• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 859 100 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronny czteropokojowy apartament znajdujący się w Centrum Świdnicy! Apartament o powierzchni ok. 123 m2, na którą składa się osobna przestronna kuchn...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 169 100 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronna kawalerka w Centrum Świdnicy! Mieszkanie do małego remontu! - łazienka. [i] Idealna pod inwestycje! [/i] Na powierzchnie mieszkania składa się pokój, kuc...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 179 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie I-pokojowe na I piętrze w okolicach Centrum! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni ponad 30m2, na którą składają się pokój, kuchnia i łazienka z toaletą. Mie...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna

    Jastrzębia Góra » ul. Sanatoryjna

    • 270 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 16 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna (odległość ok. 500 m od morza i piaszczystej plaży, ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Karwi, ok. 37 km do Gdyni) Funkcjonalny, kompaktowy lokal...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Rybickiego

    • 3 700 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 72 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Yacht Park Marina - luksus nad samym morzem LOKALIZACJA:Yacht Park to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, zlokalizowana w sercu Gdyni, tuż przy Ma...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Sadowa

    Elbląg » ul. Sadowa

    • 440 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA NOWOCZESNE MIESZKANIE Z TARASEM - OSIEDLE SADOWA * Gotowe do wprowadzenia, * Parter * 39 mkw * Taras 20 mkw. * Zabudowy i AGD w cenie * Komórka...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 519 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z osobną kawalerką - typu studio! Idealne pod inwestycję! Na powierzchnię głównego mieszkania składa się kuchnia, trzy osobne pokoje, łazienka oraz pr...

  • Sprzedam mieszkanie do remontu w Koninie 51.6 m2
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie do remontu w Koninie 51.6 m2

    Konin

    • 235 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne, mieszkanie do remontu w Koninie w kultowym "Galeriowcu" z ogromnym potencjałem. Mieszkanie ma 51.6 m2, jest na 3 pietrze, posiada 3 pokoje, kuchnie, balkon i...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Władysławowo

    • 820 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Licencjonowana Agencja Obrotu Nieruchomościami FENIKS
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Dębniki ul. Mieszczańska

    Kraków » Dębniki » ul. Mieszczańska

    • 1 240 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    DĘBNIKI , BLISKO CENTRUM KONGRESOWEGO ICE trzy pokojowe z wyposażeniem , łazienka z toaletą i wanną , aneks kuchenny, pomieszczenie gospodarcze, balkon. Wyposażenie kuchni na wymi...

  • Osiedle P. Alejach BEZCZYNSZOWY Apartament B11 L4

    Tarnów » al. Tarnowskich

    • 415 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny Apartament Bezczynszowy B11 — Osiedle przy Alejach, Tarnów Twoje nowe miejsce na ziemi czeka! Zamieszkaj w sercu Tarnowa — w apartamencie, który łączy nowoczesny design,...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym zlokalizowane w okolicach Zalewu w Świdnicy! WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY! Na powierzc...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek ul. 1000-Lecia Państwa Polskieg...

    Białystok » Białostoczek » ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

    • 646 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanieMieszkanie w Białymstoku przy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego o powierzchni 62,68 m² w świetnym układzie: 2 sypialnie i salon z wyjśc...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 238 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Pok...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż

    Dzierżoniów

    • 360 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie na ładnym osiedlu , dużo przestrzeni i zieleni,usytuowanie na parterze powierzchnia 52m do mieszkania przynależy piwnica oraz duży przestr...

  • Mieszkanie Gdynia, Sandomierska
    1 / 4
    Mieszkanie Gdynia, Sandomierska

    Gdynia

    • 546 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    2 POKOJE | DOBRZE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA MAŁY KACK | OGRÓD LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Mały Kack. Dobrze sko...

  • Przestronne 2 pokojowe mieszkanie Wrzeszcz
    1 / 10
    Przestronne 2 pokojowe mieszkanie Wrzeszcz

    Gdańsk

    • 640 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe – Gdańsk Wrzeszcz Górny Parametry nieruchomości Powierzchnia: 50 m² Liczba pokoi: 2 Stan mieszkania: bardzo dobry, po remoncie, gotow...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek

    Białystok » Białostoczek

    • 2 700 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | ***3-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Białystok, Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 10 osiedle Białostoczek Nowe budownictwo, Wysoki standard,...

  • Mieszkanie Mogilany ul. Słowiańska

    Mogilany » ul. Słowiańska

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w pobliżu Krakowa o pow 59m2 - 3 pokoje -2 miejsca postojowe- 2 balkony , - piwnica -niskie koszty utrzymania Mieszkanie na 2 piętrze w niskim, nowoczesnym...

  • Mieszkanie Tarnów Rzędzin

    Tarnów

    • 489 999 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w Tarnowie z ogrodem i jacuzzi w wysokim standardzie! Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, wykończone w wysokim standa...