• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Mieszkanie dwupoziomowe - Kołobrzeg widok na morze
    1 / 16
    Mieszkanie dwupoziomowe - Kołobrzeg widok na morze

    Kołobrzeg

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce. Układ...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 220 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizac...

  • 2 pokojowe mieszkanie Kopisto Rzeszów
    1 / 15
    2 pokojowe mieszkanie Kopisto Rzeszów

    Rzeszów

    • 548 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 2 pokojowe klimatyzowane mieszkanie wraz z komórką lokatorską i balkonem o łącznej powierzchni 37 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Świetna lokalizacja w samym cen...

  • Mieszkanie Michałowo, Hieronimowska
    Mieszkanie Michałowo, Hieronimowska

    Michałowo

    • 335 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 62,7m2, położone w Centrum w Michałowie. Lokal świeżo po remoncie, utrzymany w stylu loft, co nadaje mu nowoczesny i przestronny design. Doskonała lokaliza...

  • Mieszkanie Żyrardów
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 430 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    tel. [tel]; [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Chciałbyś zamieszkać w nowocześnie zaaranżowanym, przytulnym mieszkaniu na spokojnym, zielonym osiedlu w Żyrardowie? Dobrze trafił...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze Wielkie, Kołobrzeska
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze Wielkie, Kołobrzeska

    Gdańsk

    • 419 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, kawalerki zlokalizowanej na gdańskim Przymorzu, jednej z najlepiej zlokalizowanych i pożądanych dzielnic Gdańska. Na mieszk...

  • 2 Pokoje Blisko Morza  Balkon  Parking
    1 / 15
    2 Pokoje Blisko Morza Balkon Parking

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad mor...

  • 2-pok z oddzielną kuchnią . Balkon, piwnica.
    1 / 11
    2-pok z oddzielną kuchnią . Balkon, piwnica.

    Szczecin

    • 559 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane w Szczecinie, w dzielnicy Gumieńce. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ pomieszczeń, co zapewnia komfort codzie...

  • Doskonale skomunikowane 3 pokoje Gdańsk Aniołki
    Doskonale skomunikowane 3 pokoje Gdańsk Aniołki

    Gdańsk

    • 699 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Klimatyczne, trzypokojowe, doskonale skomunikowane mieszkanie na gdańskich Aniołkach Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki tramwajowe w odległości 170 m., au...

  • Spokojna okolica I 2 pokoje 35 mkw I winda I
    1 / 3
    Spokojna okolica I 2 pokoje 35 mkw I winda I

    Gliwice

    • 343 392 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w otoczeniu natury! Brak prowizji! Brak podatku PCC 2%! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na tej jak i innych inwest...

  • Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek
    1 / 10
    Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkani...

  • Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | okolice PKP
    1 / 16
    Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | okolice...

    Wrocław

    • 800 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68,63 m², zlokalizowanego w urokliwej kamienicy przy ul. Stanisława Worcella. Mieszkanie po generalnym remoncie: n...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha

    Bytom

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,40 m2, położone na 3 piętrze w 10 piętrowym, ocieplonym wieżowcu przy...

  • 3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.

    Bartąg

    • 706 330 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem – Bartąg, przy granicy Olsztyna Kupujący nie płaci u notariusza podatku PCC (faktura VAT) cena do negocji. Zapraszamy do zapoznania si...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Witkowice
    Mieszkanie Kołobrzeg Witkowice

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z 2022 roku w Kołobrzeg. #nowoczesne...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, płk. pil. S. Łaszkiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, płk. pil. S. Łaszkiewic...

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | MIESZKANIE INWESTYCYJNE LUB NA WŁASNE POTRZEBY - SUPER LOKALIZACJA - MOGILSKA - TRAMWAJ LOKALIZACJA: Budynek z 2023 roku znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy...

  • Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna
    1 / 9
    Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 24 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu " Studio " o pow.28,50 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Chmielnej tuż obok Verso Tower . Funkcjonvlana , otwarta przestrzeń daje dużą możliw...

  • Apartament po remoncie | Gotowy do wprowadzenia
    1 / 11
    Apartament po remoncie | Gotowy do wprowadzenia

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Żołnierza Polskiego 3. Lokalizacja zapewnia dostęp do wszystki...

  • Mieszkanie Lublin Czuby, Agatowa
    Mieszkanie Lublin Czuby, Agatowa

    Lublin

    • 580 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,71 m², położone na 1 piętrze w zadbanym budynku z 2008 roku, przy ul. Agatowej. Nieruchomość składa się...