• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Mieszkanie Elbląg ul. Świerkowa

    Elbląg » ul. Świerkowa

    • 360 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM Elbląg, ul. Świerkowa * Parter * 62 mkw * Trzypokojowe * Ogródek * Centralne ogrzewanie i ciepła w...

  • Rezerwacja | Mieszkanie | Andersa | 44,25 m2

    Ciechanów » ul. Andersa

    • 440 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze przy ul. Andersa 51 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 44,25 m2 wchodzą: · Salon z...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Stroma

    Kraków » Podgórze » ul. Stroma

    • 555 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Stromej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE, 3 POKOJE W CENTRUM MIASTA

    Szczecin » ul. Bolesława Śmiałego

    • 459 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu dwupoziomowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w samym centrum Szczecina w odnowionej kamienicy.Nieruchomość:- 42,23 m2 powierzchni użytkowej- 57,92 m2 po...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bolesława Prusa

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Prusa

    • 1 199 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 12 361 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Informacja: przedmiotem sprzedaży są 2 mieszkania, z których każde posiada własną księgę wieczystą. Sprzedawane są jako całość (nie można kupić tylko jednego z nich).MIESZKANIA: są...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Pańska

    Warszawa » Wola » ul. Pańska

    • 6 600 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Komfortowe mieszkanie (Apartamenty Pańska) z podziemnym miejscem parkingowym. Do wynajęcia 3 pokojowe przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84 m w nowoczesnym budy...

  • Mieszkanie M2 lub M3 w Zawierciu
    1 / 2
    Mieszkanie M2 lub M3 w Zawierciu

    Zawiercie

    • 150 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Najlepiej do remontu, M2 lub M3, jestem klientem gotówkowym. Tylko w bloku.

  • Bezpośrednio 57 m kw. 3- 4 pokoje Gocław
    1 / 12
    Bezpośrednio 57 m kw. 3- 4 pokoje Gocław

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Piękny widok , piękne mieszkanie. Ul. Umińskiego 16. Możliwa własna aranżacja -3 pokoje + kuchnia, lub 4 pokoje + aneks kuchenny + gabinet . Bezpośrednio od właściciela. Tel [t...

  • Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie - 123...

    Legionowo

    • 749 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ----- PROMOCJA ----- 769 000 zł -----> 749 000 zł Dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w Legionowie. Stan deweloperski → Mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle be...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 359 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy, zlokalizowane na 2 piętrze- tuż przy Galerii Świdnickiej. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z w...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 348 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Klimatyczne mieszkanie 2-poziomowe położone przy parku! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym oraz duża łazienka, dodatkowo na poddaszu jest sypialni...

  • Mieszkanie Tarnów Rzędzin

    Tarnów

    • 489 999 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w Tarnowie z ogrodem i jacuzzi w wysokim standardzie! Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, wykończone w wysokim standa...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Pileckiego
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Pileckiego

    Warszawa

    • 815 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w nowym budownctwie na Ursynowie Budynek z 2008 r, cegła, Ekspozycja południowo-zachodnia, doświetlone Widok na ciche patio Mieszkanie wyremontowan...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Kraków - ul. Starowiślna - 1 pokój
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż - Kraków - ul. Starowiślna - 1 pokój

    Kraków

    • 650 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Kazimierz – ul. Starowiślna Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 w odrestaurowanej kamienicy z 1928r. w samym sercu his...

  • Mieszkanie Andrychów ul. Włókniarzy

    Andrychów » pl. Włókniarzy

    • 315 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIeszkanie w spokojnej części Andrychowa ale zarazem w bezpośredniej bliskości centrum. W pobliżu przedszkola, żłobek, sklepy i przystanek autobusowy. Powierzchni 53,14m2...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Leona Wyczółkowskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Wyczółkowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z dużym ogrodem blisko Starego Miasta - wyjątkowa oferta!Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w świetnie s...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Kazimierz ul. Dajwór

    Kraków » ul. Dajwór

    • 1 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Dajwór. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 319 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Jerzego Burskiego

    Olsztyn » ul. Burskiego

    • 320 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,19 m , położone na 3. piętrze bloku z 2006 roku przy ul. Burskiego w samym ser...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Salwator ul. Włóczków

    Kraków » Krowodrza » ul. Włóczków

    • 693 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wysoki strych o powierzchni całkowitej 110m2 , na 4 piętrze w pobliżu ulic Włóczków i Syrokomli. Jest założony nowy dach , wysokość 5m w szczycie( możliwość antresoli) , budynek...