• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 419 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam lub zamienie na mniejsze
    1 / 8
    Sprzedam lub zamienie na mniejsze

    Polkowice

    • 430 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Sprzedam lub zamienię mieszkanie w Polkowicach o powierzchni 87.5 m2. Mieszkanie jest na 7 piętrze . Kuchnia z jadalnią , 4 pokoje.na mniejsze do remontu Mieszkanie do kapitalnego...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska » al. Tysiąclecia

    • 249 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Przybyszewo gm. Święciechowa,
    1 / 8
    Mieszkanie Przybyszewo gm. Święciechowa,

    Przybyszewo

    • 195 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 47 m² (powierzchnia całkowita 55 m² wraz z pomieszc...

  • Mieszkanie Opole ul. Oleska

    Opole » ul. Oleska

    • 720 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta na wyłączność! Opole - Chabry Słoneczny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 88,11 m2 usytuowany na drugim piętrze w niskiej kamienicy. Oferowana nieruchomość znajduj...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 2 099 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 25 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament w prestiżowej inwestycji - wyjątkowa lokalizacja nad Motławą!Oferuję na sprzedaż dwa apartamenty inwestycyjne o powierzchni ok. 42 m² każdy, zlokalizowane w nowoczesnym...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 514 900 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - okolice Centrum, w sąsiedztwie parku! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa duże pokoje - połączone ze sobą, istniej...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mińsk Mazowiecki

    • 399 987 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • BEZCZYNSZOWE, 1 pokojowe, II piętro, WARTO !
    1 / 12
    BEZCZYNSZOWE, 1 pokojowe, II piętro, WARTO !

    Biała Góra

    • 39 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OKAZJA !!! TYLKO 870.70zł/m2 !!! PREZENTUJEMY BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE JEDNOPOKOJOWE POŁOŻONE NA DRUGIM PIĘTRZE W BUDYNKU WIELORODZINNYM ZLOKALIZOWANYM W SPOKOJNEJ OKOLICY OTOCZON...

  • OKAZJA DLA INWESTORÓW | 2 MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ | UL. GWARNA | C...

    Poznań

    • 579 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA DLA INWESTORÓW | 2 MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ | UL. GWARNA | CENTRUM ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: 1. WIRTUALNY SPACER - [url] 2. FILM - [url] BLOK I P...

  • Mieszkanie Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich

    Sosnowiec » ul. Mieroszewskich

    • 220 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 22,98 m2 w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze przy ul. Braci Mieroszewskich Lokal mieszkalny mieści się na pierwszym piętrze w cztero...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 750 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 19 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie na 12 piętrze dla osób ceniących komfort i piękne widoki.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku Letnicy. O...

  • Do remontu 57 m, 3 pokoje , Gocław ,bezposrednoi
    1 / 7
    Do remontu 57 m, 3 pokoje , Gocław ,bezposrednoi

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Tanie mieszkanie 57 , 3 pokoje, do remontu. Bezpośrednio od właściciela. Ul. Umińskiego , Warszawa Tel. [tel] Cena 750 tys.

  • Nowoczesny nadmorski apartament
    Nowoczesny nadmorski apartament

    Władysławowo

    • 806 274 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny nadmorski apartament
    Nowoczesny nadmorski apartament

    Władysławowo

    • 613 222 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 034 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 899 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PIĘKNY APARTAMENT PRZY MOTŁAWIE - INWESTYCJA NADMOTŁAWIE !ŚWIETNA INWESTYCJA - BLISKO STAREGO MIASTA - WYSOKI STANDARD !!APARTAMENT: Na sprzedaż w pełni wyposażony, elegancki apart...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Ugorek ul. Łąkowa

    Kraków » ul. Łąkowa

    • 799 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Łąkowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 650 442 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 27 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 277 926 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 698 802 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 29 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości