• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice, Dworcowa
    1 / 14
    Mieszkanie Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice, Dworcowa

    Boszkowo

    • 550 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 19 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nowoczesny apartament nad jeziorem - HORIZON PARK, Boszkowo Na sprzedaż wyjątkowy, nowy apartament położony nad samym brzegiem jeziora w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Bo...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łódź Śródmieście rynek pierwotny ul. -----------------...

    Łódź » Śródmieście

    • 3 180 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Łodzi Pakiet 5 Mieszkań z kw po Kapitalnym Remoncie do podziału. Idealne pod Najem Krótkoterminowy. Szukasz gotowej, dochodowej inwestycji w dynamiczn...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    | Na sprzedaż M4, widokowe, Os. Słoneczne - nowa cena!!! Oferujemy do sprzedaży zadbane (w stanie do wprowadzenia) mieszkanie, o powierzchni 61,52 mkw, położone na Osiedlu S...

  • Mieszkanie Pszenno

    Pszenno

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Pszennie! Na powierzchnię mieszkania 58,7 m2 składają się pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Na w...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Alfonsa Chmielewskiego

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Chmielewskiego

    • 3 490 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 23 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, bardzo słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m², zlokalizowane w prestiżowej części Dolnego Sopotu, przy kameralnej ulicy Alfonsa Chmielewskieg...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Żytnia

    Warszawa » Wola » ul. Żytnia

    • 540 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka z oddzielną kuchnią w stanie do remontu na Warszawskiej Woli-Młynów przy metrze Młynów.Mieszkanie jest jasne, dobrze doświetlone a ekspozycja...

  • PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA
    1 / 16
    PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA

    Dziwnówek

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o pow. 41 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposażonym w nowoczesn...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42,3m2 , piwnica 5m2
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42,3m2 , piwnica 5m2

    Piaseczno

    • 485 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, oddzielne WC, łazienka, kuchnia, piwnica. 4 piętro, parking na terenie zamkniętym, dostępny dla właścicieli lokali osiedla. Zapraszam do kontaktu

  • Na Sprzedaż mieszkanie 3 pok, pow. 80 m2, Byczyna

    Byczyna

    • 295 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na Sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 80,50 m2 znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy w miejscowości Byczyna w samym Centrum. Mieszkanie składa się z trzech...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Goszczyńskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Goszczyńskiego

    • 1 249 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 21 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wyjątkowy apartament na Mokotowie - ul. Goszczyńskiego - 58,4 m² | balkon | dwustronny rozkład | świeżo po remoncie budynek | duża komórka lokatorska!...

  • świetna lokalizacja, balkon, winda, ustawne

    Rzeszów » ul. Warszawska

    • 415 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ustawne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz balkonem, usytuowane w Rzeszowie, przy ul. Warszawskiej.Oferta na wyłączność...

  • Mieszkanie Kraków ul. Olszańska

    Kraków » ul. Olszańska

    • 2 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Olszańskiej w sercu Osiedla Oficerskiego , zaledwie kilka kroków od Ronda Mogilskiego . Lokal i...

  • Mieszkanie Chłapowo ul. Piaskowa

    Chłapowo » ul. Piaskowa

    • 649 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Odkryj Inwestycyjny Klejnot nad Bałtykiem: Twój Nowy Apartament w Chłapowie! Marzysz o własnym miejscu nad morzem, które łączy prestiż nowoczesnej architektury z kojącą bliskością...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Antoniego Magiera

    Warszawa » Bielany » ul. Magiera

    • 949 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - wizualizacje pokazują możliwą aranżację wnętrz.Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego...

  • Mieszkanie Zabrze Centrum

    Zabrze » Centrum Południe

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 38,20 m 2 usytuowanego na pierwszym piętrze...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Podwale Staromiejskie

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Podwale Staromiejskie

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w samym sercu Starego Miasta.Mieszkanie zanjduje się w kameralnym budynku na pierwszym piętrze. Z balkonu i okien widok na Bazylikę Mariacką i basztę św. Jacka,...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 399 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyzowane , piękne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach parku w Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, sypia...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem, położone na nowej części Osiedla Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego!!! Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszk...

  • Zbylitowska Góra, Mieszkanie z ogródkiem
    1 / 8
    Zbylitowska Góra, Mieszkanie z ogródkiem

    Zbylitowska Góra

    • 450 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż – Zbylitowska Góra | Stan deweloperski Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z prywatnym ogródkiem,...

  • Sprzedam mieszkanie 27m Katowice, GLOBAL Apartments, Zabrska, 21...

    Katowice

    • 535 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 19 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Właściciel sprzeda świeżo wykończone mieszkanie w apartamentowcu Global Apartments, położonym w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej 15. Lokal o powierzchni 27 m² mieści s...