• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 558)
  • Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego
    1 / 6
    Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego

    Rydzyna

    • 325 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Bolesława Chrobrego - nowocz...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Wrocławska

    Kraków » Krowodrza » ul. Wrocławska

    • 850 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Mieszkanie Nowogród Bobrzański,
    1 / 13
    Mieszkanie Nowogród Bobrzański,

    Nowogród Bobrzański

    • 299 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 2 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w Nowogrodzie Bobrzańskim. Mieszkanie znajduje się na parterze. Powierzchnia mieszkania to aż 8...

  • Apartament 3pok OSADA GÓRSKA parking PIĘKNY!!! 0%
    1 / 16
    Apartament 3pok OSADA GÓRSKA parking PIĘKNY!!! 0%

    Szklarska Poręba

    • 619 990 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulny i nowy trzypokojowy apartament 34,57 m2 z ogródkiem, położony na 1 piętrze apartamentowca kompleksu Osada Górska (2023) przy ul. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie (udział 1/2)

    Włocławek

    • 26 800 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Doroty Nowak – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje na sprzedaż 1/2 prawa odrębnej własności lokalu miesz...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie – udział (za 50% ceny)

    Lisewo

    • 15 900 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Natalii Kocińskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje na sprzedaż udział w wysokości 1/6 stanowiącej...

  • Przymorze- Jagiellońska 30/Mieszkanie 38 mkw

    Gdańsk

    • 550 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno ul. Janki Bryla

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Bryla

    • 1 199 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 14 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Pięknie położone osiedle w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Leśna otulina gwarantuje mieszkańcom maksimum prywatności i pozwala cieszyć się n...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 6 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie umeblowane i wyposażone w przedwojennej kamienicy z fasadą z piaskowca na Starej Ochocie, niedaleko pl. Narutowicza. Bardzo dobra komunikacja. Okolica jest bardzo...

  • Mieszkania Deweloperskie –Kazimierz Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 300 570 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica ul. Karola Szymanowskiego

    Świdnica » ul. Szymanowskiego

    • 510 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem proponujemy do zakupu mieszkanie idealne dla rodziny z dwoma balkonami! W spokojnym miejscu Świdnicy, tuż obok zalewu Witoszówka posadowion...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Hugona Kołłątaja

    Świdnica » ul. Kołłątaja

    • 399 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Proponujemy do zakupu wyjątkowe mieszkanie na Zarzeczu!Bloki z wielkiej płyty często charakteryzują się bezpłciowością, jednak nie to mieszkanie! Tu...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Centrum ul. Żeromskiego

    Kielce » Centrum » ul. Żeromskiego

    • 299 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Centrum Kielc na ul. Żeromskiego . Nieruchomość o powierzchni 39,90m2 , na którą składa się: - duży pokój...

  • idealne pod wynajem, balkon, piwnica

    Rzeszów » ul. Sportowa

    • 579 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Sportowej. Mieszkanie doskonale sprawdzi się pod...

  • Rezerwacja | Mieszkanie | Sprzedaż | 54 m2

    Ciechanów » ul. Ściegiennego

    • 250 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe znajdujące się na trzecim piętrze przy ul. Ściegiennego w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 54 m2 wch...

  • Centrum Nowego Targu
    Centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 855 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament mieszkalny dwupoziomowy o pow. użytkowej 95,32 m2 Poziom pierwszy składa się z otwartej przestrzeni o pow. 42m2 łączącej kuchnię z salonem i łazienki o pow 3,5m2 . Pozi...

  • Apartament w stanie deweloperskim Kościelisko
    1 / 2
    Apartament w stanie deweloperskim Kościelisko

    Kościelisko

    • 782 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Chata pod Tatrami z siedzibą w Zakopanem ul. Gimnazjalna 1/205 posiada w swojej ofercie widokowe apartamenty w stanie deweloperskim w Kościelisku , w bardzo atr...

  • Mieszkanie Tarnów, Promienna
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Promienna

    Tarnów

    • 429 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie na sprzedaż - ul. Promienna Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane przy ulicy Promiennej 24 w Tarnowie. Lokal z...

  • sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    mieszkanie 3stronne KW odrębna własność osiedle zamknięte blisko komunikacja balkon piwnica dużo zieleni mieszkanie do remontu

  • Sprzedam mieszkanie

    Braniewo

    • 290 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam sprzedam wyremontowane mieszkanie w Braniewie o powierzchni 47 m ,składające się z 3 osobnych pokojów łazienki kuchni i korytarza . Mieszkanie znajduje się w Braniewie na 4...