• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Salwator ul. Włóczków

    Kraków » Krowodrza » ul. Włóczków

    • 693 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wysoki strych o powierzchni całkowitej 110m2 , na 4 piętrze w pobliżu ulic Włóczków i Syrokomli. Jest założony nowy dach , wysokość 5m w szczycie( możliwość antresoli) , budynek...

  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska ul. Westerplatte

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Westerplatte

    • 259 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    DWUPOKOJOWE MIESZKANIE BLISKO RYNKU - DĄBROWA TARNOWSKA, OS. WESTERPLATTE. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,67m2, położone na trzecim p...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 337 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2 zlokalizowane na VII w X piętrowym bloku mieszkalnym, położone w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Staszica. W skład...

  • Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU
    1 / 2
    Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU

    Łódź

    • 71 014 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/6 częś...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Wawelska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Wawelska

    • 710 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wawelskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska

    Warszawa

    • 1 199 911 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 461 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Użytkowane Jako BIURO, 65 m2 - Taras - Praga Południe, Grochów - CH Promenada, Plac Szembeka - Pętla Tramwajowa Gocławek Idealne na kancelarię, sklep internetowy, gabin...

  • jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie po remoncie
    1 / 11
    jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie po remoncie

    Warszawa

    • 969 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 18 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Mokotowie Budynek z 1970 r Budownictwo z lat 70-tych to urok retro z możliwością zrównoważenia nowoczesnymi elem...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzionków

    • 290 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie pod Wrocławiem z dużym ogrodem lub dwupoziomowe z balk...

    Dobrzykowice

    • 550 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Osiedle "Ciche Dobrzykowice" 8 mieszkań TYP A: 52,40 m² - Parter z dużym ogrodem ? 8 mieszkań TYP B: 74,41 m² - Piętro z balkonem i poddaszem użytkowym kanalizacja - miejsc...

  • Mieszkanie Juszkowo ul. Urocza

    Juszkowo » ul. Urocza

    • 475 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ:2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu "ZAKĄTEK" Juszkowie gm. Pruszcz Gdański z zewnętrznym prywatnym miejscem postojowym w cenie!Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży funkc...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 573 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Morska

    Gdynia » Chylonia » ul. Morska

    • 325 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    OKAZJA INWESTYCYJNA - USTAWNA KAWALERKA Z ŚWIETNYM SKOMUNIKOWANIEM!   MIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 30 m2. Lokal składa się z : - dużego pok...

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Jasień , Lubowidzka
    1 / 6
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Jasień , Lubowidzka

    Gdańsk

    • 470 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Gdańsku Jasień przy ulicy Lubowidzka, które znajduje się w nowo wybudowanym budynku z 2026 roku. Nieruchomość o powierzchni 41,15 m²...

  • 3 pokoje 61,55 m2, stan deweloperski
    1 / 8
    3 pokoje 61,55 m2, stan deweloperski

    Rzeszów

    • 566 260 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwustronne południe/północ o powierzchni 61,55 m2 z loggią 8,53m2 od strony południowej . Mieszkanie zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (...

  • Mieszkanie 44,07 , 2 pokoje
    1 / 7
    Mieszkanie 44,07 , 2 pokoje

    Rzeszów

    • 449 514 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,07 m2 z balkonem od strony południowej zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (4,6km do centrum) Mieszkanie w stanie dewelop...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Zielony Stok

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zielony Stok

    • 1 089 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Dwa mieszkania inwestycyjne w Siedlcach.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej części dzielnicy Siedlce, w najbliższym otoczeniu mamy...

  • Mieszkanie po remoncie widokowe 60 m2

    Tarnów

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji – Tarnów, ul. Marynarki Wojennej 4OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w jednej z n...

  • Mieszkanie Zakopane ul. Krupówki

    Zakopane » ul. Krupówki

    • 1 166 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 20 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE PRZY KRUPÓWKACH Mam w sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie pod względem lokalizacji oraz możliwości. Mieszkanie w prawdzie jest do remontu ale stwarza wiele możli...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Górna

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Górna

    • 469 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE INWESTYCYJNE PRZY UL. GÓRNEJ NA WZGÓRZU ŚW. MAKSYMILIANA.MIESZKANIE:Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,04 m2 składające się z:- Salonu z aneksem kuchenn...

  • Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.
    1 / 11
    Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.

    Prostki

    • 138 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie bezczynszowe, ,Cicha ,spokojna okolica.Niewielka miejscowość ok 6 km od Prostek.., .Do Grajewa czy do Ełku-15km.do najbliższego jeziora ok.2 km..Budynek pokryty blachą,...