• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 536)
  • Tysiąclecie, Armii Krajowej
    1 / 7
    Tysiąclecie, Armii Krajowej

    Częstochowa

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ️ Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż ️ Armii Krajowej, obok Promenady, Tysiąclecie ️ 44m², duży balkon, parter 270000 zł Imperial Nieruchomości Tel. [tel], [tel]

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Nowaka - Jeziorańskiego

    • 439 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie na 4 piętrze w bloku przy ul. Jeziorańskiego, osiedle Świętokrzyskie. Powierzchnia mieszkania: 59,95m2 W skład wchod...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Płaszów ul. Lipska

    Kraków » Podgórze » ul. Lipska

    • 699 944 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 499 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lipskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Dąbrowskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Dąbrowskiego

    Siemianowice Śląskie

    • 123 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,93 m2 położone na parterze 1-piętrowej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Siemianowicach Śląskich w Centrum. Mieszkanie s...

  • Mieszkanie w bliźniaku
    1 / 8
    Mieszkanie w bliźniaku

    Koszalin

    • 360 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży parter domu w zabudowie bliźniaczej z działką ogrodowo - warzywną. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow.15,5m2 i 13,8m2 , kuchni o pow. 12m2 oraz łazienki o pow....

  • 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą
    1 / 13
    2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą

    Gdańsk

    • 658 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą – Gdańsk Siedlce, ul. Seweryna Goszczyńskiego Powi...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Równoległa

    Warszawa » Włochy » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego bud...

  • 3 pokoje przy Parku Kasprowicza

    Szczecin » ul. Barnima III Wielkiego

    • 519 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza.Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa. Pr...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 1 560 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Stare Miasto + garaż w cenie - ul. Solidarności, Warszawa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 56,5 m², zlo...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wita Stwosza

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stwosza

    • 1 870 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 25 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowy apartament - Gdańsk Oliwa, ul. Wita StwoszaChemy zaprezentować Państwu wyjątkowy, komfortowy apartament położony w prestiżowej inwestycji „Kamienica pod Wrzo...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Mariana Zdziechowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Mariana

    • 5 300 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Od marca.Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m2 znajdujące się na warszawskim Mokotowie przy ul. Zdziechowskiego.Usytuowane na 1. pięt...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Północ ul. Karola Szymanowskiego

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Szymanowskiego

    • 576 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Szymanowskiego na Nowej Pradze w dzielnicy Praga Północ. Mieszkanie ma 32,61 m2 jest jedno pokojowe Budynek z cegły z...

  • Odnowione 2-pok. mieszk. z widokiem, ul. Leonarda

    Lublin » ul. Leonarda

    • 369 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    CHARAKTERYSTYKA NIERUCHOMOŚCI Mam przyjemność zaproponować Państwu odnowione i w pełni wyremontowane mieszkanie na ostatnim, 10. piętrze wieżowca, położonego w wygodnej dzielnic...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 81 m² - 4 pokoje Skierniewice Widok
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż - 81 m² - 4 pokoje Skierniewice Widok

    Skierniewice

    • 860 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Łowicka 100 to kameralna inwestycja powstająca na osiedlu Widok w Skierniewicach. Lokalizacja zapewnia doskonałe skomunikowanie z resztą miasta, a jednocześnie bliskość terenów zie...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 103 m² - 5 pokoi Skierniewice Widok
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż - 103 m² - 5 pokoi Skierniewice Widok

    Skierniewice

    • 1 040 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 10 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie na sprzedaż - 74 m² - 4 pokoje Skierniewice Widok
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż - 74 m² - 4 pokoje Skierniewice Widok

    Skierniewice

    • 687 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kielce Barwinek, Wapiennikowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Barwinek, Wapiennikowa

    Kielce

    • 498 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Kielcach na osiedlu Kochanowskiego ul. Wapiennikowa. Podstawowe informacje: Metraż: 74,9...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 56 m² - 3 pokoje Skierniewice Widok
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż - 56 m² - 3 pokoje Skierniewice Widok

    Skierniewice

    • 569 500 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie na sprzedaż - 44 m² - 2 pokoje Skierniewice Widok
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż - 44 m² - 2 pokoje Skierniewice Widok

    Skierniewice

    • 466 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie na sprzedaż - 53 m² - 3 pokoje Skierniewice Widok
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż - 53 m² - 3 pokoje Skierniewice Widok

    Skierniewice

    • 569 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro