• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 869 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Dekerta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Kraków ul. Augustiańska

    Kraków » ul. Augustiańska

    • 8 200 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przepięknego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Augustiańskiej, usytuowanego w sercu krakowskiego Kazimierza. To miej...

  • Mieszkanie Kraków ul. Kujawska

    Kraków » ul. Kujawska

    • 2 248 207 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 25 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nieruchomość zlokalizowana jest w kameralnej inwestycji, blisko Placu Axentowicza przy ulicy Kujawskiej w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie, o łącznej powierzchni 89,57 m, dostępne j...

  • Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 470 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Brzozowa Osiedle – Nowoczesne mieszkania bezczynszowe w Koszycach Małych koło Tarnowa - Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy.Brzozowa Osiedle to kameralna inwestycja...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 569 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 252 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, miejsce postojowe w garażu oraz na zewnątrz, komórka - wszystko w cenie - nowy Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się sal...

  • Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 380 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE | DO WEJŚCIA | ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA GRABÓWEK | Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Grabówek przy ul. Morskiej. Powierzchnia: 46,52 m2...

  • Mieszkanie Tarnów ul. Eljasza Goldhammera

    Tarnów » ul. Goldhammera

    • 365 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA CENA, NOWA CENA, NOWA CENA !!! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczny mieszkanie o powierzchni 37 m (60 m po podłodze), położone na poddaszu kamienicy blisko starówki i piękneg...

  • Nowoczesne 3-Pokojowe Mieszkanie z Tarasem

    Tarnów » ul. Orzeszkowej

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 3-Pokojowe Mieszkanie z Tarasem | Stan Deweloperski + Gotowa Łazienka | ul. Elizy Orzeszkowej, Tarnów | 265 000 złSzukasz komfortowego miejsca z potencjałem do własnej a...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Bykowina

    Ruda Śląska » Bykowina

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,80m² ( dodatkowo mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,50 m&sup...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Rybaki Górne

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Rybaki Górne

    • 949 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    • Wysokie sufity - ponad 3 metry • Po remoncie instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej • Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej • Blisko głównych atrakcji turystycznych Gdańsk...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Koziorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Koziorożca

    • 896 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Informacja: cena nieruchomości obejmuje stałe zabudowy. Jeśli natomiast ktoś będzie zainteresowany wyposażeniem oraz umeblowaniem ruchomym, to jest ono dodatkowo płatne 30000 złoty...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Bieżanów-Prokocim ul. Teligi

    Kraków » Podgórze » ul. Teligi

    • 940 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Teligi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Mieszkanie Żory Centrum

    Żory

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    | Klimatyczne mieszkanie w centrum miasta z klimatyzacją . DLACZEGO WARTO? nowe , przestronne, wyposażone mieszkanie dwupokojowe duży salon z otwarta...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Jagiellońska

    Olsztyn » ul. Jagiellońska

    • 320 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 38 m, położone na parterze budynku przy ul. Jagiellońskiej w dobrze skomunikowanej i rozwijającej się dziel...

  • Mieszkanie Zgierz ul. Łódzka

    Zgierz » ul. Łódzka

    • 199 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację lokali w Zgierzu- bardzo blisko Łodzi.Są to mieszkania bezczynszowe, wyodrębnione z dużego obiektu użytkowego. Obecnie znajduje się tam 6 mieszkań od 28 do...

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 10
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 565 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje/34m2/balkon/nowy blok/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku w Czarnochowicach (os. Verde). W skład lokalu wchodzi pokój...

  • Słoneczne mieszkanie Tuchola 39 m²

    Tuchola » ul. Kościuszki

    • 239 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie znajdujące się w centrum Tucholi, przy ulicy Kościuszki.Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m² znajduję się na czwartym pię...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. os. Osiedle na Stoku

    Kielce » Świętokrzyskie » os. Osiedle na Stoku

    • 1 199 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestrzeń, która zaskakuje ponad 200 m komfortu w sercu miasta Szukasz nietuzinkowego mieszkania, które zapewni Ci wygodę domu, ale zlokalizowane będzie w centrum miasta? Ta ofe...