• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 359 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OKAZJA !Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - piękny widok na góry, Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się widna kuchnia, salon z dużym balkone...

  • Mieszkanie Białystok Bojary

    Białystok » Bojary-Kraszewskiego

    • 2 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | ***Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Białystok - ulica Jana III Sobieskiego osiedle BOJARY Nowe budownictwo Wysoki standard Nowoczesne miesz...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 669 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pokojowe mieszkanie po remoncie, Wrzeszcz - Jaśkowa Dolina, idealne pod inwestycję!Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbar...

  • Mieszkanie Katowice Janów

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Idealne dla pary, jednej osoby lub pod inwestycję! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,50m 2...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 2 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 57,5 m, usytuowane na wysokim parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Przemysłowej w Tarnowie. Mieszkanie sta...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 498 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Cesja praw! Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem - budynek z windą! Mieszkanie nowe - wcześniej nieużywane! Mieszkanie wykończone - gotowe do zamieszkani...

  • CENTRUM Ełku, Kościuszki 8, III piętro, 3 pokoje

    Ełk » ul. Kościuszki

    • 299 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,95 m2, zlokalizowane na III piętrze przy ul. Kościuszki 8 w Ełku.CENA lokalu mieszkalnego wynosi 299.000...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Dąbrowskiego

    • 827 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m² z dużym balkonem i miejscem w hali | Kameralna zabudowa | Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe...

  • Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu
    1 / 3
    Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu

    Łódź

    • 301 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności n...

  • Mieszkanie Żarów Żarów

    Żarów

    • 300 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Bardzo ładne mieszkanie w zadbanym budynku, w pełni rozkładowe na wysokim parterze. Na pow. 55m2 znajdują się 2 duże pokoje, przestronna kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszk...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 199 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną w Żarowie! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna kuchnia, pokój, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 139 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronna kawalerka położona w okolicach Centrum - Żarów! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny pokój, duża kuchnia oraz łazienka. Istnieje możliwość zmiany roz...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Jurowiecka

    Białystok » Centrum » ul. Jurowiecka

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem — ul. Jurowiecka, centrum BiałegostokuDo wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m²,...

  • Mieszkanie Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 260 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Alternatywa dla domu! Wysoki standard, zielona okolica, cisza i spokój - idealne miejsce na ucieczkę z miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Kuźni R...

  • Mieszkanie Płock Skarpa

    Płock » Skarpa

    • 229 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | Kawalerka z możliwością zrobienia oddzielnej sypialni. Idealne dla singla, pary lub na wynajem. Powierzchnia 26m2 Parter w niskim bloku Przyna...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 560 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NOWY, BEZCZYNSZOWY LOKAL MIESZKALNY Z OGRÓDKIEM I GARAŻEM ORAZ POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM ŚCISŁE CENTRUM TARNOWA. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszka...

  • 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą
    1 / 12
    2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą

    Gdańsk

    • 669 999 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą – Gdańsk Siedlce, ul. Seweryna Goszczyńskiego Powierzchnia: 51 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 z 5 Typ zabudowy: blok Rok...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku, Na Stoku
    1 / 13
    Mieszkanie Kielce Na Stoku, Na Stoku

    Kielce

    • 509 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Terra HomeMa przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,40 m, położonego na 1. piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji....

  • Tak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie

    Słączno

    • 239 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Możliwość zakupu przez Cudzoziemców! Zapraszam na prezentację mieszkania, znajdującego się w miejscowości Słączno, 10 km od Milicza. Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA Przedstawiamy Państwu piękne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna kuchnia, salon z wyjściem na...