• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 535 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Komfortowe mieszkanie na parterze - świetna lokalizacja, z możliwością korzystania z ogródka! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania. Powierzchni...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do wynajęcia 2 mieszkania typu studio Tarnów, ul. Legionów Oferujemy do wynajęcia dwa komfortowe mieszkania typu studio (garsoniery) w budynku jednorodzinnym, wolnostojącym, p...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 125 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 30,0 m² w trakcie generalnego remontu, Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim Oto kilka kluczowych informacji: Budynek oci...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 155 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 35,80 m² do generalnego remontu, Wstępny projekt układu mieszkania: Salon z aneksem kuchennym Osobna sypialnia . Łazienka z...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 173 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 31,30 m² w trakcie generalnego remontu, Cena dotyczy gotowego mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? Oto kilka kluc...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 530 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE:O powierzchni 45,86 m2 wraz z komórką lokatorską (ok. 2,5 m2), na którą składa się:- Przestronny salon z wyposażonym aneksem kuchennym- Sypiania z wyjściem na balkon- Ła...

  • Mieszkanie Pogorzała

    Pogorzała

    • 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię mieszkania obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łą...

  • **Sobieskiego**
    1 / 11
    **Sobieskiego**

    Białystok

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie przy ulicy Jana III Sobieskiego w dzielnicy Bojary. Usytuowane na czwartym piętrze w bloku IV-piętrowym z cegły. Na przestrzeń o powierzchni 45m2 składa się: -pokój dz...

  • OKAZJA!!!! Przestronne mieszkanie z balkonem oraz piwnicą M. Rej...

    Nowy Sącz

    • 490 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,68m², położone na 4 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego przy ul. M. Reja w Nowym Sączu. Forma własności: spółdzielc...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Barcelońska

    Warszawa » Mokotów » ul. Barcelońska

    • 489 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Oferta znów aktualna ! Oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni (31 m2) przy ulicy Barcelońskiej na Stegnach w dzielnicy Mokotów. Budynek z 1975 r. wyremontowany, ociepl...

  • Na sprzedaż mieszkanie 42,16m2 Vos. Konin
    1 / 7
    Na sprzedaż mieszkanie 42,16m2 Vos. Konin

    Konin

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,16 m², położone na 4 piętrze w niskim bloku na V osiedlu w Koninie przy ul. 11 Listopada W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje, otwarta ku...

  • * Waszyngtona * 4 pokoje * parter * 60,2m2 *
    1 / 13
    * Waszyngtona * 4 pokoje * parter * 60,2m2 *

    Białystok

    • 459 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Polecamy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,20m2 w znakomitej lokalizacji osiedla Piaski w Białymstoku. Blok 11 piętrowy z płyty z 1976 roku, wjazd dla mieszkańcó...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 440 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA CENA! 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy pokoje, duża kuchnia, osobna łazienka i toaleta oraz przedpokój. W mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 920 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronny dwupoziomowy apartament z dużym tarasem zlokalizowany nad Zalewem! Na powierzchnie apartamentu składają się dwa poziomy: - PARTER (3 piętro)...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 458 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie na IV piętrze na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania 70,50 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, trzy sypialnie, kuchnia, łazienka, to...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Kazimierza Kaznowskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Kaznowskiego

    • 1 202 999 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Niepowtarzalne mieszkanie na osiedlu Ślichowice Nowoczesność , komfort i spokój w jednym ! (Oferta dostępna wyłącznie w biurze CKDOM zarezerwuj już teraz)[/i] Jeżeli marzysz o prze...

  • 2 pokojowy apartament w Sarbinowie z miejscem parkingowym
    1 / 13
    2 pokojowy apartament w Sarbinowie z miejscem parkingowym

    Sarbinowo

    • 425 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam dochodowy apartament, 2 pokoje w Sarbinowie przy ul, Łąkowej 11, z miejscem parkingowym ,ekspozycja okien wschód i zachód, mieszkanie widne, ciepłe, nowe świeże mieszkani...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Legionów

    Gdynia » Redłowo » ul. Legionów

    • 2 288 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 26 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament na szczycie budynku, widok bez sąsiadów - gotowy do zamieszkaniaGdynia Redłowo | 85,16 m² + taras 14,30 m² | 3 pokoje | 2 garderoby | standard premiumNa sprzedaż apartam...

  • Mieszkanie w zabudowie szeregowej + ogród + garaż

    Głogów Małopolski » ul. Fabryczna

    • 629 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego, 3 pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem o powierzchni 69,60m², zlokalizowanego na spo...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 479 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon otwarty na kuchnię i hol, dwie sypialnie, łazienka ora...