• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 410 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | REZERWACJA Rezerwacja Na sprzedaż M5 Rybnik ul. Orzepowicka. Mieszkanie mieści się w bloku po termomodernizacji z wymieni...

  • Mieszkanie Łódź Stare Polesie ul. Gustawa Daniłowskiego

    Łódź » Polesie » ul. Daniłowskiego

    • 279 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania blisko Parku na Zdrowiu, mamy dla Ciebie idealną propozycję! To przestronne mieszkanie o powierzchni 39,88 m² znajduje się w prestiżowej i cichej okolicy Ł...

  • Mieszkanie Świdnica ul. okolice Osiedla Młodych

    Świdnica » ul. Młodych

    • 1 600 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    [i]MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA 2025 ROKU.[/i] Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w okolicach Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchni...

  • Przestronne dwupoziomowe mieszkanie
    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie

    Lębork

    • 650 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lędowo

    • 784 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż !

    Chrzanów

    • 235 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do zaoferowania przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m², usytuowane na wysokim parterze w dwulokalowym budynku przy ul. Orkana. To doskonała lokalizacja z wygodnym dojazdem...

  • Kawalerka na sprzedaż !

    Częstochowa

    • 245 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na sprzedaż - Częstochowa, Raków ! Kawalerka ma 30m2, znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku. Posiada jasny pokój, aneks kuchenny, łazienkę z WC oraz przedpokój....

  • Mieszkanie szczawnica

    Szczawnica

    • 550 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w uzdrowisku szczawnica mieszkanie na 1 piętrze spokojny blok piekny widok niski czynsz 250 zl

  • Przestronne 3 pokoje w ścisłym centrum

    Szczecin » ul. Monte Cassino

    • 649 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży rozkładowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 83,40m2 położonego na trzecim piętrze w odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Nieruc...

  • Mieszkanie Tychy B

    Tychy

    • 405 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | OKAZJA CENOWA 405 000 TYŚ !!! SZUKASZ CISZY I SPOKOJU TO MIESZKANIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 2 pokojo...

  • Mini kawalerka po remoncie gotowa do wynajmu
    1 / 11
    Mini kawalerka po remoncie gotowa do wynajmu

    Żyrardów

    • 199 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 14 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta bezpośrednia! Na sprzedaż bezpośrednio mini kawalerka o powierzchni 13,5m2 przy ul. Kościelnej w Żyrardowie. Dojazd do Warszawy 30min pociągiem lub samochodem. Idealne po...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 441 875 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 591 760 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 480 438 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 395 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 430 980 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Wróblewskiego

    Kraków » Stare Miasto » ul. Wróblewskiego

    • 1 968 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W STARYM MIEŚCIE trzy pokojowe na wysokim parterze.Niezależne pokoje , osobna kuchnia, spiżarnia, łazienka , osobna toaleta, przedpokój , piwnica. Wejście do mieszkania z klatki s...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 463 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BEZCZYNSZOWE. NIETYPOWY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - możliwość zmiany. Mieszkanie na I piętrze w trzypiętrowej kamienicy w Gdyni Obłużu, blisko marketu Kaufland. Obecnie przebudo...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Grochowa

    Białystok » Centrum » ul. Grochowa

    • 1 600 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Stylowe mieszkanie do wynajęcia - Centrum Białegostoku    Oferujemy piękne, jasne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Białegostoku - idealne dla osób pragnących wygody i dostę...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Warszawska

    Sochaczew » ul. Warszawska

    • 480 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania w Sochaczewie przy ul. WarszawskiejZ przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużego mieszkania położonego na 1. piętrze w sercu So...