• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniem garażowym

    Łódź

    • 1 140 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym sygn. akt LD1M/GUp/10/2023 zaprasza do udziału w konkursie...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny

    Kraków » Podgórze

    • 830 981 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 21 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż - Stare Podgórze, ul. Rydlówka - 38,17 m², 1 pokój Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38,17...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Mariana Smoluchowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Smoluchowskiego

    • 945 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska-  Aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna pro...

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Krośnice

    • 579 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% od kupującego. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację ⏬⏬⏬Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego, znajdującego się w Krośnicach- gmina wiejs...

  • Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.
    1 / 16
    Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.

    Goczałkowice-Zdrój

    • 560 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecamy Państwu na sprzedaż nowe, solidnie wykonane apartamenty na parterze - pozostało 1 mieszkanie oraz na 1 piętrze - pozostały 4 mieszkania położone w miejscowości uzdrowiskow...

  • Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 341 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem o dużym mieszkaniu dla rodziny! Szukasz nieruchomości stanowiącej alternatywę dla domu? A może chcesz mieszkać w połowie, a drugą wynajmowa...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Bonerowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Bonerowska

    • 1 170 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    STARE MIASTO , 64 M2 UL. BONEROWSKA z wyposażeniem i klimatyzacją w wyremontowanej kamienicy. Pokój niezależny , pokój z aneksem kuchennym z zabudową kuchenną, dużą lodówką ,...

  • Mieszkanie Kielce ul.

    Kielce

    • 854 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Omega Estate realizuje marzenia! Tym razem o wyjątkowym apartamencie na zamkniętym osiedlu! Lokalizacja spełnia wymagania nawet najbardziej wybrednych. Zarówno tych, którzy pragną...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki ul. Moniuszki

    Kraków » Grzegórzki » ul. Moniuszki

    • 2 100 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 14 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OSIEDLE OFICERSKIE !!!! BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE 4 POKOJOWE ( 102m2)na 1 piętrze + LOKAL 41 m kw ( ma parterze) + GARAŻ + OGRÓDEK + PIWNICA Mieszkanie: 4 pokoje, dwie łazienki i...

  • Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i garażem

    Warszawa » ul. Białej Brzozy

    • 1 500 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę pięknego mieszkania na sprzedaż. Znajduje się ono w budynku zlokalizowanym w Warszawie przy ulicy Białej Floty, na prestiżowym osiedlu M...

  • Mieszkanie 67m2 k. Dobrego Miasta, ogród, garaż

    Smolajny

    • 215 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Smolajnach (67,5m2) niedaleko Dobrego Miasta. Mam nadzieję, że to ogłoszenie będzie na tyle interesujące, ż...

  • Mieszkanie 50m2, CENTRUM, I piętro, niski czynsz

    Braniewo » ul. Armii Krajowej

    • 245 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Firma MM House ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Braniewie przy ul. Armii Krajowej 11.MIESZKANIE: Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Librowszcz...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Librowszczyzna

    • 1 500 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Librowszczyzna. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Podgórze ul. Krasickiego

    Kraków » Podgórze » ul. Krasickiego

    • 1 049 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ODNOWIONE 2 pokojowe z możliwością wydzielenia 3 pokoju W WYREMONTOWANEJ KAMIENICY ; Składa się z jasnego salonu w którym jest piękny piec kaflowy , przestronnej i jasnej sypialni...

  • Leśne Zacisze Jaszczółtowo
    1 / 6
    Leśne Zacisze Jaszczółtowo

    Jaszczółtowo

    • 325 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Rozpoczęliśmy II etap inwestycji osiedla mieszkań w Jaszczółtowie. Spokojna okolica, miejscowość otoczona lasami, w sąsiedztwie stadniny koni. Dogodna komunikacja w wielu kierunka...

  • 3 pokoje z balkonem i miejscem postojowym
    1 / 14
    3 pokoje z balkonem i miejscem postojowym

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 22 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży piękny z klimatem Apartament 3 pokojowy z dużym balkonem i miejscem postojowym, na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu, na pograniczu Śródmieścia, Żoliborza i Woli. Pokó...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 1 460 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 16 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Morena) o powierzchni użytkowej 88,89 m2. W jego skład wchodzą:...

  • Mieszkanie Tczew ul. Strzelecka

    Tczew » ul. Strzelecka

    • 529 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 4 pokojowe po remoncie w kamienicy!!!LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Tczewa. Okolica charakteryzuje się spokojem i dobrą komunikacją z resztą...

  • Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem

    Dziwnówek

    • 620 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Znakomita oferta-do rozsądnej negocjacji! Oferuję Państwu na sprzedaż przytulny apartament z balkonem na ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu. Jest o powierzchni 41 m2, składa się z...

  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 519 000 € cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 179 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż apartamenty z widokiem na morze w La Manga. Przedstawiamy Państwu nowy projekt w bezkonkurencyjnej lokalizacji z najlepszymi widokami na morze! Bądź nowym właścici...