• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 558)
  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Żabia

    Białystok » Centrum » ul. Żabia

    • 385 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 33 m² w centrum Białegostoku!Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m², zlokalizowane przy ul. Żabiej, w samym sercu Białegostoku. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Lotnicza

    Elbląg » ul. Lotnicza

    • 649 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny, w dobrej lokalizacji.Kupujesz bez prowizji od kupującego. Zapraszam na prezentację ! Lokalizacja:Nieruchomość po...

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum ul. Pileckiego

    Sosnowiec » ul. Pileckiego

    • 339 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sosnowiec, Centrum ul. Pileckiego. Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Centrum przy ul. Pileckiego. Nieruchomoś...

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum ul. Legionów

    Sosnowiec » ul. Legionów

    • 1 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka do wynajęcia w Sosnowcu Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu w dzielnicy Centrum przy ul. Legionów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 32...

  • Apartamenty z widokiem na panoramę Tatr

    Jabłonka » ul. Magurska

    • 419 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    Twój apartament w sercu Orawy!Luksusowe apartamenty w Jabłonce – tylko 12 wyjątkowych mieszkań! - Zostało tylko 7 dostępnych!Marzysz o własnym miejscu w górach? Osiedle Pod Ma...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Mieszkanie słoneczne z pięknym widokiem, do samodzielnej aranżacji. Bezpośrednio od właściciela. Tel. [tel] Ul. Umińskiego 16. Warszawa , Gocław.

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 290 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 5
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 453 296 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Boles...

  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 5
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 527 373 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ul...

  • MTBS 2 pokoje w bloku z balkonem
    1 / 8
    MTBS 2 pokoje w bloku z balkonem

    Gostynin

    • 110 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Odstąpię partycypację MTBS Gostynin. Mieszkanie położone na 2.piętrze w ocieplonym i zadbanym bloku przy ul. Spółdzielczej . Salon z aneksem kuchennym oraz otwarta sypialnia. Duży...

  • Mieszkanie Opole Groszowice

    Opole » Groszowice

    • 560 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z oknem połączonej z WC oraz przedpokoju, balk...

  • Mieszkanie 34 m2 w Centrum Opola

    Opole

    • 499 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34 m2, położone na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Centrum Opola. Mieszkanie w wysokim standar...

  • Mieszkanie na sprzedaż Opole Śródmieście pow. 73m2

    Opole » Śródmieście » ul. Maja

    • 555 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż -nowoczesne mieszkanie o pow. ok.73 m2. z antresolą, standard idealny, Opole śródmieście. Proponujemy Państwu atrakcyjne, oryginalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok....

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Piwna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Piwna

    • 1 135 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 25 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Piwnej, w samym sercu Starego Miasta. Zaledwie kilka kroków dzieli nas od największych atrakcji gdańskiej Starówki - ul. Długiej i Neptun...

  • Mieszkanie bezczynszowe - Tarnów-72 m2

    Tarnów » ul. Ujejskiego

    • 499 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy – ul. Ujejskiego, Tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m², położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum Tarnowa.Nieruchomość idealna...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 519 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu przestronne, duże trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, osobna kuchnia, 2 s...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 239 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie przeszł...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 2 999 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 19 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja: ul. grochowska 326Piętro: 1/14Metraż: 154,90 mkwPokoje: kuchnia, łazienka, toaleta, oraz 5 pokoi Cena: 3 099 000,00 zł Oferuję na Sprzedaż 5- pokojowe mieszkanie znajd...

  • Apartament w Centrum Nowego Targu
    1 / 5
    Apartament w Centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 855 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament mieszkalny dwupoziomowy o pow. użytkowej 95,32 m2 Poziom pierwszy składa się z otwartej przestrzeni o pow. 42m2 łączącej kuchnię z salonem i łazienki o pow 3,5m2 . Pozi...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Kazimierz ul. Trynitarska

    Kraków » ul. Trynitarska

    • 1 495 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 35 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Trynitarskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...