• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 543)
  • Mieszkanie Świebodzin,
    1 / 9
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 56,34m2 usytuowany na III piętrze nowoczesnego, niskiego budynku, zlok...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielecka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielecka

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Sielcach, Mokotów Do własnej aranżacji Niski kameralny budynek z 1972r, Rama H Ekspozycja wschodnia, południowo-zachodnia Loggia 7 m Ogródek 1...

  • Mieszkanie Poniec,
    1 / 9
    Mieszkanie Poniec,

    Poniec

    • 210 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 2 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie bezczynszowe w centrum miasta  Szukasz mieszkania z klimatem, dużą przestrzenią i własnym ogró...

  • Dwupokojowe mieszkanie.I piętro. Bezczynszowe!Możliwe raty!
    1 / 16
    Dwupokojowe mieszkanie.I piętro. Bezczynszowe!Możliwe raty!

    Piotrków Trybunalski

    • 245 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam Do sprzedania mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na pierwszym piętrze składające się z: - przedpokoju , - Łazienki - salonu + aneks Kuchenny -i dodatkowego pokoju. W p...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 9
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 297 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Nowa cena! Oferujemy nowocześnie wykończoną kawalerkę wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 36,92 m², położoną na os. Piastowskim w Kościanie. To doskonała propozycja dla singla, pa...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    1 / 7
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 462 524 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku PCC oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji na Osiedlu Śląskim. Do mieszkania przynależy balkon...

  • **Skłodowskiej**
    1 / 10
    **Skłodowskiej**

    Białystok

    • 415 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z windą przy ulicy Skłodowskiej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój sypial...

  • Mieszkania dwupokojowe - Kopernika 16, Oleśnica

    Oleśnica » ul. Kopernika

    • 535 748 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędny...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 114 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 18 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 433 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,33 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 335 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    REZERWACJANa sprzedaż kawalerka 26 m2 zlokalizowana przy ul. Górczewskiej 116 usytuowana na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzi:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym wyjściem na ba...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie w Wałbrzychu
    Syndyk sprzeda mieszkanie w Wałbrzychu

    Wałbrzych

    • 90 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Amadeusza Frankowskiego , jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki: lokal mieszkaln...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania. Świetna lokalizacja.
    1 / 12
    Kawalerka gotowa do zamieszkania. Świetna lokalizacja.

    Piotrków Trybunalski

    • 155 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam Do sprzedania urocza kawalerka w doskonałej lokalizacji: u zbiegu ulic: Łódzkiej, Wojska Polskiego oraz Polnej. W najbliższej okolicy znajdziemy wszystko co jest niezbędne d...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Starołęka,
    1 / 3
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Starołęka,

    Poznań

    • 687 087 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży dostępne od ręki 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,83 m2 z dwoma ogródkami i tarasami oraz miejscem postojowym. Rozkład pomieszczeń...

  • Nowe mieszkania w Śródmieściu Gdańska.
    1 / 7
    Nowe mieszkania w Śródmieściu Gdańska.

    Gdańsk

    • 641 805 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowe mieszkania w świetnej lokalizacjach: Gdańsk Śródmieście - - bezpośredni zakup bez prowizji i dodatkowych opłat - najlepsze ceny zakupu i doradztwo kredytowe gratis - bez po...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda,
    1 / 2
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda,

    Lublin

    • 699 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych i czterech lokali. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Sielawy
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Sielawy

    Poznań

    • 941 377 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży nowe, czteropokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 87,57 m2. Zielony Żurawiniec to nowoczesne osiedle położone na...

  • Mieszkanie Nałęczów, ul. Partyzantów

    Nałęczów » ul. Partyzantów

    • 450 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie, Nałęczów,ul. Partyzantów, 3 pokoje, 59m2, Opis mieszkania: - piętro 3/3- powierzchnia mieszkania: 58,7 m2- salon 20m2 - pok0je 10-12m2- kuchnia widna i oddzielna- łazi...

  • Mieszkanie Rzeszów Przybyszówka

    Rzeszów » Przybyszówka

    • 627 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowe 3-pokojowe mieszkanie | 64,45 m² | Os. Projektant | 1 piętro | Balkon | Winda | 2025 Lokalizacja Osiedle Projektant - nowoczesna, dynamicznie rozwijająca s...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chlebnicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chlebnicka

    • 1 369 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 22 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE:Jasne, dwustronne (północ-południe), ustawne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, świetnie położone, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska (Stare Miasto, ulica Chlebnicka) o po...