• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Na sprzedaż, Poznań, Rataje, os. Tysiąclecia

    Poznań

    • 480 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Berus
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Młodych

    Świdnica » os. Osiedle Młodych

    • 1 800 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na parterze, na Osiedlu Młodych! WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY! Na powierzchnię mieszkania ok. 42 m2 składa się salon, sypialnia, kuch...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Młodych

    Świdnica » os. Osiedle Młodych

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na parterze, na Osiedlu Młodych! WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY! Na powierzchnię mieszkania ok. 38 m2 składa się salon z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 343 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 6. piętrze bloku z windą (winda staje na piętrze). Mieszkanie wykończone było &bd...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 799 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 45 m² | Gotowe do wprowadzenia | Ursus, ul. Goplana | Garaż w cenie Opis nieruchomości Na sprzedaż atrak...

  • Mieszkanie Łażany ul. Wrocławska

    Łażany » ul. Wrocławska

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w spokojnej miejscowości Łażany. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomo...

  • Mieszkanie Jełowa ul. Młyńska

    Jełowa » ul. Młyńska

    • 330 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz ustronnego miejsca z kawałkiem własnej ziemi? Sprawdź tę ofertę! Przestronne mieszkanie w budynku dwurodzinnym gm. Łubniany - Jełowa, ul. Młyńska 14 OFERTA TAK...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Bolesława Limanowskiego

    Olsztyn » ul. Limanowskiego

    • 670 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Olsztynie, przy ulicy Bolesława Limanowskiego 29. Ta atrakcyjna oferta to doskonała propozycja dla...

  • Mieszkanie ze słonecznym tarasem i garderobą 2p.

    Leszno » ul. Leszczyńskich

    • 429 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z garderobą i słonecznym tarasem – II piętro, Leszczyńskich 34 Cena: 489 000 złPowierzchnia: 58,44 m² + taras Zachodnie słońce na Twoim tarasie. Cisza, przestrzeń, świat...

  • Mieszkanie z zadaszonym tarasem - 1 piętro

    Leszno » ul. Leszczyńskich

    • 429 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z zadaszonym tarasem i własnym pomieszczeniem gospodarczym – I piętro, Leszczyńskich 34 Cena: 489.000 zł Powierzchnia: 53,88 m² + pomieszczenie gospodarcze 4,03 m² + tar...

  • Nowoczesne i 2-poziomowe przy Dolinie Gęśnika - BEZ PROWIZJI
    1 / 16
    Nowoczesne i 2-poziomowe przy Dolinie Gęśnika - BEZ PROWIZJI

    Zielona Góra

    • 699 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W NOWOCZESNYM BUDYNKU PRZY UL. STRUMYKOWEJ 26B W ZIELONEJ GÓRZE. Jeśli szukasz mieszkania, w którym możesz poczuć się jak w domku jednorodzinny...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Borkowska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Borkowska

    • 619 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesny apartament z klimatyzacją i balkonem | Gdańsk Orunia Górna | Blisko centrum | Idealny do zamieszkania lub pod wynajemNa sprzedaż stylowy 2-pokojowy apartament o wysokim...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna
    1 / 7
    Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 473 947 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu kolejne mieszkanie w nowej inwestycji na Osiedlu Czarkowo. Prezentowane Państwu mieszkanie znajduje się na najwyższym - czwartym piętrze. W mieszkaniu wyzna...

  • Apartament 67,59 m2 +Taras 198m2 *Unikatowa Oferta*Od Ręki
    1 / 12
    Apartament 67,59 m2 +Taras 198m2 *Unikatowa Oferta*Od Ręki

    Jędrzejów

    • 649 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nieruchomość dostępna "od ręki " bez czekania na odbiory czy zakończenie budowy. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w najbardziej prestiżowej inwest...

  • Jedyne takie mieszkanie w Helu!
    Jedyne takie mieszkanie w Helu!

    Hel

    • 999 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 11 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 37,6 m w Sandomierzu
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 37,6 m w Sandomierzu

    Sandomierz

    • 225 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam. Posiadam na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,6 m z przynależną piwnicą. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Sandomierza na ulicy Tadeusza Króla na pierw...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    1 / 5
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 556 140 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji na Osiedlu Śląskim. Nowopowstający budynek dwuklatkowy z 2, 3, 4 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 39,25 m2 do 87,35 m2 wraz z...

  • Mieszkanie Świdnica Centrum

    Świdnica

    • 360 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Centrum, I piętro! Na powierzchnię mieszkania 46,63 m2 składa się salon, kuchnia, dwa osobne pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 699 453 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Nowe apartamenty w prestiżowej TOP lokalizacji - Śródmieściu Bielska-Białej Marzysz o życiu w rytmie miasta, otoczony kulturą i historią, jednocześnie ciesząc się k...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Podbipięty

    Warszawa » Mokotów » ul. Podbipięty

    • 3 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    WARSZAWA MOKOTÓW | METRO SŁUŻEW | ul. Podbipięty 27 | 2 POKOJE | 53 m2 | TARAS | KOMÓRKA | DOSTĘPNE OD SIERPNIA 2025BIURO NIE POBIERA PROWIZJICena najmu: 3500 złKLUCZOWE ATUTY: 100...