• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 299 800 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przestronna kawalerka w bloku - parter, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny pokój, duża kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie w bard...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 874 100 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie mieszkanie w Centrum miasta - I piętro w odrestaurowanej kamienicy! [i]Lokal mieszkalny, który idealnie nadaje się również na lokal usługowy.[/i] Lokal idea...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 267 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią oraz przedpokojem, sypialnia oraz łazienka z wc. W mie...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 280 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA ATRAKCYJNA CENA! Przestronne dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, słoneczna kuchni...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 269 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m, po remoncie. Lokal składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie znajduje się w budynku z miejskim...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 179 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w okolicach Osiedla Młodych! ul. Armii Krajowej! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, pokój, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie do kapitalnego...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 389 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie na parterze - bliskie okolice Centrum, wspólny ogród! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, sypialnia, łazienka ora...

  • Luksusowy apartament -w samym Centrum Gdańska!
    1 / 12
    Luksusowy apartament -w samym Centrum Gdańska!

    Gdańsk

    • 1 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 23 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Luksusowy apartament w sercu Gdańska – Prestigioza lokalizacja w Apartamentach Scala Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową nieruchomość, zlokalizowaną w jedny...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze, ul. Piastowska
    1 / 9
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze, ul. Piastowska

    Gdańsk

    • 564 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż – Przymorze Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe, zlokaliz...

  • Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy
    1 / 8
    Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy

    Gdańsk

    • 1 639 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie 83 m² w zabytkowej kamienicy w Gdańsku Oliwie Lokalizacja: Prezentujemy na...

  • Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 16
    Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem

    Krośniewice

    • 289 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam BEZPOŚREDNIO mieszkanie własnościowe, z założoną Księgą Wieczystą w Krośniewicach k/ Kutna. OSZCZĘDZASZ NA PROWIZJI POŚREDNIKA OD 8.670zł - 14.450zł. !!! - Mieszkanie z...

  • Nowoczesny Apartament z ogrodem i dużym garażem.
    1 / 16
    Nowoczesny Apartament z ogrodem i dużym garażem.

    Sanok

    • 735 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    SPRZEDAŻ nowoczesny Apartament z ogrodem i dużym garażem. Tylko do umeblowania – wykończony w standardzie PREMIUM! Bliźniaki Podmiejska Mieszkanie 1A | 103,71m² / Ogródek/ Gara...

  • Wyjątkowa oferta: 4-pok mieszkanie na sprzedaż!
    1 / 15
    Wyjątkowa oferta: 4-pok mieszkanie na sprzedaż!

    Pruszcz Gdański

    • 899 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,68 m², zlokalizow...

  • Elgancki Apartmanet w Albatross Towers
    1 / 7
    Elgancki Apartmanet w Albatross Towers

    Gdańsk

    • 729 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers – Gdańsk Przymorze Powierzchnia: 31,50 m² Liczba pokoi: 2 Pi...

  • Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy
    1 / 5
    Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy

    Gdańsk

    • 645 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Gdańsku Przymorze Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mie...

  • Mieszkanie Częstochowa Centrum
    1 / 15
    Mieszkanie Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 580 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT CZĘSTOCHOWA Al. N.M.P Idealny: - do zamieszkania - pod wynajem - na kancelarię, biuro - gabinety lekarski, kosmetyczny itp Lokal o powierzchni ok. 81...

  • Mieszkanie Częstochowa Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 483 750 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do sprzedaży: PRZESTRONNE, SŁONECZNE trzypokojowe MIESZKANIE w Centrum Częstochowy przy ul Jasnogórskiej Mieszkanie, położone na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym o powi...

  • Mieszkanie Tarnów,  Józefa Sowińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Józefa Sowińskiego

    Tarnów

    • 369 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w centrum Tarnowa, przy ul. Sowińskiego. Lokal o powierzchni 48 m2 usytuowany jest...

  • 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym
    1 / 10
    3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym

    Gdańsk

    • 749 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym – Gdańsk Ujeścisko Lokalizacja: Gdańsk, dzielnica Ujeścisko Piętro: parter / 4 Powierzchnia: 66,17 m² Liczba pokoi: 3 Ogrz...

  • 3 pok. Dla rodziny 15 min od Centrum Poznania 4 kwartał 2025

    Zalasewo

    • 471 365 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Robert Szofiński
    Agent nieruchomości