• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Skierniewice

    • 680 600 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum ul. Wspólna

    Sosnowiec » ul. Wspólna

    • 490 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 5 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sosnowiec, Centrum, ul. Wspólna Oferujemy do sprzedania przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Wspólnej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Juliusza Słowackiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Słowackiego

    • 559 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości CK dom z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 52,64 m, zlokalizowanego w nowoczesnym budynku Apartamenty...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Nad Stawem

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Nad Stawem

    • 1 680 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 131 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz, w klimatycznej kamien...

  • Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina
    1 / 8
    Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina

    Lublin

    • 629 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 5-pokojowe z 2 łazienkami i oddzielną widną kuchnią na poddaszu pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Chopina w Lublinie. Mieszkanie z wyjątkowym klimatem,...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna

    Wrocław

    • 619 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższ...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna

    Wrocław

    • 499 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 3-pok. mieszkanie w kamienicy - Gliwice
    1 / 13
    3-pok. mieszkanie w kamienicy - Gliwice

    Gliwice

    • 749 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Tadeusza Kościuszki w centrum Gliwic Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 125,62m2 skł...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe ul. Kardynała Stefana Wyszyński...

    Białystok » Przydworcowe » pl. Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - na Osiedlu Przydworcowym, blisko ścisłego Centrum miasta oraz wyższych uczelni. Mieszkanie polecane młodym rodzinom, to także ba...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 600 100 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Żarowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, 3 przestronne sypialnie, łazie...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 691 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny, wygodny apartament położony na III piętrze kamienicy w Centrum Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 131 m2 , na które składa się: przestronny salon, dwie sypi...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 810 100 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne, komfortowo urządzone mieszkanie w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia z prywatną gardero...

  • Nowoczesny apartament w idealnej lokalizacji

    Brzeg

    • 378 830 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z ciszą Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z tarasem i przytulnym ogrodem o powierzchni 41,95 m², położone na parterze eleganckieg...

  • Mieszkanie Mielec
    Mieszkanie Mielec

    Mielec

    • 595 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 4 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy położonej w dzielnicy Stare Miasto w Mielcu. Największym atutem tej nieruchomości jest jej położenie u zbiegu ul...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siewierz

    • 314 526 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki ul. Kielecka

    Kraków » Grzegórzki » ul. Kielecka

    • 1 550 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 18 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    W BLISKOŚCI RONDA MOGILSKIEGO I UNIWESYTETU EKONOMICZNEGO z garażem w bryle budynku 4 niezależne pokoje , pomieszczenie na garderobę , kuchnia oddzielona od jadalni meblośc...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 459 900 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na zamianę 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu w okolicy placu św.Małgorzaty w Świdnicy! Zamiana dotyczy tylko mieszkań 2 pokojowych na niskim...

  • Bezpośrednio Pilnie Okazja Ursynów 400 Metro Warchalowskiego
    1 / 3
    Bezpośrednio Pilnie Okazja Ursynów 400 Metro Warchalowskiego

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio !! Super Okazja! Piękne Mieszkanie na Ursynowie - 400m do metra! • Natolin Imielin • Pilne!!! Oferuję na sprzedaż BEZPOŚREDNIO przestronne, trzypokojowe mieszkanie na...

  • Mieszkanie 37m2 ul. Wojska Polskie Kamienica z 2007 r.

    Kielce

    • 351 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania przestronne, mieszkanie o pow. 37 m. kw. położone w Kamienicy wybudowanej 2007 roku w centrum Kielc przy ul. Wojska Polskiego w pobliżu Rogatki Krakowskiej. Mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 359 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna duża kuchnia, s...