• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 440 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem z ładnym widokiem, dwie sypial...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 249 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Piastów w Żarowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój....

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 228 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przestronna kawalerka w zabytkowej kamienicy w Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia, duży pokój, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie w bardzo dobrym s...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 2 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Duże mieszkanie czteropokojowe do wynajęcia na osiedlu Sikorskiego w niskim bloku. Nowoczesne mieszkanie w układzie szwedzkim, na 4 piętrze niskiego bloku. Wyposażone...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 480 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWY, BEZCZYNSZOWY LOKAL MIESZKALNY Z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM ŚCISŁE CENTRUM TARNOWA. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 73,...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Ks. Prym. Macieja Łubieńskiego

    Gniezno » pl. Macieja

    • 150 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie - Gniezno, ul. Łubieńskiego 17II piętro | Centrum miasta | Powierzchnia: 40 m² LOKALIZACJANieruchomość położona w ścisłym centrum Gniezna, w budynku wielorod...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 635 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE, Nowoczesne, piękne mieszkanie trzypokojowe z miejscem postojowym oraz trzema komórkami lokatorskimi w bliskich okolicach Centrum Świdnicy ulica Jagiellońska! Na powierzc...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 238 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronną słoneczną kawalerkę zlokalizowaną na 3 piętrze - Osiedle Młodych! [i] MIESZKANIE DO KAPITALNEGO REMONTU! [/i] Na powierzchnie mieszkania s...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- tuż obok dworca...

  • 2 pokoje o pow. 44,8m2, ul.Aluzyjna Białołęka
    1 / 16
    2 pokoje o pow. 44,8m2, ul.Aluzyjna Białołęka

    Warszawa

    • 560 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow.44,8m2 na ulicy Aluzyjnej.2 piętro w budynku 7 piętrowym z 2002 roku..Cicha, spokojna okolica.W pobliżu liczne tereny rekreacyjne.Mieszkan...

  • Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego

    Międzyrzecz

    • 388 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie w Międzyrzeczu! Te dwupokojowe mieszkanie znajduję się na parterz...

  • Kawalerka na Wyspie 10 minut spacerem do morza
    1 / 7
    Kawalerka na Wyspie 10 minut spacerem do morza

    Gdańsk

    • 499 999 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka na Wyspie Sobieszewskiej – 10 minut spacerem do morza | 27,5 m² | Miejsce parkingowe w cenie Na sprzedaż nowoczesna, w pełni umeblowana kawalerka położona na pierwszym pi...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Smoleńsk

    Kraków » Stare Miasto » ul. Smoleńsk

    • 439 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    W pobliżu Wawelu . Mieszkanie ponad 33,2m2 ,składa się z holu , łazienki . garderoby , kuchni otwartej oraz pokoju z wyjściem na balkon o pow. 3m2. Wymieniona instalacje i piony...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Bieżanów-Prokocim ul. Jana Kur...

    Kraków » Podgórze » ul. Kurczaba

    • 690 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kurczaba. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 339 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, sypialnia z wyjściem na balkon typu...

  • Mieszkanie Sopot ul. Podjazd

    Sopot » ul. Podjazd

    • 5 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sopot Centrum | 100 m² | Reprezentacyjna lokalizacja mieszkania na wynajem - ul. Podjazd w Sopocie.Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m², zlokalizowany w samym ser...

  • Mieszkanie Poznań Stare Miasto rynek pierwotny ul. Wolności

    Poznań » Stare Miasto » pl. Wolności

    • 3 301 635 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 15 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Udogodnienia: Zielona enklawa, klimatyzacja w każdym lokalu, coworking, punktu usługowe w najbliższym otoczeniu inwestycji. Przynależności: W części lokali znajdują się balkony,...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie 3 pokoje z panoramą na góry. Na pow. 56m2 są 3 pokoje, salon z balkonem typu loggia, kuchnia, łazienka, wc, duży przedpokój. Mieszkanie posiada okna PCV, tapety n...

  • Mieszkanie Poznań Nowe Miasto rynek pierwotny ul. Starołęcka

    Poznań » Nowe Miasto » ul. Starołęcka

    • 959 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Udogodnienia: rowerownia, wózkarnia, w okolicy inwestycji znajduje się park i rzeka Przynależności: Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek. Deweloper przewidział również komó...

  • Mieszkanie Piastów ul. Elizy Orzeszkowej

    Piastów » ul. Orzeszkowej

    • 825 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą, zlokalizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w Piastowie.- jasne, przestr...