• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie, niezależne pokoje,...

    Poznań

    • 360 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie, niezależne pokoje, Dębiec, ul. Bukowa! Mieszkanie dostępne od zaraz ! Poznań, ul. Bukowa, w pobliżu ul. 28 Czerwca 1956 r. W nieda...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Obrońców Westerplatte

    Gdańsk » Oliwa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 1 639 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Starej Oliwy - 83 m²  !!!!!Parter kamienicy z 1915 roku.Na sprzedaż przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 83 m², położone w jedne...

  • Mieszkanie Pruszków osiedle Staszica ul. Wojska Polskiego

    Pruszków » ul. Wojska Polskiego

    • 755 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Duże i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow 72 m2, na 4 piętrze w bloku z windą, na osiedlu Staszica blisko pę tli . Mieszkanie - 3 pokoje ( o pow. 25m2, 8m2, 8 m2) z...

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 15
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 400 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasne i przytulne 3- pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śremie na ul. Konstytucji 3 Maja. Mi...

  • Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny
    Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny

    Marki

    • 1 000 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 249 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ciekawe mieszkanie położone przy parku - gotowe do zamieszkania! [i]UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI - ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ! [/i] Na powierzchnię mieszkania składają się dwie części...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Promocja - prowizja jedyne 50% pierwszego czynszu! Mieszkanie wolne od 01.04.2025 roku! [i] UMOWA W FORMIE NAJMU OKAZJONALNEGO. [/i] Eleganckie mieszkanie w...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Wrocławska

    Świdnica » ul. Wrocławska

    • 530 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Omega Estate spełnia marzenia! Dziś o niesamowitej nieruchomości w Świdnicy!  Nie często zdarza się nam pośredniczyć w sprzedaży nieruchomości, która zarówno spełnia wymogi osób c...

  • Mieszkanie Opole ul. Kolejowa

    Opole » ul. Kolejowa

    • 548 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie, Śródmieście. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 48m2 wykończona w bardzo dobrym standardzie, usytuowana na parterze w niskiej kamienicy. Lo...

  • Mieszkanie Opole ul. Warsztatowa

    Opole » ul. Warsztatowa

    • 699 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z zaadaptowanym poddaszem w cichej okolicy w niskiej zabudowie. Szanowny kliencie, Śródmieście! Nieruchomość o powierzchni ok. 82,30m2 usytuowana na pierwszym piętrz...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 399 441 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Lokalizacja: Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, doskonała komunikacja, nowo powstałe osiedle realizowane...

  • Bonin pilna sprzedaż!

    Bonin

    • 170 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do pilnej sprzedaży! Preferowany zakupu za gotówkę, klient korzystający z kredytu hipotecznego może dokonać zakupu na indywidualnych warunkach -szczegóły dostępne w biurze poś...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 640 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie na I piętrze - okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się piękny, narożny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie łazienka oraz prz...

  • Jedyny taki apartament w Stargardzie

    Stargard Szczeciński » ul. Czarnieckiego

    • 1 200 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy apartament w otulinie dwóch parków w samym centrum Stargardu. Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 122m2 usytuowanego na drugim piętrze budynku trzypiętrow...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długa

    • 899 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie położone na prestiżowej i najpopularniejszej ulicy w Gdańsku, tuż przy Kościele Mariackim i Fontannie Neptuna. Świetnie skomunikowane!!MIESZKANIE:Jasne, dwustronne, usta...

  • PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza
    1 / 9
    PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza

    Gliwice

    • 470 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 73,37m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. położone na 1 piętrze w budynku z cegły, po termomodernizac...

  • Jarosław, Mickiewicza – lokal NR 2 inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 16
    Jarosław, Mickiewicza – lokal NR 2 inwestycyjny na sprzedaż

    Jarosław

    • 225 694 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mickiewicz Jarosław. Prezentujemy wyjątkowe lokale mieszkalne o powierzchni od 48 do 89 m2, zlokalizowane w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z 1903 roku w centrum Jarosławia...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tczew

    • 510 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Solidarności Al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 3 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajmu mieszkanie (kawalerka) po remoncie na Muranowie w sąsiedztwie Pl. Bankowego. Możliwy najem na cele biurowe. Budynek z lat 50-tych, odnowiony w doskonałej lokaliz...