• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 541)
  • Mieszkanie Gołdap, Armii Krajowej
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Armii Krajowej

    Gołdap

    • 375 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o imponującej powierzchni - 78,5 m, usytuowane na I piętrze, w budynku 3-rodzinnym, zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową...

  • Sprzedam mieszkanie 59.40m2 w Słupcy
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie 59.40m2 w Słupcy

    Słupca

    • 350 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Słupcy – ul. Orzeszkowej 5/9, 62-400 Lokalizacja idealna do życia – blisko natury, centrum i najważniejszych udogodnień! ⸻ Lokalizacja: Mi...

  • Południe, ul. Trojańska, M4, 61.58 m2, parter, balkon.
    1 / 14
    Południe, ul. Trojańska, M4, 61.58 m2, parter, balkon.

    Radom

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy do zaproponowania mieszkanie dwustronne, ustawne i słoneczne położone na parterze w bloku czteropiętrowym. Usytuowane jest w spokojnej części osiedla Południe. Składa się z du...

  • Mieszkanie Zielona Góra Łężyca,
    1 / 14
    Mieszkanie Zielona Góra Łężyca,

    Zielona Góra

    • 719 900 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowa cena! Chciałbyś zainwestować w mieszkania na wynajem, ale to problematyczne gdy te nieruchomości są w różnych miejscach? Ch...

  • 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku

    Gdańsk

    • 499 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk-Południe, ul. Andrzeja Grubby Powierzchnia mieszkania: 39,37 m² Piętro: 1 z 3 (niska zabudowa) Stan: do zamieszkania, bez nak...

  • Mieszkanie do własnej aranżacji -3 pokoje
    1 / 8
    Mieszkanie do własnej aranżacji -3 pokoje

    Gdańsk

    • 629 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Gdańsk Orunia | ul. Uranowa | 61,27 m² | 3 pokoje | balkon | piwnica Powierzchnia: 61,27 m² Piętro: 1 z 4 Opis...

  • Kawalerka na sprzedaż Kołobrzeg Podczele - okazja
    1 / 11
    Kawalerka na sprzedaż Kołobrzeg Podczele - okazja

    Kołobrzeg

    • 329 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 16 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka na sprzedaż w Kołobrzegu 800m2 od plaży. W pełni wyposażone gotowe do wynajmu/zamieszkania. Zadbane, praktyczne mieszkanie z księgą wieczystą. Na sprzedaż kawalerka (mie...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna

    Wrocław

    • 507 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższ...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna

    Wrocław

    • 622 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niż...

  • Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka
    1 / 15
    Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka

    Bielsko-Biała

    • 469 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleni Tu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze. Z dala od...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje

    Opole

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Opolu Grotowicach. 2 pokoje kuchnia, łazienka na parterze czteropietrowego bloku. w poblizu petla autobusowa i stacja kolejowa Grotowice.

  • 2-pokojowe mieszkanie 54m², z piwnicą, Kozanów
    1 / 12
    2-pokojowe mieszkanie 54m², z piwnicą, Kozanów

    Wrocław

    • 629 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    ️ Нижче представлена пропозиція квартири українською мовою. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 54,50 m² – Wrocław, ul. Dokerska Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania w świetn...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 430 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Osiedlu Młodych! Na powierzchnię mieszkania ok. 56 m2 składa się salon z dużym balkonem, osobna kuchnia, dwie ustawne sypialnie...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 435 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    HIT 3 pokoje w bloku ! Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wy...

  • Mieszkanie typu M-3 w Cieszynie Śródmieściu na sprzedaż.
    1 / 10
    Mieszkanie typu M-3 w Cieszynie Śródmieściu na sprzedaż.

    Cieszyn

    • 329 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 w kamienicy na 1 piętrze o powierzchni 55,35m2 w Cieszynie Śródmieściu. W lokalu : 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz możliwość korzystani...

  • Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego

    Pogórze

    • 635 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | 2 POKOJE | SALON Z WYJŚCIEM NA DUŻY BALKON | CICHA OKOLICA | POGÓRZE | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kolendrowa
    1 / 8
    Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kolendrowa

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | PO REMONCIE | SŁONECZNE | 3 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | DĄBROWA | GDYNIA LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej części Gdyni - Dąbrowa. Okolica charakteryz...

  • Sprzedam Nowoczesne mieszkanie w centrum miasta I-piętro
    1 / 7
    Sprzedam Nowoczesne mieszkanie w centrum miasta I-piętro

    Sierpc

    • 360 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam mam na sprzedanie mieszkanie na pierwszym pietrze i środkowe bardzo ciepłe. Mieszkanie wykończone w stylu nowoczesnym. Po gruntownym remoncie elektryka i hydralulika itp. Mi...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie (udział 1/2 za 20% ceny)

    Włocławek

    • 26 800 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Doroty Nowak – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje na sprzedaż 1/2 prawa odrębnej własności lokalu mie...

  • Mieszkanie Białystok Antoniuk ul. Wierzbowa

    Białystok » Antoniuk » ul. Wierzbowa

    • 430 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 56,10 m² - Atrakcyjna cena!Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,10 m², w bardzo dobrej lokalizacji. Idealne...