• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 109 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 4 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na parterze - 2 minuty od Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 324 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne, przestronne mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych! Z okien widok na tereny zielone i na Ślężę! Na powierzchnię mieszkania składa się otwarty salon z kuchnią,...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Sojowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Sojowa

    • 859 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dla rodziny! Gotowe do wprowadzenia! 5 min  spacerem do Szkoły Podstawowej 45! 2 min do Żłobka! 2 min do Przedszkola! 2 min spacerem do przystanku Trolejbusowego! LOKALI...

  • Mieszkanie Pastuchów

    Pastuchów

    • 329 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Pastuchowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, osobna kuchnia oraz łazienka z wc. W mieszkaniu s...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 449 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Placu Świętej Małgorzaty! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazien...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 390 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | 2 pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Włókiennicza przestronne, słoneczne, oddzielna kuchnia, do własnej aranżacji,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 264 986 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 459 161 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 678 807 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    1 / 5
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 683 910 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie 79,81 mkw w stanie deweloperskim na Osiedlu Śląskim. Do mieszkania przynależy balkon oraz komórka lokatorska, która jest gratis do zakup...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 620 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Obniżona cena ! 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym - okolice parku, w cichej i spokojnej okolicy! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnia,...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 569 100 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4-pokojowe mieszkanie w bloku - 2 balkony! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, salon, trzy przestronne sypialnie, garderoba, łazienka, osobna toaleta oraz prze...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 770 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie z balkonem - I piętro, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z balkonem, częściowo otwarta sypialnia - z możliwością...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 298 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze - Osiedle Młodych! Na powierzchnie mieszkania 41 ,72 m2 składa się salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z w...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 209 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu kawalerkę położoną w Świdnicy na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszka...

  • Mieszkanie Opole ul. Cynamonowa

    Opole » ul. Cynamonowa

    • 869 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament z ogródkiem. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 70m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na parterze z zagospodarowanym ogrodem o powierzchni...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Klimatyczne mieszkanie z antresolą w kamienicy - okolice parku! Na powierzchnię mieszkania składa się - przestronny salon z jadalnią oraz kuchnią, w tej części znajduje si...

  • Mieszkanie Poznań Smochowice
    1 / 8
    Mieszkanie Poznań Smochowice

    Poznań

    • 870 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 5 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania duże dwupoziomowe mieszkanie/dom w spokojnej dzielnicy Poznań Smochowice. Idealne dla dwuosobowej rodziny. Formalnie są to dwa odrębne mieszkania w j...

  • Mieszkanie Wejherowo Nanice, Kochanowskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Wejherowo Nanice, Kochanowskiego

    Wejherowo

    • 627 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | WYREMONTOWANE | 3 POKOJOWE MIESZKANIE | OSOBNA KUCHNIA | CENTRUM WEJHEROWA | MIESZKANIE: Na sprzedaż wyremontowane, 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką i WC. Słone...

  • Brandstaettera 3 pokoje, 62,8 m2 duży balkon

    Tarnów » ul. Brandstaettera

    • 499 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń – Tarnów, ul. BrandstaetteraPowierzchnia: 63 m² + balkon 9 m² + piwnica 11 m²Cena: 499 000 zł (do negocjacji)Oferta na wyłączn...