• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 789 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 802 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na parterze zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia z dwoma spiża...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 289 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem! Na powierzchnię mieszkania obecnie składa się kuchnia, dwa pokoje w układzie przejściowym, łazienka, toaleta oraz dwa przedpokoje....

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 460 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach parku! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, osobna kuchn...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Modzelewskiego Zygmunt...

    Warszawa » Mokotów » ul. Modzelewskiego

    • 7 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane na Mokotowie. Nowe, bardzo ładnie, neutralnie urządzone mieszkanie w budynku z ochroną i monitoringiem. Świet...

  • Dwupoziomowe 6 pokoi+2 balkony
    1 / 16
    Dwupoziomowe 6 pokoi+2 balkony

    Legnica

    • 460 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż sześciopokojowe dwupoziomowe mieszkanie położone w Legnicy. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w kamienicy. Na powierzchnię użytkową 120 m2 m2 składają się: 6...

  • Gotowe do Zamieszkania! Komfortowe 3 Pokoje na Parterze
    1 / 11
    Gotowe do Zamieszkania! Komfortowe 3 Pokoje na Parterze

    Konin

    • 350 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowa niższa cena!!! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od zaraz, ceniąc sobie wygodę parteru? Ta oferta przy ul. Wyzwolenia jest właśnie dla Ciebie! Prezentuję P...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 51,37 m2 usytuowane na parterze w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położone w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Staszica...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji w pob...

    Legnica

    • 509 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 851 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Zielonej wpisanej do rejestru zabytków. Oferowana nieruchomość posiada powierzchnię 107 m² która jest wpisana do k...

  • 1 / 2
    Mieszkanie, Lublin, ul. Skrzetuskiego, 64 m2

    Lublin » ul. Skrzetuskiego

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie, Lublin, ul. Skrzetuskiego, 2 pokoje, 64 m2 Opis mieszkania: - piętro: 4/4- powierzchnia mieszkania: 66 m2- salon z aneksem kuchennym ok 39 m2,- pokój ok 21 m2, wysokośc...

  • Mieszkanie, Lublin, LSM, ul.Głęboka, 3 pokoje,52m2

    Lublin » ul. Głęboka

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie, Lublin, LSM, ul.Głęboka, 3 pokoje,52m2Mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji -idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem!Przestronne, 3-pokojowe...

  • Mieszkanie 60,5 m² 2 pokoje Śródmieście

    Lublin » ul. Probostwo

    • 549 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż: 60,5 m², 2 pokoje, Śródmieście, LublinNa sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w Lublinie, idealne dla studentów Uniwersytetu Medycznego,...

  • Mieszkanie 62,2 m2, 3 pokoje, LSM

    Lublin » ul. Grażyny

    • 550 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie, Lublin, LSM, ul. Grażyny, 62.2 m2, 3 pokojeOpis mieszkania:- piętro: 1/4- powierzchnia mieszkania: 62.2 m2- ogrzewanie miejskie- ciepła woda z piecyka gazowego- kuchnia...

  • LSM, ul. Konrada Wallenroda, 56,3 m², 3 pokoje

    Lublin » ul. Wallenroda

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Lublin, LSM, ul. Konrada Wallenroda, 56,3 m², 3 pokojeMarzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność, styl i wygodę? Ta o...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Karlikowska

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Karlikowska

    • 839 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ŚWIETNE MIESZKANIE W SAMYM SERCU SOPOTU !SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE - IDEALNE NA WYNAJEM LUB JAKO 2ND HOME BARDZO BLISKO PLAŻY !MIESZKANIE: Na sprzedaż kameralne, słoneczne, j...

  • Mieszkanie 2 pok., po generalnym remoncie
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pok., po generalnym remoncie

    Kalisz

    • 299 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie 37,59 m2 - Kalisz, ul. Ciasna - 299 000 zł Mam przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane, gustownie urządzone mieszkanie o powierzc...

  • Nowoczesna kawalerka w Centrum Kalisza
    1 / 8
    Nowoczesna kawalerka w Centrum Kalisza

    Kalisz

    • 199 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 9 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Kawalerka 21,15 m? - Kalisz, ul. Ciasna - parter - 199 000 zł Przedstawiamy nowoczesną, kompaktową kawalerkę po generalnym remoncie, zlokalizowaną na parterze wyremon...

  • Apartament/ Klasyczne Piękno/ Port Popowice
    1 / 16
    Apartament/ Klasyczne Piękno/ Port Popowice

    Wrocław

    • 1 920 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 22 326 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż nienachalny luksus, apartament o powierzchni 85,83 m2, położony na trzecim piętrze w budynku z 2023 roku - ul. Białowieska/ osiedle Port Popowice. Wnętrze zaprojektowa...

  • Na sprzedaż stylowe 2 - pokojowe mieszkanie
    1 / 10
    Na sprzedaż stylowe 2 - pokojowe mieszkanie

    Kalisz

    • 295 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Stylowe mieszkanie 34,52 m2 - Kalisz, ul. Ciasna - 1. piętro - 295 000 zł Z przyjemnością prezentujemy kolejną wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym rem...

  • Mieszkanie Kielce, Zagnańska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce, Zagnańska

    Kielce

    • 729 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Kielcach ul. Zagnańska Lokalizacja: ul. Zagnańska, KielcePowierzchnia: 66,90 mPiętro: 1 (winda w budynku)Rok budowy: 2010Ekspozycja: dwustronna...

  • Mieszkanie Pępowo,
    1 / 15
    Mieszkanie Pępowo,

    Pępowo

    • 650 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesny, luksusowy apartament o powierzchni 97,27m2 znajdujący się na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w Pępowie. Miesz...