    Wejherowo

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Wejherowa. W najbliższym sąsiedztwie dostępne jest pełne zaplecze handlowo-usługowe, szeroka oferta sklepów oraz instytucje kultu...

  • Mieszkanie Józefosław ul. Geodetów

    Józefosław » ul. Geodetów

    • 3 699 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 59,7m w nowowybudowanym budynku biurowo-mieszkalnym dostępne od zaraz . Zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble kuchenne w...

  • Mieszkanie Józefosław ul. Geodetów

    Józefosław » ul. Geodetów

    • 3 699 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 85m w wyremontowanym budynku biurowo-mieszkalnym dostępne od zaraz . Zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble kuchenne wraz...

  • Mieszkanie Kolno ul. al. gen. Sikorskiego

    Kolno » al. Sikorskiego

    • 335 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Ta oferta cię zainteresuje ! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,89m2, położone na IV piętrze w bloku przy ulicy Sik...

  • MIESZKANIE DWIE KAWALERKI WŁODAWA
    1 / 14
    MIESZKANIE DWIE KAWALERKI WŁODAWA

    Włodawa

    • 298 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Pasywny przychód .Sprzedam Mieszkanie w samym centrum miasta na ul. Czerwonego Krzyża 20 we WŁODAWIE . LUBELSKIE . Blisko do Jeziora Białego . Mieszkanie o powierzchni 50 m2 Podz...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Mariana Mokwy

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Mokwy

    • 3 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem apartament w wyjątkowej lokalizacji w Dolnym Sopocie w terminie 01.11.25 r. - 31.06.26 r. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, bliskość morza oraz terenów rek...

  • Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości
    1 / 16
    Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości

    Szczyrk

    • 1 740 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 116 m² *** Gotowa inwestycja zarabia od pierwszego dnia! Oferuję wyjątkowy apartam...

  • Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego
    1 / 9
    Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego

    Wejherowo

    • 448 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | 3 POKOJE | DO WYKOŃCZENIA | BALKON | PIWNICA | CENTRUM | WEJHEROWO | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. L...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Zabrzu Biskupice. Pierwsze piętro w kamienicy. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica 11, 46m2. Ogrz...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny, Janiny Porazińskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Gdynia Karwiny, Janiny Porazińskiej

    Gdynia

    • 990 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament 3-pokojowy o powierzchni 62,5 m2, jest możliwość dokupienia  miejsca postojowego w hali garażowej i dwa pomieszczenia zamykane( boksy na rowery) za cenę 50 000 zł, położ...