• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu

    Grudziądz

    • 39 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Macieja Banaszaka – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje na sprzedaż 1/6 udziału w prawie własności lok...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 464 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu piękne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Nowym Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon z j...

  • Mieszkanie Polkowice ul. Krokusowa

    Polkowice » ul. Krokusowa

    • 249 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 67,55 m² - Polkowice Dolne, przy parku - do remontuNa sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m², położone w malowniczej...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Czyżyny ul. Sołtysowska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Sołtysowska

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie ponad 70m2 z możliwością zrobienia 4 pokoju. Obecnie składa się z 3 pokoi , wc , łazienki , kuchni , przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania przynależą 2 piwnice . Gar...

  • NIŻSZA CENA! 1711 M N. Sącz ul. Matejki, nowoczesny apartame
    1 / 16
    NIŻSZA CENA! 1711 M N. Sącz ul. Matejki, nowoczesny apartame

    Nowy Sącz

    • 1 150 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NIŻSZA CENA! 1711 M N. Sącz ul. Matejki, nowoczesny apartament na sprzedaż, 100m2, IIIp, 3 pokoje, 2 balkony. Cena: 1 150 000 zł OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! JEDYNA TAKA OFERTA W NASZYM...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 744 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w Rumi
    Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w Rumi

    Rumia

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartamenty inwestycyjne w gminie Krynica-Zdrój!

    Mochnaczka Niżna

    • 744 700 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Apartamenty typu Premium Mochnaczka Niżna, uzdrowiskowa gmina Krynica-Zdrój Apartament A3.2 - Piętro 67,70 m2 z balkonem 744 700 zł + 8 % VAT (11 000/m2) BEZ PROWIZJI OD K...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Prof. Stefana Hausbra...

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Hausbrandta

    • 1 050 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne (ekspozycja południowy zachód), ustawne, rozkładowe i przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Morena) o powierzchni użytkowej 75,11 m2...

  • Mieszkanie, Kawalerka, Wieniawa, Miasteczko, 35m2

    Lublin » Wieniawa » ul. Czwartaków

    • 360 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie, Lublin, Mieszkanie, Kawalerka, Wieniawa, Miasteczko Akademickie, Czwartaków, 35m2Możliwość wynajmu za 1500 zł+ czysz+mediaOpis mieszkania: - piętro: 3/3- powierzchnia m...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Harcerska

    Władysławowo » ul. Harcerska

    • 434 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Nowe mieszkanie we Władysławowiez antresolą o dodatkowej powierzchni 17 m2 po podłodze  Lokalizacja:Cetniewo- Osada zlokalizowana we Władysławowie przy ulicy Harcerski...

  • Mieszkanie Kluczbork ul. Mickiewicza

    Kluczbork » ul. Mickiewicza

    • 499 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 3 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłączność oferty! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana na pierwszym piętrze w kamienicy w samym sercu Kluczborka. Nieruchomość wyróżnia ciekawa architektura, atrak...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowo urządzone mieszkanie położne w okolicach ul. Wodnej! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą...

  • umeblowane na 1 pietrze

    Jastrzębie-Zdrój

    • 275 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Kielce Barwinek ul. Barwinek

    Kielce » Barwinek » ul. Barwinek

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 5 3 m , usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1989 roku. Nieruchomość położona jest na osiedlu Barwinek w spok...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki ul. Grzegórzecka

    Kraków » Grzegórzki » ul. Grzegórzecka

    • 645 310 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 23 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    InPoint Property ma zaszczyt zaprezentować kawalarkę w idealnej lokalizacji w ścisłym centrum Krakowa. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z: - pokoju...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Stefana Okrzei

    Gdynia » Grabówek » ul. Okrzei

    • 549 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE Z 2 POKOJAMI I OSBONĄ DUŻĄ KUCHNIĄ     DO ODŚWIEŻENIA NIERUCHOMOŚĆ:Wysokie mieszkanie 290 cm o powierzchni 64 m2 położone jest na 2 piętrze. Składa się:- z przestronnego...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 586 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie na parterze w Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! Na powierzchnię mieszkania składa się 3 pokoje, kuchnia, łazienka...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 600 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 4-pokojowe na os. Łokietka
    1 / 16
    4-pokojowe na os. Łokietka

    Poznań

    • 620 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Promocja! Tylko do końca czerwca obniżka ceny o 40000 złotych. Zamiast 660000 oferta obniżona na 620000 zł. Dodatkowo zaoszczędzisz 20000 zł pomijając prowizję biura nieruchomośc...